Acil Anons Modülleri

Acil anons modülü sayfamızda, acil anons sistemi uzak yöneticileri ve itfaiyeci paneli olarak da bilinen acil anons sistemlerinin olmazsa olmazı acil anons modüllleri yer alır.  Yangın anonsu ve diğer acil anonslarda kullanılan bu modül acil anons gerektiren tüm alanlarda kullanılabilir.


Acil Anons Modülü

Ticari ve endüstriyel alanlarda kullanılan anons yayın sistemleri, belediye ve kamu alanlarında kullanılan ses iletim sistemleridir. Acil anons modülü, 19 inç rack tipi montaj sağlayan ses sistemlerinden oluşur. Profesyonel kategoride ses sistemi ekipmanı olarak dizayn edilen ürünler, mikrofon ve hoparlör sistemleri ile kullanılır.

Acil anons üniteleri, okul ses sistemleri, cami ve fabrika ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Hem müzik yayınlarının yapılması hem arka fonda müzik devam ederken ilan ve anons yayınlarının başarılı şekilde yapılmasını sağlayan sistemlerdir.


Acil Anons Üniteleri

SD kartlar ile kullanım olanağı sağlayan ve Mp3 bağlantı opsiyonlarında imal edilen üniteler, marka sunumlarına göre wi-fi bağlantı seçenekleriyle de üretiliyor. Kablolu telsiz mikrofonlar veya kablosuz mikrofon modülleri ile kullanılan sistemler, rack tipi tasarım ediliyor.

Mike mikrofon sunumları ve duvar hoparlör olarak dizayn edilen kabinler ile iç ve dış alanlarda anons yayınlarının rahatlıkla yapılmasını sağlayan sistemlerdir. Acil anons modülü, 220 Volt Ac girişi ile kullanılan ve genellikle trafolu olarak imal edilen sistemlerdir.

8 Ohm veya trafolu kullanım özellikleri, 50 Hz- 20 kHz frekans aralıkları ile kaliteli ses akışı sağlayan kombinasyonlar, sektörel ses sistemlerinde pratik kullanım ve konfor sağlayan sistemlerdir.


Acil Anons Üniteleri Kullanım Alanları

Cami ses sistemlerinde hem iç alan yayınları hem dış alan yayınları için kullanılan sistemlerdir. Okullar ve eğitim merkezlerinde, spor tesislerinde ve faaliyet sahalarında kullanılan ses sistemleri, oteller ve tatil- turizm tesislerinde kullanılan donanımlardır. 

Acil anons yayın sistemleri, belediye alanlarında ve kentsel alanlarda anonsların daha kapsamlı yapılabilmesi için hem yerleşik sistemde hem mobil sistemde kullanılan ekipmanlardır. Dinlenme tesisleri, açık ve kapalı alışveriş- etkinlik alanları, ibadet merkezleri, sağlık ve yaşam merkezleri gibi pek çok alanda kullanılan ses sistemleridir.

Çerez Kullanımı