Loading..
   < >
   Sıva Altı Hoparlör
   Sıva altı hoparlör ses sistemleri olarak tasarım edilen sıva altı hoparlör modelleri, trafolu olarak dizayn ediliyor. Farklı boyutlarda imal edilen ürünler, sıva delik çapları ve dış plastik çaplarına göre farklı çeşitlerde satışa sunuluyor. Ortalama 10 W ses gücünde tasarım edilen sıva altı sistemler, rahat ve kolay kurulum özellikleri ile tüm alanlarda tercih edilen sistemlerdir.


   Sıva Altı Hoparlör Özellikleri
   Trafo değerleri 70/ 100 Volt arasında değişen ürünler, 15 cm, 16 cm, 20, 23 cm gibi farklı ebatlarda imal ediliyor. Sıva delik çapları 17 cm olan ve dış plastik çapları 19 cm olan sıva altı sistemler, kullanım alan ve amaçlarına göre farklı kapsamlarda üretiliyor.
   8 ohm ve 13 cm trafosuz olarak tasarım edilen farklı ürün seçenekleri bulunuyor. Trafolu ve trafosuz sistem özelliklerine göre değerlendirme yapılabilir. 100 watt gücünde çalışan sıva altı hoparlör modelleri, ortalama 91 dB duyarlılık oranları ile kullanım olanakları sağlanıyor. 13 cm çapında tasarım edilen ürünler, uygulama yapılacak mekana bağlı olarak farklı ebatlarda üretilebiliyor.
   90 Hz – 16 kHz kombinasyonunda geniş frekans aralığı sunan ses sistemleri, 3- 6 W artan güç performansları ile nitelikli ses sunumu yapan ürünlerdir. Delik ölçülerine göre farklılık gösteren ses sistemleri model özelliklerine ve boyutlarına bağlı olarak farklı seçeneklerde sunuluyor.


   Sıva Altı Hoparlör Kullanım Alanları
   Trafolu ev trafosuz olarak tasarım edilen sıva altı hoparlör çeşitleri, tiyatro salonları ve sinema salonlarında en sık kullanılan ürün seçenekleridir. Konferans salonlarında, toplantı ve seminer salonlarında kullanılan sıva altı ürün seçenekleri, spor salonlarında, turizm tesislerinde kullanılır.
   Cami ses sistemleri, okul ses sistemleri, fabrika ve konferans ses sistemleri kapsamında kullanılan tavan hoparlör çeşitleri, ibadet alanlarında, eğitim merkezlerinde, sanat ve kültür merkezlerinde kullanılıyor.
   Ses ve müzik uygulamalarının olduğu her alanda kullanılabilen ses sistemleri, açık ve kapalı mekanlarda kullanılabilen ürünlerdir. Sıva altı uygulama modülleri ile rahat ve kullanışlı sistem özellikleri sağlayan profesyonel ürünler, müzik ve eğlence mekanlarında da kullanılır. Genel yayın ve anons yayın sistemlerinin kullanıldığı her alanda opsiyonel olarak kullanılan ses sistemlerdir.

   $10.45KDV Dahil
   $11.00 KDV Dahil
   $12.60KDV Dahil
   $14.00 KDV Dahil
   $145.00KDV Dahil
   $172.90 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı