Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Audio-technica Ath-Pro500MK2BK Stüdyo Monitör Kulaklık
Audio-technica Ath-Pro500MK2BK Stüdyo Monitör Kulaklık

Audio-technica Ath-Pro500MK2BK Stüdyo Monitör Kulaklık

5,00

Audio-technica Ath-Pro500MK2BK Stüdyo Monitör Kulaklık

 

Audio-technica ATH-Pro500MK2BK, audio-technica monitör kulaklık kategorisin de yer alan 10 - 30.000 Hz frekans yanıtına sahip siyah renk kapali arka dinamik monitör kulaklık modelidir. En ucuz audio-technica ath-pro500mk2bk fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

Audio Technica Ath-Pro500Mk2BK Kulaklık 

Dünya çapında üretime ve tanınabilirliğe sahip Japon devi olan audio-techinica kaliteyi ve sürekliliği hiçbir zaman elden bırakmamışlardır. Doğru cihazlarla yakalanan analog sesleri dijital ortama aktarıldıktan sonra bu depolanan veya hazırdaki anlık sesleri kusursuz bir şekilde dinleyebilmek için kulaklık üreten dev bir markadır. Birçok firma sadece bir alanda uzmanlaşmaya çalışırken Japon teknolojisinin büyük bir parçası olan audio-technica ses ekipmanlarını tüm açılardan profesyonel ve eksiksiz hale getirmeyi hedeflemektedir. Stüdyo ve benzeri alanlarda ihtiyacınız olan şeffaf ve net sesler için özellikle geliştirilen ath-pro500mk2bk adlı kulaklık modeline daha yakından bakalım…

Audio Technica Ath-Pro500Mk2BK Kulaklık Özellikleri

Özellikle dj’leri düşünerek tasarlanmış olan bu cihazda 53 mm gibi geniş çaplara sahip sürücüler kullanılmıştır. Akustik açıdan çok verimli olan yuvalara sahip döner kulaklıklar ve dahası kompakt katlanabilir tasarımı ile mükemmel ses performansları sağlayacaktır.  Özenle hazırlanan sağlam yapısı ve dayanıklı olduğu kadarda yumuşak yapısıyla kullanım kalitenizi daha uzun ve sağlık bir hale getirmektedir. 10 – 30.000 Hz gibi geniş aralıktaki frekans tepkisiyle sizlere hizmet vermeyi amaçlayan bu üründe  vidalı konektörleri kolayca değiştirilebilen ve çıkarılabilen kordon gibi parçalar dahil edilmiştir. Siyah ve kırmızı renkleri mevcut olan bu muhteşem üründe renklerin tonunu görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Ve ayrıca iki ayrılabilir kabloda dahildir biri sarmal şeklinde olmakla birlikte diğeri ise düz yapıdadır.

Audio Technica Ath-Pro500Mk2BK Kulaklık Fiyatları

 

Ürünü alırken dikkat etmemiz gereken en büyük materyallerden biri olan fiyat ve kullanım amaçlarımız göz önüne alınarak alınması gereken ürünlerden biridir. Bu alanda dünyanın dört bir yanına üretim yapan audio-technica markasının ürünlerine olan talepten dolayı piyasada birçok yerde taklitlerini bulabilirsiniz. Bu yüzden tercih ettiğiniz firmanın güvenilirliği ve büyüklüğüne önem veriniz doğru ve orijinal ürünü aldığınızdan emin olunuz.

 

Profesyonel monitör kulaklıkları - Siyah

Kapalı arka dinamik,

Sürücü Çapı: 53mm Neo,

Frekans Yanıtı: 10 - 30.000 Hz,

Maksimum Giriş Gücü: 1 kHz'de 1.6 mW,

Hassasiyet: 106 dB, Empedans: 58 ohm,

Ağırlık 290g Sökülebilir sargı & Düz 1.2m -3.0m kablo,

3.5mm altın kaplama stereo mini fiş,

Vidalı 6.3mm adaptör, çanta

 
Çerez Kullanımı