49 Tuşlu LED Ekranlı RGB Aydınlatmalı Düğmeli Novation Midi Klavye

4,50
Marka : Novation
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺1.314,45(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.248,73(KDV Dahil)
* ₺153,66 'den başlayan taksitlerle

 

 

 

Novation Launchkey 49 MK2 Midi Klavye


Novation Launchkey 49 mk2, Stüdyo ekipmanlarının olmazsa olmazlarından, aranjörlerin ve ses mühendislerinin en işlevli yardımcısı midi klavye modelidir. En ucuz Novation Launchkey 49 mk2 fiyatı ve özellikleri, kolay ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com adresinde sizleri bekliyor.


Novation Launchkey 49 MK2 Midi Klavye

Bu klavye modelleri genellikle kolay kullanım olarak bilinmektedir. Aynı zamanda Launchkey kullanımı kolay ve Midi klavye denetleyicisi olarak da ifade edilebilir. Elektronik müzik üretebilmek için bu ürünlerin kullanımı gerçekleştirmektedir. Elektronik müzikleri ürete bilmenin hızlı ve kolay yolu olarak piyasaya sürülen ve amaç için özel olarak tasarlanmış olarak bu klavye modelleri bulunmaktadır Novation Launchkey 49 MK2 Midi Klavye Modelleri, amaç için özel olarak tasarlanmış ürünler olarak da ifade edilebilir. Aynı zamanda USB İle takıldığında ve anahtarları geçiş cetvelleri, topuzları ya da pedleri hayata geçirildiğinde gara, aletler, mikserler, efektler olarak kontrol edilebilir bir müzik güvencesine sahip olmuş oluyorsunuz. Bu ürünleri indirimli ve kampanyalı fiyatlarla yonka müzik market sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.


Novation Launchkey 49 MK2 Midi Klavye Fiyatları

Klavye modellerinin fiyatları belli başlı durumlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Mesela bu ürünlerin marka, model ve teknik durumlarına göre fiyat değişkenliği olabildiği ifade edilebilir. Novation Launchkey 49 MK2 Midi Klavye Fiyatları aynı zamanda marka konusuna göre fiyat değişkenliği gösterebilen ürünlerdir. Fiyatlar markaları etkileyen durumlar olarak kendini gösterebilmektedir. Ürünleri almadan öncesinde iyi bir araştırma yaparak alırsanız sizin için uygun bir alışveriş olmuş olacaktır. Bu klavye sistemleri indirimli ve kampanyalı fiyatlarla yonka müzik market sitesi üzerinde mevcuttur. Bu site üzerinden hem indirimli hem de dünya markası ürünleri satın almanız mümkündür


Novation Launchkey 49 MK2 Midi Klavye Özellikleri

Novation Launchkey 49 Midi Klavye Özellikleri geniş bir özellik çeşidine sahiptir. Ürünlerin genellikle 49 motor hız duyarlı klavyeleri, 16 ton renkli RGB arkadan aydınlatmalı olarak hızlı duyarlı tamburlu pedler, sekiz düğme, dokuz sürgü, altı adet özel taşıma kontrolleri, eyim biracı ve modülasyon tekerleği gibi özellikleri olabilmektedir. Aynı zamanda iki parça Midi kanal düğmesi olarak satışa sunulabilir bu ürünler fiyat aralıklarına göre özellik gösterebilmektedir. Fiyatları indirimli ve kampanyalı olarak yonka müzik market sitesi üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Kaliteli alışverişin adresi olan bu site indirimli ve kampanyalı fiyatlar sunarak hızlı gönderim seçenekleriyle kaliteli bir alışveriş sağlamamıza yardımcı olacaktır.


Novation Launchkey 49 Özellikleri:

49-nota hız duyarlı synth tarzı klavye

16 tam renkli RGB arkadan aydınlatmalı hız duyarlı tamburlu pedler

8 düğme

9 sürgü

6 adet özel taşıma kontrolleri

Eğim virajı ve modülasyon tekerleği

2 oktav / transpoze düğmeleri

7 segment 3 karakterli LED ekran

2 Parça / MIDI Kanal düğmesi

8 sessiz / solo düğme ve geçiş düğmesi

3 InControl düğmesi

2 tam renkli RGB arkadan aydınlatmalı yuvarlak düğme

USB soketi

DC güç soketi

Sürüş pedalı 1/4 "jack soketi

Kensington güvenlik yuvasıamera Adaptörü gereklidir (dahil değildir)

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı