Loading..
   < >

   Ezanmatik

   Cami ezanmatik satış kategorisinde diyanet işleri başkanlığı saatlerine uygun olarak ayarlanmış otomatik ezan okuyabilen anfili ezanmatikler yer alır. En ucuz ezanmatik ve anfili ezanmatik fiyatları yonkamuzikmarket.com'da

   Cami ezan ses sistemleri dahilinde geliştirilen ezanmatik çeşitleri, 100 yıllık programlama menüleriyle yüksek teknoloji sunuyor. Ezanmatik modelleri, otomatik kurulum özellikleri ve ayarlanabilir program menüleri ile her vakit ezan ve Cuma selası okuma nitelikleriyle kullanım avantajı sağlıyor.

   Farklı seslerden kayıt seçenekleriyle ezan, hatim, sela okuma özellikleri, kayıt yapma ve kayıttan çalma özellikleriyle cami ve tüm ibadet alanlarında kullanıma uygundur.


   Ezanmatik Çeşitleri

   Bluetooth bağlantı özellikleri, Mp3 çalar, akıllı cihazlarla bağlantı ve binlerce kayıt yapma olanakları ile tasarım edilen ezanmatik çeşitleri, teknik özeliklerine göre farklılık gösteriyor. Tek ses hoca veya çoklu ses formatı ile farklı kapsamlarda dizayn edilen ezanmatikler, hem Türkiye hem KKTC ezan saatlerine göre ezan ve sela okuma kombinasyonları sunar.

   İstenilen ülkelere göre ayarlama seçeneği bulunan ezanmatik modellerinde, Diyanet İşleri Başkanlığı ezan saatlerine göre yazılım sunulur.


   Ezanmatik ve Anfi Setleri

   Cami ses sistemlerinde birbirinden farklı kapsamlar ile geliştirilen ezanmatik modellerinde, anfi cihazları bulunuyor. Manuel veya otomatik anfi açma- kapama özelliklerinde geliştirilen ezanmatik modelleri, 250 watt mikser anfi cihazlarıyla ekstra işlev sağlıyor.

   Anfili ezanmatik çeşitleri, 81 il ve 937 ilçe ayarlama özelliğiyle zaman şaşmadan otomatik ezan okuma özelliğine sahiptir. 5 vakit ezanı makamlarıyla okuma özelliği, ezan vaktinde anfi ve hoparlör modüllerini otomatik açma- kapama fonksiyonlarına sahiptir.

   10 yıllık saat pili ve 100 yıllık programlama takvimi ile tüm camilerde kullanıma uygun olan ezanmatikler, yüksek kalite standartları ve üst seviye yazılımlar ile geliştirilmiştir. Set şeklinde satışa sunulan paketlerde, 4’lü hoparlör ve anfiler ile tam donanımlı içerikler sunulur.

   $366.67KDV Dahil
   $484.17 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı