Loading..
   < >

   Shure Mikrofon

   Shure mikrofon satış sayfamızda shure mikrofon Türkiye garantisi ile satışa sunduğumuz, dinamik ve condenser yapıda shure sm58 ve diğer shure mikrofon modelleri yer alır. Shure Türkiye Bayii Yonka Müzik Güvencesi ile En ucuz shure mikrofon fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Profesyonel mikrofon uygulamalarında başta gelen markalardan olan shure, her ihtiyaca uygun mikrofonlar geliştirmektedir. Ses kalitesi ve piyasa bilinirliği göz önünde bulundurulduğunda tercih edilecek mikrofonların başında gelmektedir. 


   Shure Mikrofon Türkiye

   Profesyonel ses sistemleri üreticisi Shure, kablolu mikrofon ve kablosuz mikrofon seçenekleri ile hemen her alanda kullanılmak üzere şahane tasarımlar imal ediyor. El tipi mikrofonların yanı sıra headset mikrofon çeşitleri, yaka mikrofonları, kürsü mikrofonları ve boardcast mikrofon çeşitleri gibi birbirinden farklı ürün seçenekleri bulunuyor.

   Shure mikrofon çeşitleri arasında dinamik mikrofonlar, stüdyo kayıtları için kondenser mikrofon çeşitleri gibi farklı tasarımlar bulunuyor. Ses niteliğinde muazzam performans sağlayan ürünler, ekonomik fiyat seçenekleriyle de en çok tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer alıyor.


   Shure Kablolu Mikrofon Çeşitleri

   Ses kalitesine en iyi bileşen analizleri katan ve pürüzsüz ses akışı ile doğal, yumuşak formlar oluşturan Shure mikrofonlar, dinamik mikrofon seçenekleri, stüdyo kayıt mikrofonları ve profesyonel el mikrofonu gibi farklı tasarımlarda satışa sunuluyor.

   Özel taşıma çantaları ve kabloları ile donanımlı olarak hazırlanan Shure mikrofon modelleri, teknik kapasiteleri ve teknolojiyle uyumlarına göre farklı niteliklerde dizayn ediliyor.


   Shure Mikrofon Kullanım Avantajları

   Ses sistemleri alanında profesyonel olan ve uluslararası popülerliğe sahip olan Shure, uzun ömürlü ekipmanlar imal ediyor. Mikrofonların ses kalitesinin yanı sıra hammadde ve materyal kalitelerine göre sağlam ve nitelikli ürün seçkileri sunuluyor.

   Shure mikrofonlar, özellikle çok amaçlı olarak dizayn edilen ürünler hem cazip fiyatları hem malzeme kaliteleri ile avantaj sağlayan donanımlardır. Shure mikrofon çeşitleri, ses uygulamalarında ve müzik uygulamalarında muazzam performans elde etmenizi sağlayan özel çalışmalar ile tasarım ediliyor.


   Shure Mikrofon Seçimleri Nasıl Yapılır?

   Kullanım alanları, ürün seçimlerinde etkili olan faktörler arasındadır. Canlı ses performansları veya stüdyo kayıt uygulamaları için tercih edilen ses sistemi ürünleri, teknik özelliklerine ve fiyatlarına göre değerlendirilebilir.

   Shure mikrofon seçimlerinde özellikle çok amaçlı ürünleri tercih etmek, pek çok alanda fonksiyonel kullanım olanakları sağlar. Reklam ve tanıtım etkinliklerinde, canlı müzik etkinliklerinde, stüdyo yayın ve kayıtlarında, karaoke etkinliklerinde, DJ performansları ve konferans gibi iletişim etkinliklerine kullanımlar için kategorisel ürün seçimleri yapılabilir.


   Shure Mikrofon Fiyatları

   Modern teknolojiler ile geliştirilen Shure mikrofon çeşitleri, dijital kullanım özellikleri ve teknik donanımlarına göre farklı özelliklerde imal ediliyor. Fiyatlar, model özellikleri ve performans niteliklerine bağlı olarak belirleniyor. Shure, genel anlamda ekonomik ürün seçenekleri sunan ve cazip fiyat seçenekleri ile pek çok alanda tercih edilen ürünler sunuyor.

   Müzik ve ses sistemleri sektöründe sağladığı deneyim, her seçkide sağlanan dayanıklılık modülleri ve malzeme kaliteleri ile avantajlı fiyat yelpazesi sunuyor. Seçilen mikrofonun tasarımı, geliştirilmiş özellikleri, kardiod tasarımları, ızgara ve gövde yapılarına göre farklı fiyat seçenekleri sunulur.

   Dijital satış sistemleri ile daha cazip seçeneklerde satışa sunulan Shure mikrofon modelleri, ek aksesuarları, ekipman ve donanımları, güncellenebilir yazılımları ve akıllı cihazlarla kombine kullanım özelliklerine göre profesyonel özellikler sunan ürün seçkilerinde dizayn ediliyor.

   Elektronik kartlar ile yapılan alışverişlerde taksit olanağı sağlayan Yonka Müzik Market, Türkiye’nin her noktasına bedava kargo sunuluyor.

   $302.99KDV Dahil
   $420.82 KDV Dahil
   $154.00KDV Dahil
   $232.46 KDV Dahil
   $86.24KDV Dahil
   $119.78 KDV Dahil
   $154.00KDV Dahil
   $232.46 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı