Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Boya By-M1 Youtuber Yaka Mikrofonu (Telefon, Kamera, Pc, Fotoğraf Makinesi)
Boya By-M1 Youtuber Yaka Mikrofonu (Telefon, Kamera, Pc, Fotoğraf Makinesi)
Boya By-M1 Youtuber Yaka Mikrofonu (Telefon, Kamera, Pc, Fotoğraf Makinesi)
Boya By-M1 Youtuber Yaka Mikrofonu (Telefon, Kamera, Pc, Fotoğraf Makinesi)
Boya By-M1 Youtuber Yaka Mikrofonu (Telefon, Kamera, Pc, Fotoğraf Makinesi)

Boya By-M1 Youtuber Yaka Mikrofonu (Telefon, Kamera, Pc, Fotoğraf Makinesi)

4,38
Marka : Boya
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺189,12(KDV Dahil)
İndirimli : ₺132,81(KDV Dahil)
₺16,34 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Boya By-M1 Youtuber Yaka Mikrofonu (Telefon, Kamera, Pc, Fotoğraf Makinesi)

Boya by-m1

Yaka mikrofonu deyince birçok açıdan kullanışlılığı sayesinde akla ilk gelen model boya by-m1 olmaktadır. Bu yüzden bu muhteşem cihazı teknik detayları ve kullanım alanları acısından detaylı ve kapsamlı bir şekilde inceleyeceğiz. Teknik detaylarına gelmeden önce kullanıcılarından edindiğim yorumları sizlerle paylaşmak istiyorum. Boya by-m1 model yaka mikrofonu oldukça şık tasarıma sahip ve gerçekten kaliteli seslere gebe bir mikrofon modeli olduğunu birçok kullanıcı gönül rahatlığı ile söylemektedir. Yeni nesil popüler bir platform haline dönüşen youtube ve benzeri video ve kaynak üretici sitelerinin kullanıcılarını oldukça yakından ilgilendiren bu muhteşem yaka mikrofon modelini dikkatlice inceleyiniz. Çünkü yazımın devamında da görme anlatacağım önemli birçok bilgi yer almaktadır.

Özellikle belirtmek isterim ki günümüz hızla gelişen teknolojisi yanında oldukça etkilenen ürünler genel olarak sosyal medya için kullanılan cihazlar ve onlara ait donanımlarında olmuştur. Çünkü akıllı telefonlar ve benzeri cihazların artması ve sıkça kullanılmasıyla birlikte yeni meslekler türemiş ve bu yeni uğraşların konforunu ve kalitesini arttırabilmek için yeni ürünler ortaya çıkmıştır. Ayrıca yeni ortaya çıkan ürünlerin ses anlamında en kullanışlı ve en çok talep edilenlerinin başında ise boya by-m1 yaka mikrofonu modeli gelmektedir. Bu durumun sebepleri ile ilgili açıklayıcı bilgileri yazımın devamında bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

 Ürünün kullanım alanları ve biçimlerine gelmeden önce gelin isterseniz bu muhteşem cihazı teknik açıdan birlikte ele alalım. Konu ile ilgili araştırmalarım aşağıda bulunan başlıkta yer almaktadır. 

Boya By-m1 Özellikleri 

Boya by-m1 modeli oldukça kullanışlı bir ürün olmakla birlikte çok yönlü kutup deseni sebebiyle birçok açıdan gelen sesi oldukça kayıpsız ve başarılı bir şekilde yakalayabilmektedir. Bu konuyu anlayabileceğiniz türde açacak olursak eğer ürünün her hangi kaynaklardan ses alma şeklini belirleyen donanım mikrofonun en üst kısmında yer alan polarite diğer bir adıyla kutup desenidir. Kullanım amacı ve şekillerine göre değişkenlik gösterebilen bu kutup desenleri sürekli olarak geliştirilmektedir. Bu muhteşem modelde ise çok yönlü bir kutup deseni yer almaktadır. Bu kutup deseni sayesinde mikrofonu merkeze aldığımız takdirde 360 derecelik bir açıdan gelen sesleri en iyi şekilde almaktadır. Bildiğiniz üzere mikrofonların tamamı organik yani temel halde bulunan ses dalgalarını dijital ortamların anlaya ve algılayabileceği türlere dönüştürebilen ses araçlarıdır. Mikrofonlar ile ilgili olan çalışma prensibi ve benzeri genel bilgilere de yazımın devamında değineceğim. O konuya gelmeden önce boya by-m1 modeli ile ilgili teknik detaylara daha yakından bakalım isterseniz. Bu muhteşem boya yaka mikrofonun en çok beğenilmesinin bir diğer sebebi ise kablo mesafesidir. Toplamda 6 metre kablo uzunluğuna sahip bu muhteşem cihaz vlog çekerken yada youtube içerik için röportaj ve benzeri uygulamalarda kadrajın daha geniş bir açıdan konumlandırılmasına olanak tanımaktadır. Bu konuyu daha detaylı bir şekilde kullanım alanlarında ele alacağız. Ayrıca 65 Hz – 18 KHz gibi oldukça başarılı bir frekans aralığına sahip bu cihazda, -30dB +/- 3dB / 0dB=1V/Pa, 1kHz hassasiyet diğer bir adıyla duyarlılık bulunmaktadır. 1000 ohm veya daha az çıkış empedansına sahip bu muhteşem cihazda 3.5 mm stereo jack konektör bulunmaktadır. Lr44 gibi oldukça küçük bir pil tipine sahip olmakla birlikte ağırlığı sadece 20.5 gramdır. Oldukça hafif ve zarif olan bu muhteşem yaka mikrofonu modeli konumlandırdığınız noktada sizin uzun vadede kullanımlarda dahi rahatsız etmeyecektir. Ayrıca 3.5 mm altın jack istenildiği takdirde içerisinde bulunan ek aparat sayesinde 6.3 mm jak a dönüştürülmektedir. Bu sayede daha profesyonel cihazlarda kullana bilmenize olanak tanımaktadır. Bu muhteşem cihazı satın almanız durumunda gelen ürün kutusunda yer alan donanımlar ve aparatlara merak ediyorsanız aşağıda bulunan başlığı inceleyebilirsiniz.

*Çok Yönlü Yaka Mikrofonu

*Frekans seviyesi: 65Hz ile 18KHz arasındadır.

*Sinyal: 74dB

*Duyarlılık: -30dB +/- 3dB / 0dB=1V/Pa

*Empedans: 1000 Ohm veya daha az

*Konnektör / Jak: 3.5mm stereo jack + 6.3 mm Dönüştürücü adaptör

*Pil tipi: LR44 Mikrofon

Boyutları: 18x8.3x8.30mm

*Kablo uzunluğu: 6 metre

*Ağırlık: 22 gr

Boya By-m1 Kutu İçeriği 

Bu muhteşem ürün kutusunda üzerinde sabit olan olan 6 metre kablosu ile birlikte sizlere gelmektedir. Ayrıca kutuda kendisine uyumlu lr44 pilde bulunmaktadır. Uç kısmında bulunan 3.5 mm jack’ı daha üst performanslar için 6.3 mm dönüştürecek ek aparat da kutuda yer almaktadır. Bir adet klips de düşünülmüştür yakanıza veya konumlandıracağınız bir yere ürünü sabitlemeniz için, son olarak ise mikrofonun başına takılacak olan sünger yer almaktadır. Bu muhteşem sünger sayesinde ses patlamalarını ve hava dalgalarını belirli oranda engelleyerek daha temiz sesler kayıt altına alabilirsiniz. Harici mikrofon desteğine sahip bütün elektronik cihazlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu muhteşem ürün ile ilgili daha detaylı bilgilere yazımın devamında ulaşabilirsiniz. 

*Yaka mikrofonu

*Mikrofon klipsi

*Sünger

*6.3 mm dönüştürücü

*LR44 Pil

*Kullanım kılavuzu

*CE Belgesi

Boya By-m1 Yaka Mikrofonu

Şimdi ise size bahsetmek istediğim birkaç temel bilgiyi vermek istiyorum. Tanıttığım bu muhteşem cihaz özellikle yaka ve benzeri bir yere konumlandırmak için özenle üretilmiş bir mikrofon türüdür. Yaka tipi mikrofon türleri oldukça küçük üretilirler çünkü kayıt ve benzeri bir anda dikkati dağıtmamak için göze en az şekilde gözükmeleri amaçlanmaktadır. Yaka mikrofonu olarak adlandırılmasının sebebi ise sesi en iyi şekilde alabilmesi için yakalarımıza taktığımız için adını yaka dan almıştır. Çalışma prensibi bakımından daha çok anlık röportaj ve benzeri amaçlar ile akıllı telefon, kamera ve benzeri teknolojik aygıtlara bağlanılarak kullanılan mikrofon türüdür. Tüm mikrofon modellerinde olduğu gibi ses yakalama biçimi hava tanecikleri sayesinde kaynaktan çıkan ses dalgalarını en iyi şekilde yakalamak ve dijital ortamlara aktarmak veya depolamak için mikrofonlar tercih edilmektedir. Mikrofon ve yaka mikrofonu ile ilgili olarak genel bilinmesi gereken unsurlar bunlardır. Şimdi ise tavsiye ettiğim marka model ürünü nerelerde oldukça verimli bir şekilde kullanabileceğinizi başlıklar halinde açıklayacağım.

Bazı Boya By-M1 İnceleme Videoları


 


 


 


Youtuber Mikrofonu Boya By-m1 

Bu konu bu muhteşem ürünü en popüler hale gelmesinde en çok rol oynayan noktadır. Çünkü bildiğiniz üzere youtube adındaki video ve benzeri içerik arşivi oldukça yaygın bir şekilde takip edilmekte ve oldukça geniş bir kesim tarafından da kullanılmaktadır. Alışkanlık ve olmazsa olmaz haline dönüşen youtube merakı, yeni mesleklerinde doğuşuna sebep olmuştur. Youtube genel olarak içerik bakımından kullanıcı tarafından beslenen bir platformdur. Tabi bu sayede kullanıcısı tarafından da kazanç sağlanan bir site haline dönüşmüş ve gizli youtube çalışanları ortaya çıkmıştır. Nasıl mı? Youtube içerik üreticilerine youtuber denilmektedir. Youtuberlarda karşılıklı olarak çıkarım sağlamaktadır. İşte tamda bu noktada boya by-m1 modeli youtuberlar için bir veli nimettir. Çünkü youtube sitesinde başarılı olmak izlenmek ve takip edilmekten geçmektedir. Sizlerde izlenmek ve takip edilmek istiyorsanız kullanıcıların dikkatini çeken içeriklere ve dahası kaliteli kayıt ve projelere ihtiyaç duyacaksınız. İşte tam da bu noktada görüntü ve görselin önemli olduğu kadar da sesin önem arz ettiği bu durumda boya by-m1 yaka mikrofonu sesi en iyi şekilde yakalayıp üreteceğiniz ve oluşturacağınız projelerde en iyi şekilde sesi kullanmanıza olanak tanımaktadır. Bu yüzden hem maddi ve üstün performans yönünden birçok youtuber tarafından tercih ve talep edilmektedir. Youtube içerik oluşturma ve benzeri açılardan sizlerin işine yarayacak yararlı bulduğum bilgileri en anlaşılır şekilde vermeye çalıştım şimdi ise bu muhteşem ürünü kayıt ve performans esnasında neden tercih edildiğini daha detaylı bir şekilde anlatacağım. Sizde bu konuda ilgili ve bilgi almak istiyor iseniz aşağıda bulunan başlığı inceleyiniz.

Boya BY-M1 Kayıt Ve Röportaj Mikrofonu

Yukarıda bulunan başlıkta da bahsettiğim gibi youtube, tiktok ve benzeri sosyal medya uygulamalarında kullanıcılar gerek içerik üretmek için gerekse de toplumsal duyarlılık adına içerik üretmekte ve bu içeriklerin çoğunu gerçek hayatta anlık olarak oluşturmaktadır. Bunu örneklerle açıklayacak olursak. Herhangi bir konuda röportaj yapan bir içerik üreticisi projenin görüntü kısmında direkt olarak konuşmacıları ön plana çıkarmak ister ve bunun içinde etrafta görüntüyü kirletecek bütün unsurları ortadan kaldırmak ister. Düşünün ki bir röportaj esnasında koca bir mikrofon görüntünün büyük bir orandaki kısmında göze gözükmesini,oldukça rahatsız edici bir görüntü olacaktır. Oysa ki boya by-m1 oldukça küçük ve yakaya konumlandırılan bir ürün olmasından dolayı hem dikkati dağıtmamakta hem de görüntüyü kirletmemektedir. Ayrıca 6 metre gibi uzun bir kablosu sayesinde çekim yapan kameraya takılarak hiçbir hava akımından etkilenmeden sesi kayıpsız ve en iyi şekilde yakalayıp dijital donanıma aktarmaktadır. Bu bahsettiğim sebeplerden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve her geçen gün daha çok talep edilmektedir. Şimdi ise ürünün fiyatı hakkında yapmış olduğum araştırmaları sizler ile paylaşmak istiyorum. Konu ile ilgili bilgileri aşağıdaki başlıkta bulabilirsiniz.

Boya BY-M1 Fiyat

Benim boya by-m1 fiyat konusunda direkt olarak tutar belirtmem doğru olmayacaktır. Çünkü sürekli olarak teknolojik ürünlerin fiyatları artıp azalmaktadır. Hem yazımın güncel kalabilmesi hem de sizlere yanlış bilgiler vermemek adına tutar belirtmeden bu ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken unsurlardan bahsetmek istiyorum. Öncelikle sizlere birçok açıdan tavsiyem olan boya by-m1 model yaka mikrofonu tercih ediyorsanız eğer ürünü bu alanda güvenilir bir tedarik noktasından talep ediniz. Çünkü hem ürünün oldukça yaygın bir şekilde talep edilmesi hem de piyasada oldukça taklit ve sahtesinin bulunmasından dolayı ürünü kesinlikle güvenilir ve bu alanda garantili bir tedarik firmasından satın alınız. Birçok açıdan sizi memnun edecek olan bu muhteşem mikrofon modelini kullanmaya başlayacağınız ilk andan itibaren beğenecek ve ihtiyacı olan yakınlarınıza gönül rahatlığı ile tavsiye edeceksiniz. Bu alanda oldukça geniş bir üretici firması ürün sunmaktadır. Fakat benim size tavsiyem uzun vadede kaliteli işler çıkarmanıza olanak tanıyan boya by-m1 modelini daha fazla bekletmeden ihtiyacınız var ise gerekli fiyat araştırmasını yaparak güvenilir bir firmadan satın alınız.

Mikrofon, yaka mikrofonu ve tavsiyem olan boya by-m1 model ürünü en ince ayrıntısına, kullanım şekline göre oldukça açıklayıcı ve akıcı bir şekilde anlatmaya çalıştım umarım beğenirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşene dek kendinize iyi bakın.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı