Loading..
   < >

   Sennheiser mikrofon

   Sennheiser mikrofon satış sayfamızda kardioid mikrofon karakteristiğine sahip, üst düzey vokal sennheiser mikrofonlar yer alır. En ucuz sennheiser mikrofon fiyatları yonkamuzikmarket.com'da


   Sennheiser Mikrofon Özellikleri

   Sahne, alan ve oda çözümlerinde farklı formatlar sunan Sennheiser, taşınabilir sistem modülleri,  kablolu ve kablosuz mikrofonlarıyla küçük alanlarda dahi en iyi başarıları elde etmeniz için özenle dizayn ediliyor. Prezentasyon mikrofonlarında kullanılan, anlaşılır ses kalitesi, insan sesine uyarlanan teknolojik sistemiyle üst kalite sunar.

   Stüdyo kayıt ve video kayıtları için görüntü birleştirme teknolojisiyle, kesintisiz ses ve müzik kalitesi sağlanıyor. Profesyonel ekipmanlarla güçlendirilen mikrofon ve ses sistemleri, kablosuz tasarımlar, portatif sistemler ve her alanda kullanılabilen farklı ürün çeşitleriyle, sese kalite katıyor.


   Sennheiser Mikrofon Fiyatları

   Taşınabilir kayıt sistemlerinden, koro kayıt mikrofonlarına, canlı vokal mikrofonlarından başkan mikrofonlarına dek çok sayıda ürün skalası bulunuyor. Müzikal kalite fiziksel kaliteyle birleşerek, ses sistemlerinin şahane ahengi sunuluyor.

   $281.30KDV Dahil
   $385.34 KDV Dahil
   $342.27KDV Dahil
   $489.60 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı