Loading..
   < >

   Jefe Mikrofon 

   Jefe mikrofon, profesyonel dinamik kardioid kablolu vokal mikrofondur. Profesyonel tek yönlü dinamik vokal mikrofon modelleri kablolu olarak birçok çeşitleri mevcuttur. Kalite olarak metal kasaya sahiptir. Toplantı salonlarında, konferanslarda, okullarda, kültür merkezlerinde, hastanelerde ve özellikle canlı sahne performanslarında birebirdir. Bu arada jefe avl-1006 en çok kullanılan ve özelliklerinden dolayı tercih edilen ürünlerinin başında gelmektedir 


   Jefe Kablolu Mikrofon Özellikleri

   Jefe kablolu mikrofon özelliklerine baktığımızda, tek yönlü frekans tepkisi, 60 Hz ile 16000Hz hassasiyet, tam anlamıyla solist mikrofonu, ses karakteri ise tizdir. Kutup modeli ise tek yönlü kardioid, çıkış empedansı 250 Ohm özelliklerine baktığımızda fiyatına göre benzersiz kaliteye sahiptir.  Genel olarak baktığımızda vokaller için birebirdir, bu yüzden vazgeçilmez niteliktedir. 


   Jefe Kablolu Mikrofon Fiyatları

   Jefe dinamik vokal mikrofonu, Yonka müzik’ ten sipariş verildiği andan itibaren çok dikkatli ve hızlı  paketlenip müşterilerimize güvenli bir şekilde gönderilmektedir. Yonka müzik market geçmişten bu yana dinamikleri takip ederek sektörel liderliğe oynamaktadır. Ayrıca profesyonel e-ticaret uzman personeli ile birlikte hem canlı destek hemde  sipariş bilgi hattı ile hızlıca müşterilerine destek vermektedir. Sizde hızlı, güvenli ve kaliteli ürünler almak istediğinizde www.yonkamuzikmarket.com’u ziyaret ederek siparişinizi verebilirsiniz.

    

    

    

   $18.00KDV Dahil
   $28.50 KDV Dahil

    

    

    

   $45.00KDV Dahil
   $81.50 KDV Dahil

    

    

    

   $48.00KDV Dahil
   $81.50 KDV Dahil

    

    

    

   $7.02KDV Dahil
   $9.65 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı