Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Sennheiser Xsw-12 Kablosuz Yaka Mikrofon Seti
Sennheiser Xsw-12 Kablosuz Yaka Mikrofon Seti
Sennheiser Xsw-12 Kablosuz Yaka Mikrofon Seti

Sennheiser Xsw-12 Kablosuz Yaka Mikrofon Seti

5,00
Marka : Sennheiser

 

Sennheiser Xsw-12 Kablosuz Yaka Mikrofon Seti

 

Sennheiser xsw-12, sennheiser kablosuz yaka mikrofon sayfamızda yer alan değiştirilebilir frekanslı telsiz yaka mikrofonudur. En ucuz sennheiser xsw-12 fiyatı ve özellikleri yonkamuzikmarket.com'da

Mikrofonlar dünyasının önde gelenlerinden olan Sennheiser markası, birçok büyük markayı ve çeşitli firmaları geride bırakacak buluşlar ve güncellemeler yapmaktadır. Sennheiser model mikrofonlar neden iyi diye soracak olursanız, cevabım direkt işleri olması olur diyebilirim. Yani, şöyle düşünün birçok markanın bulunduğu bu sektörde, hemen hemen tüm firmalar her türlü ses sistemi üretmektedir. Ancak, sennheiser markası sadece mikrofonlar ve mikrofon için aparatlar üreterek bu kulvarda profesyonelliğini konuşturmaktadır. Çünkü, herkes farklı alanlarda yenilikler güncellemeler yaparken, sennheiser markası tek bir dalda kendini geliştirdiği için hem kaliteli hem de kalitesine göre uygun fiyatlı ürünler üreterek, bu alanda adını hiç silinmeyecek şekilde yazdırdı diyebiliriz.


Sennheiser Xsw-12 Kablosuz Yaka Mikrofonu

Sennheiser xsw-12 kablosuz yaka mikrofonu, içerisinde 1 adet verici, 1 adet bel ped ve 1 adet yaka mikrofonu bulunmaktadır. Birbirleri ile sistem halinde çalışan bu ürünler, başka bir sisteme uyma konusunda sıkıntı yaratabilir. O yüzden parça halinde almanız size kötü sonuçlar doğurabilir. Kablosuz yaka mikrofonunun özelliklerine baktığımız zaman, kablosuz yaka mikrofonu ekstra hassasiyet ve değiştirilebilir bir frekans ağı bulunmaktadır. Yani başka ortama girdiğiniz zaman, eğer birden çok mikrofon veya frekans da sorun yaşadığınız zaman, bel ped ile vericiyi başka frekans da eşleştirip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu özellik çok nadir ürünlerde olduğundan dolayı, bu fiyat bu özellik için oldukça uygundur. Diğer yandan, kablosuz yapısı sayesinde hareket ve konfor olarak oldukça yarar sağlayacaktır. Son olarak, 150 metreye yakın çekim mesafesi sayesinde, herhangi bir kopukluk veya ses kalitesinde düşme gibi unsurlar yaşanması imkansız ürünlerden biridir.


Sennheiser Xsw-12 Fiyatları

Sennheiser markasının ürünlerine genel bir bakış attığınızda, fiyatları çok görebilirsiniz. Ancak, profesyonel bir ses sistemi için üretilen ürünler, kalite ve önemli hata kabul etmez bir iş yapıyorsanız, bu fiyatlar oldukça normal ve seviyesine göre en uygun ve en kaliteli ürünler diyebiliriz. Bu ürünü en uygun fiyatlar ve vade farksız taksit seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com ‘dan satın alabilirsiniz. Ek olarak, internet satış sitesinin sağladığı canlı destek platformu ve whatsapp hattı özellikleri ile, aklınızda her hangi bir soru oluştuğu takdirde, net çözümler sunulmaktadır.

 

Teknik Özellikler

Hoparlörler ve sunum için kolay kullanımlı, all-in-one paketi

Mütevazi klipsli mikrofon

Yüksek konuşma anlaşılırlığı

Tam konuşma kontrolü için Sessiz düğmesi

RF uzaktan kanalı üzerinden senkronizasyon

Frekansları 25 kHz adımlarla ayarlanabilir

24 MHz bant genişliği

Her biri en fazla 12 istasyon hafızalı 8 frekans bankaları

Çerez Kullanımı