Loading..
   < >

   Kablosuz Yaka Mikrofonları

   Kablosuz Yaka Mikrofonu Satış sayfamızda yaka tipi mikrofonlar ile kombine edilmiş kablosuz yaka mikrofonu alıcılarının oluşturduğu telsiz yaka mikrofonu setleri yer alır. En iyi fiyat garantisi ile kablosuz yaka mikrofonu fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Kablosuz yaka mikrofonu en ucuz olarak bilinen vhf modellerin yanı sıra kullanımı oldukça kolay uhf telsiz yaka mikrofonlarınında satış adeti oldukça yüksektir. 


   Kablosuz Yaka Mikrofonu Tavsiye

   Kablosuz yaka mikrofonu tavsiye ve önerilerden bahsedecek olur isek akla gelen ilk modeller; Lastvoice Lv-802YY, Lastvoice Lv-602YY, Lastvoice Lv-502YY, Hepa merz Hm-8001 ve Hm-8002 olarak gözükmektedir. Çekim mesafesi, ses kalitesi ve fiyat politikası göz önünde bulundurulduğunda kablosuz yaka mikrofonları içerisinde en çok tavsiye edilen modeller olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Kablosuz yaka mikrofonu kullanıcıları, daha önceki kullanıcıların yorum ve görüşlerine çok önem vermektedir. Bu sebepten dolayı bu yazımızda yaka mikrofonu tavsiyelerine yer vermekteyiz. 


   Kablosuz Yaka Mikrofonu Çeşitleri

   Kablosuz yaka mikrofonları kendi içerisinde tekli ve çiftli olarak ayrılmaktadır. Son zamanlarda fiyat politikası sebebi ile çiftli kablosuz yaka mikrofonları daha çok tercih edilmektedir. Aynı alıcıda çalışan 2 yaka mikrofonundan oluşan bu yaka mikrofonu setleri hem ekonomik hemde oldukça kullanışlıdır. Bir diğer kablosuz yaka mikrofonu seçeneği ise çekim mesafesidir. Vhf band yaka mikrofonları kısa mesafeden çekmesine karşın uhf band yaka mikrofonları çok daha uzun mesafelerden çekebilmektedir. Bu sebepten dolayı her zaman uhf telsiz yaka mikrofonları daha çok önerilmektedir.

   $48.00KDV Dahil
   $60.00 KDV Dahil
   $107.27KDV Dahil
   $135.00 KDV Dahil
   $440.00KDV Dahil
   $646.00 KDV Dahil
   $107.27KDV Dahil
   $135.00 KDV Dahil
   $48.00KDV Dahil
   $60.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı