₺135,39 KDV Dahil
₺165,00 KDV Dahil

 

   

 

Ürün Tipi
:
Kulak İçi Kulaklık
Sürücü Birimi (mm cinsinden çap)
:
9 mm
Empedans (Ohm) / 1 kHz
:
16
Hassaslık (dB / mW)
:
97
Kablo Uzunluğu (m / ft.)
:
1.1 Mt.
Renk Seçenekleri
:
Siyah, Mavi, Kırmızı, Beyaz
 
 
 
₺59,00 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo

 

 

₺449,00 KDV Dahil
₺900,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim

 

 

₺449,00 KDV Dahil
₺900,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim

Panasonic Kulaklık

Gelişen teknoloji ile kulaklıklar hayatımızda önemli bir yere sahiptirler. Kulaklıklar içerisinde ise bazı markalar ön plana çıkmaktadır. Bunlardan birisi de panasonic kulaklık markasıdır. Günümüz dünyasında, kulaklık olarak tanımlayabileceğimiz büyük bir sektör, her geçen gün gelişmektedir. Her geçen gün farklı ihtiyaçlarımıza ve ya eğlenmemiz için yeni ürünler çıkmaktadır. Çok üstün teknolojilere ev sahipliği yapan dünyamız, bu teknolojiyi artık eğlence sektöründe de çok geliştiğini söylersek yeridir diyebilirim. Tabi ki ses sisteminin çeşitli sektörlerini düşünecek olursak, çeşidi bol bir sektör olduğunu anlarız. Fakat, insanların hemen hemen herkesin kullandığı ve kimi insanın hayatında büyük bir yeri olan bir teknolojik buluş dünyayı çok değiştirmiştir. Bu buluş aslında gelecek uç teknolojinin kapılarını aralamakla kalmayıp adeta insanlara altın tepside yakın gelecek dünya için adeta bir fragman olmuştur. Peki bu ürüne gelecek olursak, bu ürün farkında olmadan her saniye yanında taşıdığınız ve arkadaşınızın yerini alabilecek olan kulaklıktır. Kulaklıklar günümüzde ihtiyaç yani artan taleplerden dolayı, çok fazla arge şirketi tarafından geliştirilip bize sunulmaktadır. Bu cihaz ilk çıktığı günden bugüne aşırı gelişme kat etmiştir. İlk günlerden bu yana ses sistemi sektörünün vazgeçilmez parçası olan kulaklıklar Panasonic firması tarafından adeta kendine haf bir yer edinmiştir. Firma oldukça bu işin üzerine düşüp en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Bu yüzden panasonic kulaklık her zaman ayrı bir yere sahip olacaktır ve her geçen gün daha yeni gelişmelerle hayatımıza daha çok girecektir.


Panasonic Kulak İçi Kulaklık

Kulak içi kulaklık kategorisinde mükemmel bir evme yakalayan panasonic, hemen hemen her bütçeye göre kulaklık üretmektedir. Muhteşen ergofit yapısı ile harika kulak içi kulaklıklar sunan panasonic kulaklık günümüzün en çok satılan markalarının başında gelmektedir. Muhteşembass ve tiz uyumu, kulağa tam oturan konforlu yapısı ile panasonic kulak için kulaklık her kullanıcı için önerilmektedir. 


Panasonic Kulaklık Özellikler

İlk olarak, Panasonic kulaklık birden çok kasa çeşidine sahiptir. Örneğin, kulak içi kulaklık, standart telefon kulaklığı, dj kulaklığı, oyuncu kulaklığı, kablosuz ve kablolu olmak üzere çok fazla çeşide sahiptir. Panasonic kulaklık özelliklerine bakacak olursak geniş frekans aralığı ve yüksek hassasiyet sayesinde bütçeye göre profesyonellik seviyesine göre seçimi size sunmaktadır. Anlayacağınız her seviyede her profesyonellikte kulaklık bulabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz olmak üzere her çeşit ürüne sahip olan Panasonic kulaklıklar, günümüzde arıza ve sağlamlık açısından farklı yollara başvurup, müşteri memnuniyetini olabildiğince arttırmak için uğraşmaktadır. Normal basit bir kulaklık da bile ses efekti, netliği, hassasiyetine önem veren firma her ürününde oldukça iddialıdır. 


Panasonic Kulaklık Fiyatları

Kulaklık sektörü internet de her çeşidi ve her bütçeye göre vardır. Fakat, bu riski sektör ve alışveriş için önemli araştırmalar yapmak zorundayız. Bu yüzden sizin için bir çeşit araştırma yaptık. Panasonic kulaklıklar da garanti kapsamı, ödeme seçenekleri, uygun fiyat ve sağlam kargo gibi önemli faktörlere baktığımızda Türkiye’nin en güvenilir profesyonel ses sistemi olan www.yonkamuzikmarket.com ‘da Panasonic kulaklıkları gönlünüz rahat bir şekilde uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Çerez Kullanımı