Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Akg K702 Stüdyo Referans Kulaklık
Akg K702 Stüdyo Referans Kulaklık
Akg K702 Stüdyo Referans Kulaklık

Akg K702 Stüdyo Referans Kulaklık

0,00
Marka : Akg

Üye Ol %3
İndirim Kazan

 

Akg K702 Kulaklık

 

Akg k702 kulaklık modeli, akg markasının en güzide ürünlerinden biridir. Bu model ilk çıktığı günden beri akg hayranlarında büyük bir merak uyandırıyor. Şimdi akg k702 kulaklık modelinin kullanım yerlerine gelecek olursak, bu kulaklık modeli genellikle ses kayıt stüdyolarında ve eğlence mekanlarında kullanılır. Bu kulaklık modeli yüksek performans isteyen kişilerce kullanılır ve bu isteği karşılayacak kalitede ve sağlamlıkta bir üründür.

Akg K702 Kulaklık Özellikleri

Akg k702 kulaklık modeli kulak üstü kulaklıktır ve 3D şekillendirilmiş özel köpük ile uzun süre rahatsız olmadan kullanmanızı sağlar. Bu yapı sayesinde dışarıdan ses geçirmez, müziğin tonları arasında kaybolabilirsiniz ve ses kaydederken herhangi bir sorun yaşamazsınız. Daha mekanik bilgilere gelecek olursak, bu kulaklık modeli 3.5mm ve 6.3mm jak girişine sahiptir. Bu özelliğinden dolayı genellikle profesyonel stüdyolarda kullanılmasının yanı sıra telefon ve bilgisayar gibi gündelik teknolojik cihazlarda da kullanılabilir. Ayrıca, bu kulaklık modeli 10-39800 Hz frekans aralığına sahiptir, bu özellik piyasada kolay kolay bulunmayan eşsiz bir özelliktir çünkü size harika bir ses kalitesi sunar. Ek olarak, 105 dB bir ses hassasiyetine sahip olan bu kulaklık, seslerin en ince tınısını bile hissetmenizi sağlayan piyasadaki nadir ürünlerdendir. Son olaraksa, bu kulaklık modeli 3 metre kablo uzunluğuna sahiptir. Bu özellik sayesinde, uzun yıllar ve kolayca kullanmanızı sağlar. Akg k702 kulaklık modeli, akg markası güvencesi ile kullanım ömrü bakımından düşünmeden satın alabileceğiniz bir modeldir.

Referans stüdyo kulaklıkları

Kulaklık tipi: açık

Maks. Giriş Gücü 200 mW

Ses frekansı bant genişliği: 10 - 39800 Hz

Hassasiyet kulaklıkları: 105 dB SPL / V

Nominal Empedans: 62 Ohm

Kablo Uzunluğu: 3 mt

Akg K702 Kulaklık Fiyatları

Akg k702 kulaklık modelinin fiyatlarına bakacak olursak, akg dünya markası bir firma olduğundan dolayı dünyadaki birçok ülkede dolar ile satın alındığı için benzer fiyatları göreceksiniz. Ancak, önemli olan şeylerden birisi satın alma güvenirliliğidir yani size garanti sunan bir yerden ve ana bayi aracılığıyla almanız sizin için daha iyi olur. Çünkü diğer satın alımlarda sıkıntı yaşayabilirsiniz. İşte bu noktada, uygun ödeme ve kaliteli ürün seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com satış adresini tercih etmeniz sizin için en iyisi olacaktır.

Çerez Kullanımı