Doppler

Yonkamuzikmarket.com online alışveriş sistemiyle Doppler teknolojilerini 7/24 sipariş edebilirsiniz. Mikrofon sistemleriyle birbirinden farklı kapsamlarda imalat sunan Doppler, uygun fiyatları ve yüksek kalite standartlarıyla müziğe nitelik katmaya devam ediyoruz.

Online Doppler kategorimizden en güncel ürün çeşitlerini, en çok satın alınan ürünleri ve kampanyalı ürün seçeneklerini online sipariş edebilirsiniz. Yonka Müzik Market alışveriş ağı ile kredi kartına taksitli alışveriş seçenekleri sunuyoruz. 


En Popüler Doppler Mikrofonlar

Ses sistemlerinde hem canlı sunumlara hem stüdyo sunumlara profesyonel seçkiler kazandıran Doppler, online kataloğumuzda cazip fiyatlarla satışa sunuluyor. Doppler Dm serisi çiftli el mikrofonlarında ekonomik fiyatlar ve tam donanımlı set opsiyonlarından faydalanabilirsiniz.

Online kategorimizde Doppler temasıyla; Usb girişli telsiz kablosuz mikrofon çeşitleri, Bluetoothlu çiftli karaoke mikrofon çeşitleri, Uhf tipi telsiz kablosuz tasarımları ve masa tipi ışıklı kürsü mikrofonlarının en güncel modellerini tek tıkla satın alabilirsiniz.

Doppler jak girişli headset mikrofon çeşitleri, yaka tipi çiftli telsiz mikrofon çeşitleri, el tipi uhf mikrofon seçkileriyle, en çok tercih edilen ürünleri tek tıkla satın alabilirsiniz. Sistemimizde ayrıca nostaljik mikrofon tasarımları, kablosuz kürsü mikrofon çeşitleri ve kablosuz kulaklık monitör sistemleriyle, ister tekli ister 4’lü veya çoklu paket seçeneklerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.


Doppler Sipariş Ağı

Yonkamuzikmarket.com online alışveriş sistemiyle size özel fırsatlardan anında yararlanabilirsiniz. Doppler profesyonel ses ve müzik sistemleriyle birbirinden şahane fırsatlarla ürün seçimi yapabilirsiniz. Güvenilir ödeme ağı ve kesintisiz iletişi ağı ile dilediğiniz tüm ürünleri, hızlı ve kolay şekilde sipariş edebilirsiniz.

Doppler ürün kategorimizden, en popüler ürünler, kampanyalı ürünler ve en yeni ürün seçeneklerini, dilediğiniz her an değerlendirebilirsiniz. Sistemimize online üye olarak, ekstra indirim fırsatlarından yararlanabilir ve ses kalitesini muazzam seviyede sağlayabilirsiniz.

En ekonomik fiyatlar, garantili satış opsiyonları ve satış öncesi- sonrası destek sistemlerimiz ile nitelikli hizmet anlayışımızı sunuyoruz. Ek tipi mikrofon çeşitleri, yaka tipi mikrofonlar, kürsü ve masa mikrofon çeşitleriyle günün her anı sipariş verebilirsiniz.

Modern teknolojiler ve özel bileşen kombinasyonları ile dizayn edilen Doppler mikrofon çeşitlerinde, avantaj üstüne avantaj elde edebilirsiniz.

 

 

 

₺2.086,04 KDV Dahil
₺2.397,75 KDV Dahil

 

 

 

₺625,31 KDV Dahil
₺718,75 KDV Dahil

 

 

₺1.150,00 KDV Dahil
₺1.437,50 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün

 

 

₺51,75 KDV Dahil
₺57,50 KDV Dahil

 

 

₺107,58 KDV Dahil
₺123,62 KDV Dahil
Çerez Kullanımı