Shure Kulaklık

Shure kulaklık satış sayfamızda shure teknolojisi ile geliştirilen shure kulak içi kulaklık fiyatları, yorumları ve özellikleri yer alır. En ucuz shure kulaklık fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Efsanevi Shure kalitesi, bu kez kulaklık tasarladı. Hem de birbirinden şahane modeller ve teknolojik özelliklerle fonksiyonel ürünler sunuluyor. Shure kulaklık modelleri hem headset mikrofonlar için hem de kulak içi kulaklık modeli olarak dizayn ediliyor. Yüksek ses izolasyonu, güvenli ve ergonomik tasarım özelliği, doğal ses sistemleriyle profesyonel kullanımlara ekstra özel olarak sunuluyor.


Shure Headset Kulaklık Özellikleri

Kulak üstü tasarımlarıyla ayarlanabilir özellikler sunan headset kulaklık tasarımları, çift yüksek çözünürlükleriyle dizayn ediliyor. Tweeter ve woofer sürücülerle kullanışlı ve portatif özellikler sunan kulaklık, berrak ses sunar. Kablosuz olarak kullanım opsiyonu sağlanan ürün, çoklu bağlantı seçenekleri sunar.

Uzun süreli cihaz uyumluluğu, bakım kolaylığı ve şahane ses yalıtımıyla, profesyonel ürün yelpazesinde yer alan ürünler sunuluyor. Farklı tasarımları ve modelleri bulunan Shure kulaklık çeşitleri, gürültü engelleme modülleriyle rahat kullanım sağlar.

Özel taşıma çantaları, kabloları ve özel montajlı adaptörleri ile kullanım sağlayan Shure kulak üstü mikrofon modelleri, yüksek kalitede izolasyon sağlar.


Shure Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

ISO ve Android fonksiyonlarıyla uyumluluk sağlayan kulaklık modelleri, sesli komut sistemleri ve kesintisiz kullanım özellikleriyle yüksek teknolojiler sunar. Hem telefon görüşmeleri için kullanılabilen hem de müzik dinlemek için işlev sunan ürünler, Bluetooh iletişim kabloları ile dizayn ediliyor.

3,5 mm iletişim kabloları ile imal edilen Shure kulaklık çeşitleri, 8 saate kadar kesintisiz çalışma özelliği sunar. Kablosuz kullanım konforu ve birinci sınıf hammaddelerden imal edilen malzeme kaliteleriyle dayanıklı ve sağlamdır.

Bilgisayarlar ile kullanım avantajı sağlayan kulak içi kulaklık modelleri, tablet cihazlar ve mobil cihazlarla da kullanım sağlar. Hem ses uygulamaları hem müzik uygulamaları için kalite ve performansı bir arada sunar.


Shure Kulak İçi Kulaklık Kullanım Avantajları

30 metreye kadar menzil sağlayan Shure kulak içi kulaklık modelleri, DAC ampliflikatör sistemleriyle müzik keyfini en üst seviyede sunar. Kit olarak satışa sunulan kulaklıklar, eksiksiz ve bütünsel formda dizayn ediliyor. İzolasyon özellikleriyle dış gürültüleri, parazitleri yok eden kulaklık, Sound Isolating ™ kalitesi sunar.

Saf analog ses keyfi sağlayan Shure kulaklık çeşitleri, dijital işlemcili EQ ön ayarlarıyla, sınıfının en iyi modellerini sunuyor. Özelleştirilebilir EQ ayarı ve Bypass Mod özellikleriyle müzik keyfi sağlayan teknolojik ürünler, günlük kullanımlar için de idealdir.

Hem analog- dijital hem dijital- analog dönüşümleri için Japan Audio Society (Yüksek Çözünürlük) gereksinimlerine göre dizayn edilen kulak içi kulaklıklar, en popüler ürünler arasındadır. Yüksek çözünürlüklü 24/96 ADC / DAC özellikleriyle eşleştirilmiş özellik sunan ürünlerdir.


Shure Kulaklık Fiyatları

Kullanım alanına göre ürün seçimi yaparak, size özel dizayn edilen Shure teknolojilerinden faydalanabilirsiniz. Şarj cihazları, özel taşıma çantaları, kablo klipsleri ve güvenlik bantları ile kit olarak satışa sunulan Shure kulaklıklar, en cazip fiyatlarla sunuluyor.

Profesyonel ürün kategorilerinde yer alan ve ses bileşenlerini en berrak formda sunan ürünler, kullanım kılavuzları, temizlik bezi ve adaptör standları ile tam donanımlı olarak hazırlanıyor.

Birbirinden farklı modeller, teknolojik ve teknik özellikler ile şahane kombinasyonlar sunan Shure kulaklık modelleri, ekonomik fiyat avantajlarıyla online sunuluyor. Üstelik elektronik ödeme seçenekleri ile taksitli olarak fırsat sunuyor. Garanti kapsamları ve sürelerini inceleyerek, tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

 

İletişim uygulamaları ve ses uygulamaları için en iyi ses mühendisliğiyle imal edilen Shure kulaklıklar, Türkiye’nin her bölgesi ve her şehrine hızlı kargo avantajlarıyla sunuluyor. Müzik keyfini dilediğiniz her yerde sürdürmek için size uygun ürünleri hemen seçip, sipariş verebilirsiniz.

Çerez Kullanımı