Sennheiser Xsw 1-ME2 Vocal Set Kablosuz Yaka Mikrofonu

5,00
Marka : Sennheiser
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺5.445,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.810,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺468,84 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Sennheiser Xsw 1-ME2 Vocal Set Kablosuz Yaka Mikrofonu


Sennheiser xsw 1-me2, sennheiser kablosuz mikrofon kategorisinde yer alan Kolay kurulum için uzaktan kanal üzerinden otomatik frekans yönetimi ve senkronizasyonlu telsiz mikrofon modelidir. 

 

Profesyonel ses sisteminin her geçen gün gelişen dünyasında, günümüz teknolojisi ve ihtiyaçları doğrultusunda, cihazların daha iyi ayak uydurması için farklı model mikrofonlar üretilmektedir. Bu yüzden hem konfor açısından, hem de bazı sistem gereksinimlerinden dolayı kablosuz mikrofon modelleri veya diğer bir deyiş ile telsiz mikrofon modelleri, aşırı bir şekilde müşterilerinin memnuniyetini toplamaktadır. Her ses sistemlerine uygun kablosuz mikrofon modeli mevcuttur. Bunu düşünecek olur isek, doğru ses sistemine doğru mikrofon modelini seçmenizde çok önemli unsurdur. İşte bu nokta da hem gereksinim, hem doğru kullanım hem de sennheiser markasının xsw 1-me2 model vocal set yaka tipi telsiz mikrofon hakkında bilgileri, alt yan başlıkları okuyarak detaylı ve net bilgilere ulaşabilirsiniz.


Sennheiser XSW 1-ME2 Özellikleri

Sennheiser xsw 1-me2 vocal set yaka tipi telsiz mikrofon, 1 adet bel ped, 1 adet yaka mikrofonu ve 1 adet vericiden oluşan bir sistemdir. Sistemin çalışma şekli, verici ile bel ped arasında ki sinyal dalgaları ve yaka mikrofonunun kablo yardımı ile ilettiği ses dalgaları şeklinde çalışmaktadır. Sistem UHF bandında olup yaklaşık 150 metre mesafeye kadar çekim yapabilmeniz için olanak sunmaktadır. Bunun dışında, bel ped pil ile çalışmaktadır. Ek olarak, en önemlisi olarak gördüğümüz özellik, mikrofonun kondenser ve özel bir kapsül yapıya sahip olmasıdır. Bu ne işe yarar diye soracak olursanız, ürün kondenser olduğundan dolayı en tiz ve en pes sesleri maksimumum kalite ile iletmekte ve kapsülün özel yapısı sayesinde, arka plan gürültü veya parazit sesleri özel yapısı sayesinde en temizleyip, sizin ses programı ile üzerinde sesi temizleme yapmanıza olanak sağlamadan kendi başına halleden bir telsiz yaka mikrofonu modelidir.


Sennheiser XSW 1-ME2 Fiyatları

Sennheiser xsw 1-me2 telsiz yaka mikrofonu diğer yaka mikrofonlarına göre biraz pahalı gelebilir. Ancak profesyonel bir ses sistemi için en iyi performansı alabileceğiniz mikrofon modelidir. Tabi ki, ihtiyaçlarınız doğrultusunda diğer mikrofon modelleri işinizi görebilir. Ancak, eğer ses sisteminizin kusursuz bir kalite olmasını istiyor iseniz sennheiser xsw 1-me2 vocal set yaka tipi telsiz mikrofon tam size göre bir ürün.


Kompakt gövde paketi vericisi, göze çarpmayan klipsli mikrofon

Anten değiştirme çeşitliliği alımı

Entegre antenler

Geniş bant genişliğinde seçilebilir UHF frekansları

En fazla 10 uyumlu kanal

Alıcılar boyutlar yak. 200 x 42 x 127 mm 

Ağırlık yak. 340g 

Güç kaynağı 12 V DC nom. / 300 mA

verici boyutlar yak. 71 x 96 x 28 mm 

Ağırlık yak. 95g 

Güç kaynağı 2 adet AA boy pil, 1,5 V

Mikrofon kondansatör 

THD, toplam harmonik bozulma ≤% 0.9 

Pick-up desen yönlü 

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı