Beyerdynamic Dt 1770 Pro Stüdyo Kulaklık

5,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺5.962,44(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.191,00(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 1 Gün
₺515,73 'den başlayan taksitlerle

 

Beyerdynamic Dt 1770 Pro Stüdyo Kulaklık

Beyerdynamic dt 1770 pro, beyerdynamic stüdyo kulaklık kategorisin de yer alan ttek taraflı kitlenebilir kablo ile 250 ohm kapalı sistem stüdyo kulaklık modelidir. 

Beyerdynamic bu modeli sizi başka bir boyuta taşıyabilir. Almanya’da üretilen ürün yüksek kalitede malzemeden yapılmış olup benzersiz özellikler sunmaktadır. Beyerdynamic Dt 1770 pro kulaklık uzun vadede kullanabileceğiniz bir üründür. Son teknoloji stüdyo kullanımı için dizayn edilen tabiri caizse makine dairesel kulaklık, tek taraflı, mini xlr ayrılabilir kablo, yay çeliğinden yapılmış sağlam kafa bandı, 250 Ohm, 45 mm dinamik Tesla neodim sürücü ile sizlere rahat kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Yüksek çözünürlük ve dengeli seslerine ek olarak, Beyerdynamic DT 1770 PRO kulaklıklar, titreşimlerini bastırmak için üç katmanlı bir bileşik membran kullanılmaktadır. Akustik kumaş sayesinde inanılmaz ses performansı sağlamaktadır. Ayrıca da Tesla sistemleri kullanılarak etkileyici bir çalışma modu kullanılmaktadır. Yüksek çıkış seviyelerinde bile bozulmadan net ses elde edilmesini sağlamaktadır. 

Beyerdynamic DT 1770 PRO kulaklıklar Alman mühendisliği tarafında dizayn edilmektedir. O kadar rahat ki belkide kulağınızda kulaklık olduğunu unutabilirsiniz. Yeni nesi teknoloji kullanılarak son teknoloji tekstil ürünleriyle birlikte optimize edilen temas basıncı nedeni ile maksimum rahatlık elde edilir. Kafa bandı yapısınında ki ince ayarı uzun stüdyo kullanımlar için ideal kılmaktadır. Geniş, keskin ve müthiş bas karakteristiği sayesinde inanılmazdır. Arka gelen sesleri bloke eden ürün, olağan dışı  çıkış seviyeleri sayesinde canlı ortamlarda performans sunmaktadır. 

 

Beyerdynamic Dt 1770 Pro Özellikleri

Beyerdynamic Dt 1770 Pro özellikleri neredeyse inanılmazdır, hadi gelin birlikte bakalım. Kulaklıklar sağlam, ağır ve dayanıklıdır. Kulaklıklar kafaya rahat ve kolayca ayarlanabilmektedir. Ses çok temiz, kesin, net ve ayrıntılıdır. Stüdyoda en iyi şekilde çalışmaktadır.

Taşınabilirlik

Beyerdynamic normal kulaklıklar gibi, DT 1770 pro taşınabilir açısından pek uygun değildir. Hacimli bir yapıya sahipler. Diğer yandan düz bir şekilde katlanabilirlik yoktur. Yolda giderken, seyahat halindeyken yanınıza bir çanta yada ürünün kılıfı kullanmanız gerekmektedir. 

Zorlu Koşullarda Taşıma

Beyerdynamic DT 1770 pro,  diğer yandan DT 1990 PRO modelinin kasasına benzemektedir.  Kulaklıklar düşmelere, suya maruz kalma ve çizilmelere karşı çok iyidir. Ayrıca, büyük olduğundan dolayı her yere kolayca sığmamaktadır, buda taşımayı zorlaştırmaktadır.  

Yapı Kalitesi

1770 PRO, iyi yapılandırılmış modeli Beyerdynamic serisinin inci tanesidir. Spesifik  yapıya sahipler ve üstün yeni nesil teknoloji ile donatılmıştır. Bu kulaklıklar ayrıca kulak pedlerine sahiptir.  Kafa bandı çerçevesi metaldir; bu sayede , kulaklıklara yanlışlıkla yere düşürüldüğünde fazla hasar görmezler.

Kafada Durma Kapasitesi

Bu kulaklıklar kafada ortalamasından çok daha zordur, bu da sabit tutar, ancak egzersiz yada hareket halinde iken hacimli olduğundan kullanması zordur. Oyunlarda, stüdyolarda kullanırken kafanızdan düşmezler, ancak çoğu kulaklıkları gibi spor yapmak ve spor salonunda kullanmak için iyi seçim olmazlar. 

Kablo

DT 1770 PRO, iki ayrılabilir kabloyla gelmektedir; 1/8 ”TRS sarmal kablo ve normal bir kablo mevcuttur.. Ayrıca iki adet 1/4 ”adaptörle gelmektedirler. 

Ses Profesyonelliği 

Beyerdynamic DT 1770 PRO kulaklığı kulak üstü kulaklık için mükemmeldir.  İnanılmaz bas, düzgün ve net bir orta menzile sahiptirler. Ayrıca iyi ve dengeli bir tizleri vardır. Bununla birlikte, bas ayarı hassastır ve tizleri parlaktır.  Genel olarak, bas ağırlıklı vokal müziğe kadar çok çeşitli türe uygun çok yönlü bir kulaklık modelidir. 

Bas

Beyerdynamic DT 1770 Pro çok iyi bir basa sahiptir. Düşük frekanslı uzatma 10 Hz'de mükemmeldir. Düşük bas, ağır müzik ve ses efektleri için  oldukça dengelidir. Bas gitar gövdesi ve kick davul vuruşlarında iyi orta baslar aynı zamanda iyi dengelenmiş ve hedefin 1dB'si içindedir. Sıcaklıkta yüksek bas, 0,3dB'si içindedir. Bununla birlikte, bas dağıtımı kullanıcılar arasında önemli ölçüde değişiklik gösterir ve uyum içindedir. 10 HzDüşük frekanslı uzatma, 0.08 dB düşük bass,  1.04 dB orta-bas ve -0.24 dB yüksek bas mükemmeldir. 

Orta Frekans 

Orta menzil harikadır. Tepki, vokal ve öncü enstrümanların net ve dengeli bir şekilde çoğaltılmasını öneren eşit ve düz niteliktedir. Daha düşük frekansları tercih eden ince 2dB çoğu insan için duyulamayacak derecededir. 1.13 dB düşük orta seviyedir. 1.81 dB Orta, 0.68 dB yüksek derecededir. 

Frekans Tepkisi Tutarlılığı

Frekans tutarlılığı bas aralığında, 20Hz'de 12dB'den fazla ve 100Hz'de yaklaşık 6dB'lik bir değişiklik göstermiştir. Bu oldukça önemlidir. Bu nedenle, kafanızın şekline ve boyutuna ve gözlük takıp takmamaya bağlı olarak basta bir düşüş yaşayabilirsiniz. Ayrıca, özellikle 10KHz'in altındaki olanlar iyi bir şekilde tutarlıdır.

İzolasyon

Beyerdynamic DT 1770 PRO, ortalama bir izolasyon performansına sahiptir. Dahası  gürültülü ortamlarda dahi kullanılabilir. Ancak yüksek ortamlarda iyi olmayabilir. Tasarımları sayesinde DT 1990 Pro'dan daha fazla gürültüyü pasif bir şekilde engellemektedir. Özellikle yüksek hacimlerde hala orta derecede sızdırıyorlar. Çevrenizdeki insanlar, hacminiz çevre için çok yüksekse, ne dinlediğinizi duyabilmektedir. 

Bağlantısı

Beyerdynamic DT 1770 PRO, kablosuz olarak kullanılamayan modeldir. Cep telefonları ve konsollarla kullanılabilecek bir mikrofon değildir. Kablolu bağlantıya sahip oldukları için pratikte gecikme süresi yoktur. Diğer yandan video oyunları yada oyun izlemek için mükemmeldir. Analog sesi, Ses Xbox one uyumluluğu, özellikle ps4 uyumlu olması mükemmeldir. 1/8 ”konektörlü, basit kablolu kulaklıklardır. Ancak 1/4” adaptörle birlikte gelirler. 

Gecikme Tepkisi

DT 1770 PRO'nun kablolu bağlantısı olduğundan herhangi bir gecikme süresine sahip değildir. Video izlemek ve oyun oynamak için uygundur.

Nefes alabilirlik

Bu kapalı arka plan kulaklıklar DT 1990'daki arkasına kıyasla çok fazla hava akışına sahip değil, ancak yine de inanılmaz derecede nefes aldırmaktadır. Aktiviteler için iyi seçenek olmayabilir çünkü kullanırken sizi daha fazla terletir ve kullandığınız kulak pedleri nefes alabilirlikte farklı bir sonuç verebilir. Ortalama süre deferans 6.8 C olmaktadır. 

Ses Ayarları

Söz konusu uygulamaya bağlı olarak ideal ses karakteristiğini elde etmek için 2 çift kulak yastığı standart olarak dahil edilmektedir. Bir çift kadife kulak yastığı açık bir ses sağlar ve karıştırma ve mastering için mükemmeldir. Diğer yandan bir çift deri kulak yastığı, kulaklıkların  daha uygun olmasını sağlayan daha kapalı bir ses sağlamaktadır.

Teknik Özellikleri

Stüdyo Kulaklıkları

kapalı sistem, 250 Ohm

5 - 40.000 Hz, 102 dB

tek taraflı kitlenebilir kablo

Benzer Ürünler
detay
                     
Çerez Kullanımı