Anons Mikrofon Ünitesi

Anons ses sistemlerinde kullanılan anons mikrofon ünitesi, üretici firmaların sunumları ve güncel teknolojiler ile birbirinden farklı tasarımlarda sunuluyor. Özel alanlar, kamusal alanlar ve kentsel alanlarda kullanılan anons sistemleri, entegre sayı tuş takımları veya dokunmatik paneller ile dizayn ediliyor.

Çağrı istasyonu olarak nitelendirilen anons üniteleri, belirli alanlarda anons veya yayın yapılmasını sağlayan ana kumanda sistemleridir.

Çağrı İstasyonu Özellikleri

Anons mikrofon üniteleri, standart mikrofon filtreli olarak dizayn ediliyor. Marka ve model özelliklerine göre bölge seçimli, ekstra düğme fonksiyonları, entegre hoparlör ve özelleştirilebilir seçme düğmeleri ile farklı özellikler sunuluyor.

Menü dizaynı, işlev tuşları, kayıt tuşları, canlı sunum tuşları, önceden programlı fonksiyon panelleri gibi farklı özelliklerle tasarım edilmektedir. Çağrı istasyon sistemlerinde kullanılan teknolojik özelliklere göre yayın çeşitlendirme, menü ve tuşları ayarlama- özelleştirme opsiyonları sağlanmaktadır.

Her düğmeden gösterge ışıkları, saydam kapaklı etiket modülleri, destekli veya desteksiz kullanım özellikleri, masa veya raf kullanım özellikleri ile birbirinden farklı modeller bulunuyor.

Anons Mikrofon Ünitesi Teknik Özellikler

Kayıt yapma, kayıttan sunum, canlı sunum, dahili izleme gibi özelliklerle, uluslararası standartlara göre imal edilen anons mikrofon üniteleri, kolay konfigürasyon özellikleriyle tasarım ediliyor. Yazılım ve donanım özellikleri ile özel ve kamusal alanlarda anons etkinliklerini, yayınlarını sağlayan sistem, İp sistem özelliklerinde de kullanılabilir. İnternet bağlantılı olarak kullanılan anons mikrofon üniteleri, çalışma sıcaklıkları, soğutma sistemleri gibi farklı teknik donanımlar sunar.

Hafif ve sağlam tasarımlar ile 15- 20 bölgeli kombinasyon seçenekleri sunar. 10 bölgeli anons mikrofon ünitesi modelleri ve 15 bölgeli ünite modelleri, en çok tercih edilen istasyon sistemleri arasındadır. Maksimum hat giriş seviyeleri, maksimum NF çıkış seviyeleri, önceden programlı butonları ve programlanabilir bölge/ işlev tuşları ile fonksiyonellik sunar.

Anons Ünitesi Kullanım Konforu

Led gösterge panelleri, ayarlanabilir tuş ve düğme opsiyonları ile kolay kullanılabilir özellikte tasarlanan üniteler, LCD ekran tasarımlarıyla yepyeni teknolojiler sunuyor. Kontrol veri, ses ve güç kaynağı özelliklerine göre farklı teknik donanımlarda geliştirilen anons sistemi üniteleri, telefon jakları, hat kaynakları ve özel yazılımları ile farklı kombinasyonlarda sunuluyor.

Mikrofon volt özellikleri, bas- konuş modülleri, berrak ve kaliteli ses akış sistemi, ergonomik kullanım özellikleri ile cazip ürünler arasındadır. Bekleme modülleri, uyku ve anons modülleri, kurulum ve kullanım özelliklerine göre farklı seçeneklerde tasarım edilen anons üniteleri, ses seviyesi seçimleri ve teknolojik bağlantı özellikleriyle imal ediliyor. Amfi çıkış sistemleri, hat giriş özellikleri ve ekstra tuş eklentileri ile birbirinden farklı özellikler sunuluyor.

Anons Mikrofon Ünitesi Fiyatları

Genellikle kondansatör mikrofonlar ile kullanılan anons mikrofon üniteleri, sahne performanslarında, konferanslarda, konuşma ve ses uygulamalarında kullanılmaktadır. Alışveriş merkezleri, kültür ve sanat merkezleri, organizasyon ve etkinlik alanları, sağlık merkezleri, hastaneleri spor tesisleri, sinema ve tiyatro alanlarında, cami ve ibadet merkezlerinde kullanılmaktadır.

6 bölgeli, 10 bölgeli, 15 bölgeli gibi farklı niteliklerde dizayn edilen anons mikrofon ünitesi fiyatları, marka ve model opsiyonlarına göre farklılık göstermektedir. Dijital sistem avantajları ile hem ürünlerin teknik özelliklerini hem fiyatlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz. İndirimli fiyat seçenekleri, kredi kartıyla taksitli satış veya ekstra kampanya opsiyonlarını değerlendirerek, kullanım alanlarına göre ürün seçimi yapabilirsiniz.

İç ve dış mekanlarda nizam, iletişim, etkileşim, düzen ve güvenlik sağlayan anons sistemleri, organizasyon alanlarında da kültür- sanat faaliyetleri için kullanılmaktadır. Anons mikrofon ünitesi fiyatları, konsol ve panel özelliklerinden, kondansatör mikrofon özelliklerine, ebatlardan ses kalitesine dek pek çok unsur değerlendirilerek belirlenir.

Çerez Kullanımı