Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Akg P3S Profesyonel Kablolu Mikrofon
Akg P3S Profesyonel Kablolu Mikrofon
Akg P3S Profesyonel Kablolu Mikrofon

Akg P3S Profesyonel Kablolu Mikrofon

4,00
Marka : Akg

 

Akg P3S Profesyonel Kablolu Mikrofon

 

Mikrofonun icadı ile birlikte yeni bir çağ da açılmış oldu. İlk zamanlarda farklı amaçlar için kullanılan mikrofon daha sonraları ise eğlence sektörüne girmiş ve çok yönlü olarak kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle sanatçılar, vokaller, enstrümanlar için birebirdir. Tabi teknolojinin daha da ilerlemesi ile birlikte bir çok mikrofon modeli üretilmiş ve kullanıcıların işlerini çok daha kolaylaştırmıştır. Bu mikrofonlardan biri olan Akg P3S mikrofon tamamen sahne için üretilmektedir. Ayrıca da yüksek performans sağlayan bu mikrofon tercihler arasında ilk sıradadır. 

Provada ve kayıtlarda sahnedeki enstrümanların seslerini yakalaması için özel olarak dizayn edilen, olağanüstü yüksek performanslı, kardiod desene sahip olan dinamik mikrofondur. Genel olarak  40Hz ile 20kHz arası frekansları yakalayabilmektedir. Dahası 144 dB maksimum ses basınç seviyesine ulaşabilmektedir. Kardioid kutup ile eksen üzerinde seslerin alınmasını sağlamak ile birlikte arkandan gelen sesleri bloke etmektedir. 

Canlı sahne performanslarında ve çeşitli platformlarda akla gelen ilk isim olan dinamik mikrofon kullanıcılarına sağladığı eşsiz performansı ile tercih edilmektedir. 

Akg P3S Mikrofon  Özellikleri 

Akg P3S mikrofon özellikleri aslında saymak ile bitirebilecek gibi değildir. Vokallerin, sanatçıların vazgeçemediği mikrofonun gelin de bir teknik özelliklerine bakalım. Canlı performanslarınız arasında geçişlerde kolay ve sessiz kapama özelliği sunmaktadır. Zorlu canlı performanslara ve uzun turnelere karşı oldukça dayanıklı ve güçlüdür. Sağlam metal kasası ve tel örgü ızgarası ile mükemmel performans sunmaktadır. 

 

Mikrofonda frekans aralığı, 40 - 20000 Hz, kutup deseni kardioit, bağlantı ucu tipi  3 iğneli, arka vokal ve gitarlar için dinamik mikrofon ve en önemli özelliklerinden ise arkadan gelen sesi engellemesi kendini eşsiz kılmaktadır.

Diğer Özellikleri

Açma / kapama düğmeli

yüksek performanslı dinamik mikrofon

40 - 20000 Hz Hassasiyet

2.5 mV / Pa Elektrik

empedansı: 600 Ohm

Türü: Kardioid

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı