Sennheiser E-845S Vokal Mikrofon

5,00
Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺1.972,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.312,50(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺161,51 'den başlayan taksitlerle

 

 

Sennheıser E845S Kablolu EL Mikrofon


Sennheıser e845s, sennheiser mikrofon kategorisinde yer alan yüksek duyarlı ses kalitesine sahip 1000 ohm sennheiser vokal mikrofon modelidir. En ucuz sennheıser e845s fiyatı ve sennheıser e845s özellikleri yonkamuzikmarket.com'da


Sennheiser E845S

Sennheiser E845S dinamik vokal mikrofon genişleyen yüksek frekans aralığı sayesinde, yüksek kaliteye sahip zorlu alanlarda kullanılmak için dizayn edilmiştir. Vokaller daha canlı ve açık hale gelmektedir. Diğer yandan ortam gürültü sesini kolayca bloke eden tasarımı ile ortadan kaldırmaktadır. Konferanslar, sunumlar, mitingler, koroların yanın provada ve sahnede güvenilir kullanım ortamı oluşturmaktadır. 


Sizlere her platformlarda avantaj sağlayan cihaz,  çok zorlu ortamlarda bile yüksek kalitede ses almanıza olanak sağlamaktadır. Yüksek empedans değeri 1000 ohm ile sizlere güzel deneyimler yaşatmaktadır. Frekans tepkisi, yüksek sinyal çıkışı, açma kapama özellikleri ile sizlere ses netliği ve sıcak ton tam dinamik aralık sunmaktadır. 


Sennheiser E845S Özellikleri

Sennheiser E845S özellikleri ile sizlere mükemmel kullanım deneyimi sunmaktadır. Teknik özelliklerinde hareket halindeyken ses kalitesini koruyarak sahnede daha fazla özgürlük sağlar, yakınlık tepkisi,  geniş süspansiyon ve şok montajı, tam metal yapısı, yüksek çıkış performansı, gürültüsüz bir açma kapama anahtarı, olağanüstü geri bildirim, sinyal kalitesi için tam dinamik aralık ve yumuşak frekans tepkisi, yüksek ses basıncı seviyelerini yönetmesi ile sizlere tam kapasite performans sağlamaktadır. Diğer yandan frekans tepkisi 40-6000 Hz,  Bağlayıcısı xlr 3, süper kardioid ile de teknik kapasitesi yüksektir. Sizlerin de tercih aşamasında karar verirken bu cihaz mükemmel tercih olacaktır.


Sennheiser E845S Özellikleri

Kablolu MİKROFON

Duyarlılık, yüksüz (1kHz) 1,8 mV / Pa

Min. sonlandırma empedansı 1000 Ohm

10 Yıl Garanti

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı