Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Behringer Hpx4000 Kapalı Stüdyo DJ Kulaklık
Behringer Hpx4000 Kapalı Stüdyo DJ Kulaklık
Behringer Hpx4000 Kapalı Stüdyo DJ Kulaklık

Behringer Hpx4000 Kapalı Stüdyo DJ Kulaklık

5,00
Marka : Behringer

Behringer Hpx4000 Kapalı DJ Kulaklık

Behringer Hpx4000, behringer dj kulaklık kategorisinde yer alan yüksek bass frekansı ile dönen ve ters çevirilebilen yapıya sahip kapalı dj kulaklık modelidir.En ucuz behringer hpx4000 fiyatı yonkamuzikmarket.com'da. Hpx4000 kulaklık son zamanlarda kullanıcıları tarafından önerilen ve oldukça beğenilen bir kulaklıktır. Baş etrafında muhteşem bir rahatlık yaşatan hpx4000, ses kalitesi ve bass kombinasyonu olarak da ses getirmektedir. Hpx4000 ile ilgili bütün bu bilgileri toparlayacak olur isek fiyat performans olarak çok iyi bir kulaklık olduğunu söyleyebiliriz. 

 

Bir kulaklıkta yüksek bass, yüksek konfor ve kullanışlı bir kulaklık yapısı arayanlar için behringer hpx4000 bulunmaz bir kulaklıktır. Satış adeti noktasında hpx serisi diğer kulaklıklar ile yarışan hpx4000 hala en çok satılan model olmayı başarmıştır. 

Behringer Hpx 4000

Kulaklık teknolojisi, günümüz dünyasının en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelmektedir. Bu yüzden de sürekli olarak dünya genelinde kullanımı artmaktadır. Kulaklıklar genel olarak çabuk eskir ve bununla beraber de kalitesiz ürün çeşitliliği çoktur. Genel olarak birçok farklı alanda da kulaklıklar kullanılmaktadır. Her cihaza özgü olarak üretilen kulaklıklar için, genel olarak bazı markalar ön plana çıkmaktadır. Bunun en önemli niteliklerinden bir tanesi de DJ kulaklıklarıdır. Profesyonel olarak müzikle uğraşan kişiler, genelde miks yapmak ve ortamdaki müzik seviyesini tek bir sistemden kontrol etmek için gereken bütün detayları bilmek zorundadır. Özellikle de kulaklıkların dünyasının bu kadar geniş olması, iyi kalitede kulaklıkların satın alınması gereksinimini ortaya çıkartmıştır. Behringer Hpx 4000 serisi, DJ kulaklıkları açısından en iyi ses kalitesine sahip olan ürünlerden bir tanesidir. Rahatlık odaklı seçimler için gereken bütün detaylarda ise en iyi fiziksel şartları sunacak olan kulaklıklar önemli bir yer kaplamaktadır. İyi bir DJ, doğru bir akustik ayarlamak için genelde Behringer Hpx 4000 kulaklık modelleri üzerinden bir tercih yapmaktadır. Behringer Hpx 4000 fiyatı olarak da, piyasada en iyi performansı gösterecek ürünlerin başında gelmektedir. 

Behringer Hpx 4000 Özellikleri

Kulaklıklar DJ gibi profesyonel kişiler veya günlük hayatında müzik kendisi için çok önemli olan kişilere uygun bir tasarıma ve özelliğe sahiptir. Vazgeçilmez bir ihtiyaç olan bu kulaklıklar, genelde istenilen kalitede sese sahip olmak için satın alınır. Behringer Hpx 4000, kullanıcıların bu isteklerini karşılayacak özellikleri bünyesinde barındırır. Yüksek çözünürlükte müzik dinlemeye imkan yaratan Behringer Hpx 4000 serisi, aynı zamanda yüksek tanımlı baslarda da yeterli performansı gösterecektir. Saydam yüksek değerler veren bu sayede geniş bir frekans yanıtına ve dinamik aralığa sahip olan Behringer Hpx 4000 modeli, aynı zamanda tasarımıyla da kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Konforlu şekilde üretilen ve ters dönebilen oval şekilli kulaklıklar ve kafa bantlarındaki yastık eklentisi sayesinde, müzik dinlerken bile ihtiyacınız olan konforu yaşayabileceksiniz. Aynı zamanda bütçe olarak da rahatlıkla bir Behringer Hpx 4000 sahibi olmak mümkün seçenektir. Geniş frekans tepkisi sayesinde Behringer Hpx 4000 serisinin çok önemli bir şekilde ön plana çıktığı bilinir. Ayrıca giymek için de çok rahat bir tasarıma sahiptir. Yüksek dinamik aralıklarda ise genel olarak en iyi performansı sunan Behringer Hpx 4000, adaptör ve konnektör ile de beraber gelmektedir. Kablolarının daha iyi ve estetik durması için de, oksijensiz şekilde üretilen bakır teller kullanılmaktadır. 

Behringer Hpx 4000 Teknik Özellikler

Behringer Hpx 4000 markasının teknik özelliklerine daha detaylı bir şekilde bakıldığında, aslında bu kulaklık modelinin en profesyonel işlerde bile kullanıldığı anlaşılacaktır. Fit stil olarak circumaural olan Behringer Hpx 4000 serisi, sürücü boyutu olarak ise 40 mm bir tasarımda üretilmiştir. Bunun yanında frekans cevabı ise 20 Hz ve 20 kHz aralığındadır. Empedans değeri 32 Ohm olan Behringer Hpx 4000, düz bir kablo tipine sahiptir. Bu düz kablonun uzunluğu ise 6 ft olarak ölçülmektedir. Fiş boyutu ise genel olarak ¼ oranındaki adaptör dahil olmak üzere 1/8” ölçüsündedir.

Behringer Hpx 4000 Fiyatları

Behringer Hpx 4000 serisi, internet üzerindeki sitelerde en çok tercih edilen DJ kulaklıklarının başında gelir. Bu sayede rahatlıkla kullanımında etkili bir sunum göze çarpar. Fiyat olarak internet üzerinde 200 TL ile 250 TL arasında bir parite belirlenmiştir. Bu ürünlerin uzun kullanımı için, garanti süresi 2 yıl olan sitelerden almak çok daha mantıklı olacaktır. 

 

Hpx4000 Genel Özellikler;

Yüksek Bass 

Yüksek Verimli Kobalt Kapsül 

Oksijensiz Bakır Teller ile Tek Taraflı Sarmal Kablosu 

Yuvarlak Döner Kulaklar 

Ultra Sağlam Kafa Bandı Yapısı

Hpx4000 Teknik Özellikler;

Kapsül Çapı 40 mm

Frekans Aralığı 20 Hz - 20 kHz 

Maksimum Güç 100 mW 

Empedans 32 Ohm 

Hassasiyet 113.5 dB @ 1 kHz 

Kablo Boyu 1 m (extendable to 2.5 m) 

Konnektör 1/8" TRS connector plus 1/4" TRS adaptör

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı