Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Audio-technica ATH-R70X Stüdyo Referans Kulaklık
Audio-technica ATH-R70X Stüdyo Referans Kulaklık
Audio-technica ATH-R70X Stüdyo Referans Kulaklık
Audio-technica ATH-R70X Kulaklık

Audio-technica ATH-R70X Stüdyo Referans Kulaklık

5,00

Audio-technica ATH-R70X Stüdyo Referans Kulaklık

 

Audio-technica ATH-R70X, audio-technica kulaklık kategorisin de yer alan 5 - 40.000 Hz frekans tepkisine sahip kapali Profesyonel Açık Arka Referanslı Kulaklık modelidir. 

Audio Technica Ath-R70X Kulaklık

Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Japon merkezli dünyanın her bir yerinde denk gelebileceğiniz bir markadır. Sürekli olarak kalite ve kullanılabilirlik açısından ürünlerine emek veren bu markanın birçok elektronik cihaz alanında üretimi mevcuttur. Üretim yaptığı hemen hemen tüm cihaz türlerinde ödüller almış audio-technica teknolojisinin bir parçası olan birçok ürün mevcuttur. Sizlere profesyonel düzeyde iş çıkarmanız için ses ekipmanlarının her alanında ürettiği tüm ürünlerin araştırma ve geliştirme işlemlerini her ana ve zamana uygun bir şekilde adapte ederek ürünlerine eklemektedirler. Eklenilmiş olan tüm özellikleri sizlere ulaştırırken en büyük hedefleri olan kalitenin daimiliği yanında uzun soluklu kullanımı hedefleyen ürünler üretmektedirler. Böylece hem cebinizi hem de performansınızı düşünen bir yapıda olan bu firma sadece kazanç odaklı değil bu işi bir sanat olarak yapmaktadır. Buyurun isterseniz alanında en çok tercih edilen ürün olan bu kulaklık modelini birlikte inceleyelim.

Audio Technica Ath-R70X Kulaklık Özellikleri

Sesi dijital ortama taşımak kadarda mevcut depolanmış sesi tekrardan aynı kaliteyle istenilen yere aktarmanında önem arz ettiği bu zamanda ath-r70x adlı bu kulak üstü kulaklık modeli tamda size göre üretilmiştir. Sadece 210 gram olan bu üründe sizlerin rahatını ve kullanım sürenizi de dikkate alarak konfor duymanızı sağlamışlardır. 5 – 40.000 Hz gibi çok yüksek bir frekans tepkisine sahip olan bu modelin 45 mm sürücü çapı vardır. 99 dB duyarlılığa sahip bu ürüne ek olarak koruyucu taşıma çantası da mevcuttur. Dışarıdaki tüm seslerle bağınızı koparan bu üründe muhteşem düzeyde kaliteli sesler duyabileceğinizden şüpheniz olmasın. Birçok alanda tercih edilen bu ürüne stüdyo ve benzeri yerlerde oldukça sık bir şekilde rastlanmaktadır. Petek yapılı delikli alüminyumun bu kulaklıkta çok sağlam bir yapıda olduğunu tecrübe edeceksiniz. Konfor anlamında da sizleri unutmayan bu cihazda uzun süreli kullanımlarda rahatlığınızı garanti edecek nefes alan cildi rahatsız etmeyen yumuşak kulak petleri mevcuttur. Bu alanda 40 yılı aşkın deneyime sahip olan audio-technica ürünlerinde tüy gibi rahat,şık ve kayıpsız doğal sesler elde edebileceğinizden şüpheniz olmasın.

Audio Technica Ath-R70X Teknik Özellikleri

Profesyonel Açık Arka Referanslı Kulaklıklar,

Açık arka referans, Sürücü Çapı: 45 mm,

Frekans Tepkisi 5 - 40.000 Hz,

Maksimum Giriş Gücü 1000 mW (1 kHz'de),

Duyarlılık 99 Db, Empedans 470 ohm,

Ağırlık 210 g

Aks. Dahil: Koruyucu taşıma çantası

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Çerez Kullanımı