Sennheiser E835S Profesyonel EL Mikrofon

5,00
Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %43 İndirim
Fiyat : ₺1.419,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺815,10(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺100,30 'den başlayan taksitlerle

 

Sennheiser E835S Mikrofon

Sennheİser e835s, sennheiser profesyonel mikrofon satış sayfamızda yer alan 1000 ohm empedans, metal kasa yapısı ve büyüleyici ses karakteri ile vokal mikrofonlardandır. En ucuz sennheiser e835s fiyatı ve özellikleri yonkamuzikmarket.com'da

Sennhesier E-835 vokal sahne mikrofonu spesifik olarak zor şartlar altında çalışmak için dizayn edilmiştir. Vokallerin kullanımı için uygun olan kardioid sahne mikrofonudur. Ayrıca vokallerde ve konuşmaşlarda yüksek performans sağlamaktadır. Yüksek kalitesi ile sizlere benzersiz deneyimler yaşatmaktadır. Açma kapama anahtarı ve dayanıklı metal gövdesi ile sizlere kullanımlar sağlamaktadır. 

Diğer yandan ise yüksek ses basınçlarını kontrol etme özelliği sayesinde, çok zorlu koşullarda olsanız bile sizlere mükemmel ses performansı göstermenizde olanak sağlar. Bunu gövde içi süspansiyonlu kapsülü sayesinde ise gürültüleri yüksek oranda bastırmaktadır. Dahası kardioit karakteristiği sayesinde bu mikrofon, sahnedeki diğer sinyallerden izole edilmektedir. Uğultu önleyici bobin ile de performansınızı artırmaktadır. 

Sennheiser E835S Özellikleri 

Sennheiser E835S özellikleri noktasında ise teknik kapasitesi yüksek ve bol opsiyon seçeneği ile sizlere benzersiz anlar yaşatmaktadır. İstikrarlı ses kalitesi, sağlam metal gövdesi, frekans ayarı 40Hz  16kHz, nominal empedans 350 Ohm, konnektörler xlr  3M tipi, serbest alanda hassasiyet, basınç altında çalışmak üzere dizayn edilmiş, gürültüsüz bir açma kapama düğmeli ile tam vokal sahne mikrofonu özelliğini taşımaktadır. Ayrıca tek tip frekans toplama modeli ve performans sırasında ekseni açıp kapatırken sinyal kalitesini korumaktadır. Dahası ton yanıtı olağanüstü  arttırmak ile birlikte, yansıtma ve netlik sağlamaktadır. 

 Sizlerin aradığı bütün performansı barındıran cihaz birde, kapsülden daha yakın, minimal yakınlık efekti yada  uzaktan şarkı söylerken sürekli net bas performansı da sağlamaktadır. Ses içinde maksimum esneklik ile e 835 sanatçılar için doğru bir seçim olacaktır. Ayrıca da konuşmacının anlaşılabilirliği az olan ortamlarda yüksek performans sağlar.

 

Serbest alanda hassasiyet,

yüksüz (1kHz)

2,7 mV / Pa,

Min. empedansı sonlandırmak 1000 Ohm

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı