Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Audio-technica ATH-M50X Stüdyo Monitör Kulaklık
Audio-technica ATH-M50X Stüdyo Monitör Kulaklık

Audio-technica ATH-M50X Stüdyo Monitör Kulaklık

5,00

Audio-technica ATH-M50X Stüdyo Monitör Kulaklık

Audio-technica ATH-M50X, audio-technica monitör kulaklık kategorisinde yer alan 15 - 28.000 Hz frekans yanıtına sahip kapali dinamik monitör kulaklık modelidir. En ucuz audio-technica ath-m50x fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

 

 

Ath-M50X Kulaklık Neden Yonka'dan Alınır ? 

 

Audio Technica Ana Bayisi YONKA A.Ş Güvencesi

2 Yıl Garantili

1 İş Günü İçerisinde Kargolama

Ücretsiz Kargo Kapınıza Teslim

14 Gün İçerisinde İade ve Değişim Garantisi

 

 

Audio-technica ATH-M50X

Audio-technica kalitesiyle imal edilen M serisi, ATH-M50X modülünde yüksek kalite ve konfor sağlıyor. Profesyonel ses sistemleri kategorisinde övgü alan ve çok beğenilen referans kulaklık modeli, muhteşem ses yalıtımı ile oldukça etkindir. Audio-technica ATH-M50X kulak üstü kulaklık, ayrılabilir kablo tasarımları ile fonksiyonel kullanım olanağı sağlıyor.

 

Audio-technica ATH-M50X Özellikleri

Ses yalıtımı şıklığı sunan Audio-technica ATH-M50X kulaklık, geniş diyafram sürücüleri ile profesyonel kullanım olanağı sağlar. Sağlam ve dayanıklı konstrüksiyon dizaynı ile hem stüdyoda hem de hareket halinde iken muazzam konfor sağlar. Konturlu kulaklıkları ve sızdırmazlık özelliği ile ses bileşenlerini en iyi şekilde özümsemeyi sağlar.

Kafa bandı ve kulaklık modüllerinde yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Esnek, rahat ve ergonomik fonksiyonlar ile imal edilen Audio-technica ATH-M50X kulaklık, iki farklı seride dizayn diliyor.

Ses mühendisliği ve yapı kalitesi senkronizasyonu ila tasarım edilen ürün; ATH-M50xWH ve ATH-M50xBB olarak hazırlanmıştır. WH seride beyaz renk şıklığı, BB seride ise mavi ve siyah renk seçenekleri sunuluyor.

 

Audio-technica ATH-M50X Teknik Donanımları

Toprak mıknatısları ve şahane ses bobini ile nitelikli tasarım özellikleri sunan Audio-technica ATH-M50X kulaklık modeli, bakır kaplı alüminyum telden imal ediliyor. Diğer modellere oranla 45 mm geniş diyafram sisteminde tasarım edilen kulaklık, geniş frekans aralığı ile teknik kombinasyon sunar.

Derin ve doğru bas tepkisiyle muazzam netlik sağlayan kulaklık, yüksek gürültülü ortamlarda dahi muazzam yalıtım sistemi ile gerçek kalite sağlar.

90 derece döndürülebilen kulaklıkları ile fonksiyon sunar. Kolay kullanım ve rahat kullanım özelliklerinde dizayn edilmiştir. Üstelik rahat taşıma için katlanabilir şekilde dizayn edilmiştir. Özel taşıma çantası ile kesintisiz ve sınırsız müzik keyfi, istenilen her yerde sürdürülebilir.

 

Audio-technica ATH-M50X Teknik Özellikleri

Çıkarılabilir kabloları ile opsiyonellik sağlayan Audio-technica ATH-M50X kulaklık, sarmal ve düz kablo seçenekleri sunuyor. Sarmal kablo; 1,2 m - 3,0 m uzunluğunda ve düz kablo; 3,0 m ve 1,2 m uzunluğunda, kulaklık kiti içerisinde yer alıyor. 

Stüdyo izleme ve karıştırma, DJ izleme ve kişisel dinlemeler için net, profesyonel ve kaliteli sunumlar yapan Audio-technica ATH-M50X fiyat seçeneğiyle cazip ürünler arasındadır. Teknik özellikleriyse şu şekildedir;

Tür: Kapalı- geri dinamik

Sürücü çapı; 45 mm

Mıknatıs; Neodimyum

Ses bobini; CCAW (Bakır kaplı alüminyum tel)

Frekans tepkisi; 15 Hz – 28 kHz

Maksimum Giriş Gücü; (1 kHz) 1.600 mW

Duyarlılık; 99 dB

Empedans; 38 ohm

Teknik özellikleriyle profesyoneldir. Kablo ve konnektörsüz ağırlığı 285 gram olan kulaklık, iki farklı kablo seçeneği ile işlevsel olarak sunuluyor.

 

Audio-technica ATH-M50X Fiyatları

Profesyonel ses sistemleri ve stüdyo kayıt ürünleri arasında yer alan Audio-technica ATH-M50X kulaklık, sarmal ve düz kablo seçenekleriyle sunuluyor. Sarmal kabloda; 1,2 m - 3,0 m (3,9 '- 9,8') ölçülerinde, düz kabloda 3,0 m (9,8 ') ve çıkarılabilir 1,2 m (3,9') seçenekleri sunuluyor. 

Özel koruma çantası ile imal edilen kulaklık, 6,3 mm vidalı adaptörüyle kit olarak satışa sunuluyor. Stüdyo kullanımlarında profesyonel kullanımlar sağlayan Audio-technica ATH-M50X kulaklık, bireysel kullanımlar ve hareket halinde kullanımlar için en nitelikli ürün seçenekleri arasında yer alıyor.

Cazip ödeme seçenekleri ile kredi kartına taksit olanakları, dijital sistemler avantajı ile sunuluyor. Audio-technica ATH-M50X, ATH- M20X, ATH- M30X ve ATH- M40X serisi olarak sunulan diğer kulaklık modellerini de inceleyebilir, en cazip seçenek sunan ürünü tercih edebilirsiniz.

Profesyonel ses bileşenleri ve tasarım mühendisliği ile imal edilen Audio-technica Kulaklık M serisi, ekonomik seçeneklerle sunuluyor.

 

Audio-technica ATH-M50X Özellikleri

Profesyonel Stüdyo Monitörü Kulaklıklar,

Kapalı dinamik, Sürücü Çapı: 40mm Neo,

Frekans Yanıtı: 15 - 28.000 Hz,

Maksimum Giriş Gücü: 1 kHz'de 1.6 mW,

Hassasiyet: 99 dB, Empedans: 38 ohm,

Ağırlık 285 g, Kablo. 1.2-3.0 m, soldan çıkış,

Acc. Adaptörde 6,3 mm (1/4 ") vida dahildir

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı