Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Akg K240 Studio Referans Kulaklık
Akg K240 Studio Referans Kulaklık
Akg K240 Studio Referans Kulaklık

Akg K240 Studio Referans Kulaklık

5,00
Marka : Akg

 

Akg K240 Studio Referans Kulaklık

Akg k240 studio, akg referans kulaklık kategorisinde yer alan hassas stüdyo kulaklığı modelidir. En ucuz fiyat garantisi ile akg k240 studio fiyatı yonkamuzikmarket.com'da

Günümüzde kulaklık kullanımı hemen hemen bütün müzik aletlerinde, dj kabinlerinde, spor yaparken, yolda yürürken, seyahat ederken vb. bilumum alanlarda kullanılmasıyla hayatımızın birçok alanında yer edinmiş ve sıkça kullanılmıştır. Kulaklıklar kullanıldıkları alanlara göre özellik, marka, model, fiyat gibi değişkenlikler gösterebilmektedirler. Kulaklıklar birçok sınıflandırmanın da içerisinde bulunmaktadır. Bunlar dj kulaklıklar, oyuncu kulaklıklar, referans kulaklıklar, monitör kulaklıklar, kulak içi kulaklıklar, kulak üstü kulaklıklar gibi kategorilerdir. Bunlardan en çok tercih edilen kategori ise kulak üstü kulaklıklara dahil olan monitör kulaklıklardır. Monitör kulaklıklar sesleri diğer kulaklıklara göre yüksek olan empedans değerleri ile daha duru ve daha net bir şekilde ileterek kullanıcılarına daha gerçekçi bir ses deneyimi sunarlar. Biz de bu yazımız altında AKG markasının referans monitör kulaklıklarından olan K240 studio modeline bakacağız.

Bilindiği üzere şu anda Koreli teknoloji markası Samsung’un çatısı altında bulunan Harman grubunun bir üyesi olan AKG şirketi, üretimlerine halen devam etmekte ve fabrikası Avustralya’da bulunmaktadır. Geçmişten bugüne Harman grubun özellikle lüks arabalar içerisinde ses sistemlerini üretmesiyle yakaladığı başarıların bir devam olan AKG grubunun K240 studio modeline beraber kısaca göz gezdirelim.

AKG K240 studio modelinin içerisinde sunduğu özelliklere bakılacak olursa eğer; yarı açık tasarımıyla birlikte oldukça yüksek bir izole sistemi oluşturan teknoloji, 200mW maksimum giriş gücü ile rakiplerine taş çıkartan giriş değeri, 15 Hz ila 35000 Hz aralığındaki frekanslara tam yanıt vermesiyle birlikte bütün sesleri en net şekilde duyabilme seçeneği, 104 desibel ses duyarlılığı ile yüksek seslere çıkılsa dahi sesi bozmayan sürücü bantları, 3 metre kablo uzunluğu ile ergonomik kullanım gibi özellikleriyle sitemizde satışa sunulmakta ve sizlerin beğenilerine sunulmaktadır.

Sizler de AKG kulaklık markasının K240 studio model referans monitör kulaklık modeline sitemizden 825 TL fiyatıyla erişebilir, K240 studio hakkında tüm detaylı bilgiye uzman teknik ve temsilci kadromuzdan ulaşabilir, en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ürünü sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.


 

Akg K240 Studio Genel Özellikleri

Yarı açık profesyonel stüdyo kulaklık

Max. Giriş Gücü: 200 mW

Audio frekans bant genişliği: 15 - 25000 Hz

Hassasiyet:104 dB

SPL / V Kablo Uzunluğu3mt

 

Çerez Kullanımı