Loading..
   < >

   Aktif Line Array Sistem

   Aktif line array hoparlör sistemi fiyatları sayfamızda profesyonel konser alanlarında kullanılan line array hoparlörler yer alır. En iyi fiyat seçenekleri ile line array hoparlör fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Sesi ileriye atabilme özelliği ile ön plana çıkan line array hoparlörler son zamanlarda tüm konser sistemlerinin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. 


   Aktif Line Array Hoparlör

   Muhteşem ses performansı, en iyi müzik üretimleri ve şahane ürün donanımlarıyla, yonkamuzikmarket.com yelpazesini sunuyoruz. 7/24 alışveriş fırsatı, kampanyalı fiyatlar, 30 TL üzerine bedava kargo opsiyonları ve kredi kartlarına 9 ay taksitli satış seçenekleriyle, profesyonel kalite sunuyoruz.

   Tüm Dünya’ya kargo avantajlarıyla, global teknolojileri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Hemen üye olarak %3- %15 indirim fırsatlarından ekstra olarak yararlanabilirsiniz.


   Yonka Ses Sistemi Kalitesi

   Online kategorimizden en güncel ürün seçeneklerini değerlendirebilir, tüm dünyada en çok tercih edilen hoparlör çeşitlerini tek tıkla satın alabilirsiniz. dB ses sistemi kalitesiyle aktif line array hoparlör çeşitlerini, Mcs ses sistemi ürünleri ve Topp Pro kabin modellerini, online ve günün her anında satın alma konforunu yaşayabilirsiniz.

   Torque marka aktif line array hoparlör çeşitlerinde en iyi modelleri, en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz. İki yollu aktif line array sistemleri, üç yollu line array ses sistemi ürünleriyle, Yonka Müzik Market güvenilir alışveriş sistemini hemen keşfedebilirsiniz.


   Hızlı ve Kolay Alışveriş Portalı

   Whatsapp ve telefonla kesintisiz platform özellikleri sunuyor, ürün değişimi ve iade garantileriyle online kategorimizi sunuyoruz. Filtreleme seçeneğini kullanarak, tüm ürünlere hızlı erişim sağlayabilir, indirimli ve taksitli satış opsiyonlarından faydalanabilirsiniz.

   2 x 10 inç tasarımlarda 1000 Watt aktif line array çeşitleri, 500 Watt 3 yollu aktif line array seçenekleri gibi kullanım alanınıza göre ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tüm ürünlerin teknik özellikleri, online menümüzde sunuluyor. 


   Aktif ve Line Array

   En iyi ses sistemleri markalarıyla global bir tedarik ağı sunuyoruz. Dünya’nın en çok tercih edilen markaları ve ürün modelleriyle Yonka ürün skalasını, online alışveriş konforuyla sunuyoruz. Online kategorimizden en iyi line array çeşitlerini değerlendirebilir, vade farksız 3 ila 9 ay taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

   Müşteri temsil sistemimiz kesintisiz destek sunmaktadır. 10 inç, 12 inç veya 15 inç aktif line array hoparlör çeşitlerinin tamamını, kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz. Satış sonrası destek, ürün değişimi veya iade güvenceleriyle profesyonel kalite ve kapsam sunuyoruz. Alışveriş konforuna hemen başlayabilir, cazip fiyatlar ve ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

   $1,640.00KDV Dahil
   $2,000.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı