Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Beyerdynamic TG I53C Condenser Enstrüman Mikrofonu
Beyerdynamic TG I53C Condenser Enstrüman Mikrofonu

Beyerdynamic TG I53C Condenser Enstrüman Mikrofonu

5,00

Beyerdynamic TG I53C

Beyerdynamic tg I53c mikrofon, enstrüman performans kayıtları için tasarlanmış 48 volt phantom destekli enstrüman kondenser mikrofon modelidir.

Beyerdynamic, ses teknolojisini yıllardır geliştirmektedir. Akustik ses projesini üzerinde çalışan uzmanlar ile, optimasyon edilmiş ses kanalı sağlayan özel geometrilere sahip akustik cihazlar üretmektedir. Diğer yandan sesi etkileyen ve tam olarak ayarlanmış çizgileri, zayıflama pedleri kullanarak kullanıcılarına rahat kullanım olanağı sağlar. 

Condenser enstrüman mikrofonu olan Beyerdynamic TG I53C modeli geniş frekans aralığı, ince tiz ve mükemmel ayrıntı detayı ile kullanıcılarına mükemmel deneyimler yaşatmaktadır. Karbon fiber gövde sayesinde kusursuzdur, ayrıca hafif ve sağlamdır. Konuşmacılar ve vokaller için yüksek hassasiyete sahip olan mikrofon uzak mesafelere net şekilde yetişmektedir. Koro şarkılarında da sizlere inanılmaz performans sağlayan ürün teknolojinin de yardımı ile benzersiz özellikler sağlamaktadır.

Beyerdynamic TG I53C Özellikleri

Beyerdynamic TG I53C kondenser enstrüman mikrofonu yanında teknik kapasite ve bol opsiyon seçenekleri ile de konforlu kullanım sağlamaktadır. Geliştirilmiş geniş aralıklı en iyi şekilde konumlandırılmış tiz rezonatörü ve sistem içerisinde 2. tiz rezonatörü, frekans akımı için özel ses delikleri, mikrofon frekans yanıtı 20 - 20.000 Hz, polar desen mikrofonu kardioid, dönüştürücü tipi elektret kondansatör ile yüksek kapasiteye sahiptir. 

Koro şarkılarında ince tiz, mükemmel ayrıntı reprodüksiyonu kondansatör mikrofon olarak öne çıkmaktadır. Yüksek duyarlılıktan dolayı, karışık radyasyon düzenine sahip çok büyük ses kaynaklarından birebirdir. Ayrıca karbon fiber takviyeli gövde sayesinde hem hafif hem de sağlamdır. Sizlere olağanüstü ses kalitesi deneyimi sunan Beyerdynamic bu modelini çekinmeden alabilir ve ses kalitesinin keyfini çıkartabilirsiniz.

Beyerdynamic TG I53C Özellikleri

Enstrüman performans ve kayıtları mikrofonlamak için

Electret Condenser Mikrofon (cardioid)

48 V destekli, 200 ohm,

Frekans Tepkimesi: 20 Hz - 20 kHz

Çerez Kullanımı