Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Behringer Xenyx X1832USB 18 Kanal USB Deck Mikser
Behringer Xenyx X1832USB 18 Kanal USB Deck Mikser

Behringer Xenyx X1832USB 18 Kanal USB Deck Mikser

5,00
Marka : Behringer

Behringer x1832usb, usb arabirimi ile bilgisayarınıza kolayca bağlayabileceğiniz sahne canlı müzik uygulamalarında ve kayıt stüdyolarında kullanılabilen behringer profesyonel ses mikseri modelidir. En ucuz behringer x1832usb fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Fiyat performans mikserlerinden olan behringer x1832usb, hem akıcı efekt özelliğine sahip hem de tatmin edici sound çıkışları sergilemektedir. Canlı müzik, toplantı salonu seslendirmeleri ve daha bir çok benzeri ses uygulamalarında fazlaca tercih edilen x1832usb satış fiyatı göz önünde bulundurulduğunda tercih edilebilecek mikser modellerindendir. 

Behringer X1832 USB

Behringer X1832 USB, uygun fiyatları sayesinde sürekli olarak 14 farklı ses kanalının karıştırılmasını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda 6 kanalda mikrofon ön yüzü, sonrasında ise ek dört stereo kanal elde edilmesi mümkündür. Bus tasarımı sayesinde, sinyaller alternatif bir kaynağa da rahatlıkla yönlendirilebilir. Kanal başına ise üç farklı AUX gönderme imkanı vardır. Yönlendirme seçeneklerinin güçlendiği Behringer X1832 USB sisteminde, tek düğmeli sıkıştırma ve 9 bantlı EQ imkanı da vardır. Bu sayede en iyi sesin elde edilmesinin önünde bir engel kalmayacaktır. Aranılan ses, 9 bantlı EQ sistemi sayesinde rahatlıkla arama yapılmasını sağlamaktadır. Ana veya monitör olarak ayarlanabilecek olan Behringer X1832 USB, geri besleme algılama sistemine de sahiptir. Bu sayede rahatlıkla rahatsız edici bütün frekanslardan ayrıştırma işlemi de başarıya ulaşacaktır. Stereo surround efekti sayesinde, karışımlar odayı dolduracak büyüklükteki bir ses verimine ulaşır

Behringer X1832 USB Mikser Nedir?

Canlı seslerle ilgili adeta bir mühendislik yapan kullanıcılar, burada kaliteli bir kompresörün değerini bilmektedirler. Bu yüzden de genelde tek düğmeli sıkıştırma özellikleri, bu mühendislerin çok işine yarar. Sinyal seviyelerinin ayarlanmasından sonra kompresör tanıtılır ve rahatlıkla sinyal seviyesi yönlendirilmeye başlanır. Bu sayede mikser cihazıyla profesyonel şekilde parçalara ve seslere güçlü dokunuşlar yapılabilir bir hal ortaya çıkar. Son rütuşlar ise eko, kora ve vokal ile sağlanmaktadır. Harika seslerin çevrilmesi için Behringer X1832 USB mikser cihazlarında 9 bantlı bir grafik EQ sistemi de bulunur. Sesin çoklu hedeflere gönderilmesini sağlayan Behringer X1832 USB, aynı zamanda özel kulaklıklar için de karışımlar meydana getirir. Bu sayede her farklı kulaklık amfisine göre gönderilecek bir karışım oluşturmak mümkündür. Bilgisayar bağlantısı sayesinde çok doğru ve faydalı bir sisteme sahip olan Behringer X1832 USB mikser, aynı zamanda canlı oynatma ve kaydetme seçeneklerini de bünyesinde rahatlıkla kullanmaktadır. 

Behringer X1832 USB Mikser Teknik Özellikleri

1 ile 6 sayısı arasında bulunan kanallar, tek düğmeli sıkıştırma özelliğine sahiptir. Bu sayede çok geniş bir kontrol seçeneği sunulmaktadır. Her kanalda temizlenebilir bir mids yanında 3 bantlı EQ bulunur. Geri bildirim algılama sistemi olarak ise FBQ kullanılmaktadır. FX işlemcinin 24 bit olması, teknik olarak Behringer X1832 USB sistemine büyük katkı sağlamaktadır. Büyük sesler için stereo düzende surround efekti imkanı sağlanmaktadır. Aynı zamanda grafik EQ sisteminde 9 bant bulunur. Stereo bilgisayarlar kayıtları için ise güvenilir USB bağlantısı seçeneği vardır. Ayrıca ülkemize özel olarak Behringer X1832 USB sistemlerinin Türkiye Distribütör Güvencesi de bulunmaktadır. Özellikle 2 yıl garantiyle ülkemize gönderilen ve piyasaya sürülen Behringer X1832 USB ürünleri, aynı zamanda geniş bir servis imkanı sayesinde arıza ve onarım hizmetlerini de rahat bir şekilde almaktadır.

Behringer X1832 USB Fiyatları

Mikserler, ses sistemlerinde bulunan ses kontrol özelliğinin sürekli olarak en iyi şekilde performans göstermesi için kullanılmaktadır. Bu yüzden de mikserler, ses sistemlerinin en önemli unsurlarından bir tanesidir. Bakıldığı zaman mikserler sayesinde, sürekli olarak ani ses kontrol ihtiyaçları da giderilmiş olacaktır. Behringer X1832 USB mikser, bu yüzden internette çok satılan ürünler arasına çoktan girmiştir. Behringer X1832 USB fiyatları ise internet sitelerinde genel olarak bütçe dostu olarak lanse edilir. Çünkü bu kadar kaliteli bir markadan yüksek performans alınırken ödenen düşük ücret, kullanıcıların oldukça memnun olmasını sağlamaktadır. 

 

Behringer X1832Usb Teknik Özellikleri

Mikser Cinsi : Deck-Anfisiz

Çıkış Gücü 4ohm Rms:Anfisiz

Mikrofon-Line Kanal:4 - 6 XLR Giriş

Stereo Kanal:4 Stereo

Aux-Monitör Çıkış:1 - 3 Aux

FX Çıkış:Fx-Derinlik Var

Ekolayzer:Ekolayzer Var

Grup Çıkış:2 Grup Çıkış

Usb Ses Kartı:Usb Ses Kartı Var

Usb Mp3 Çalar:Mp3 Çalar Yok

Phantom-48 Volt: Phantom-48 Volt Var

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı