Loading..
   < >

   Karaoke mikrofon satış sayfamızda karaoke yapmak isteyen müzik uygulamacıları için tasarlanan en iyi karaoke mikrofon sistemleri yer alır. Bluetooh ile çalışabilen karaoke mikrofonlar, tüm karaoke mikrofon yorumları ve en iyi modelleri en iyi fiyat garantisi ile yonkamuzikmarket.com'da. Gelişen mikrofon teknolojisi ile bir çok karaoke mikrofon çeşiti üretilmektedir. Her ne kadar uygun ürünler çok satılsada günümüzde amfisi, hoparlör içerisinde olan hazır paket karaoke mikrofon sistemleri daha çok ilgi görmektedir. Karaoke mikrofon yorumlarına dikkat ederseniz bir karaoke mikrofonun bluetooth özelliği olmasının oldukça önemli olduğunu anlayacaksınızdır. Yani en iyi karaoke mikrofon performansı için aşağıda satışa açtığımız hazır karaoke paketlerini tercih edebilirsiniz. 


   Karaoke Mikrofon

   Şarkı söylemekten keyif alanlar ve müziğin maksimum zevkini yaşamak isteyenler için karaoke mikrofon çeşitleri, birbirinden farklı teknolojik özelliklerle satışa sunuluyor. Global marka sunumları ve güncel teknolojilerle, el mikrofonlarında kablolu ve kablosuz modüller kullanılıyor.

   Akıllı cihazlarla senkronize uyum, alıcı cihazlar veya kabin sistemleriyle fonksiyonel bağlantı gibi farklı formasyonlarda şahane ürün sunumları yapılıyor. Bluetooth bağlantı özellikleri, Usb be Mp3 bağlantı ve maksimum watt özelliklerine göre marka ve modelleri değerlendirerek, karaoke etkinliklerinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.


   Karaoke Mikrofon Özellikleri

   Hoparlörlü Bluetooth’lu karaoke mikrofon modelleri, taşınabilir sistem karaoke mikrofonları, karaoke makineleri ve karaoke mikrofon setleri, karaoke kategorisinde yer alan ürün seçenekleridir. Her bir ürüne göre farklı kombinasyonlar ve teknşk özellikler sunuluyor.

   El tipi karaoke mikrofonlarında, hoparlör modülü kullanılmakta ve portatif olarak istenilen her yerde kullanılmaktadır. Bluetooth bağlantı özellikleri ile bilgisayarlar, ceo telefonları ve çeşitli multi medya cihazlarından bağlanarak farklı niteliklerde kullanım avantajı sağlar.

   Bas ve tiz kontrolü, mikrofon üzerinde volüme kontrolü ve çeşitli ayarlama modülleri ile amatör kullanımlar için kablosuz olarak satışa sunuluyor. Çiftli karaoke mikrofon seti ise özel alıcı cihazı ile senkronize kullanım avantajı sağlayan ürün seçenekleri arasında yer alıyor.


   Karaoke Mikrofon Çeşitleri

   Karaoke el mikrofonları, taşınabilir sistemlerde profesyonel niteliklerde sunuluyor. Aktif kabin tasarımı ile istenilen her yerde ve istenilen her an, karaoke etkinliklerinin yapılmasına olanak sunuyor. Kablosuz hoparlör sistemi, çek çek tasarımında ve hafif olarak tasarlanan ürün seçeneğidir.

   Elektriksiz ortamlarda da kullanılabilen, kesintisiz 5 saate kadar çalışma özelliği sunan, dijital gösterge panelleri ve anfi kullanım özellikleri ile şahane konfor sağlayan ürünler arasında yer alır. Ses sistemlerinde karaoke mikrofon tavsiye seçenekleri, amatör ve profesyonel kullanım özelliklerine bağlı olarak belirleniyor.

   Seyyar hoparlör sistemlerinde Bluetooth bağlantı, USB, SD, Aux giriş özellikleri, watt güçleri, alıcı cihaz opsiyonları gibi pek çok forma bağlı olarak ürün seçenekleri bulunuyor.

   Karaoke makinesi, profesyonel müzik sistemleri dahilinde geliştirilen ve yüksek performans sağlayan ürünler arasındadır. Led gösterge panelleri, dijital unsurlar, efekt özellikleri, EQ, bas- tiz kontrol, şarkı seçimi, ileri- geri- yeniden oynatma gibi farklı tuş panelleri ile fonksiyonel olarak tasarım edilen ürünlerdir.


   Karaoke Mikrofon Fiyatları

   Profesyonel marka tasarımları ve çok amaçlı kullanımlar için daha portatif tasarım edilen ürün seçenekleri bulunuyor. Online satış sistemlerinden en cazip ürün seçeneklerini değerlendirebilir, kesintisiz karaoke keyfini dilediğiniz her an yaşayabilirsiniz.

   Canlı müzik mekanlarında, bar ve diskolarda, karaoke sahnelerinde, festivaller ve açık alan organizasyonlarında kullanılan karaoke mikrofonlar, ev ses sistemlerinde de satışa sunulmaktadır. Bireysel kullanımlar için birbirinden farklı ürün seçeneklerini değerlendirebilir, teknolojik özellikleri ve şahane ses akış özellikleri ile eğlenceyi en üst seviyede yaşayabilirsiniz.


   Karaoke Mikrofon Siparişi Nasıl Verilir?

   Öncelikle kullanım amacına uygun ürün seçeneği belirlenmelidir. Dijital kategorilerde sunulan karaoke mikrofon fiyatları, ürün kalitelerine ve donanımlarına bağlı olarak belirlenir. Karaoke mikrofonları sahne performansları için kullanılan profesyonel ürün seçkilerinin yanı sıra bireysel kullanımlar için kablosuz ve hoparlörlü el tipi mikrofon seçkileri olarak da satışa sunulmaktadır.

   Ürün fiyatlarını değerlendirerek, online alışveriş ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Daha ekonomik fiyat avantajları ve esnek ödeme opsiyonları ile sunulan karaoke mikrofon setleri ve taşınabilir karaoke sistemleri, markalara ve üretici firmalara göre fiyatlandırılıyor.

   Ürün detayları bölümünden tüm özelliklerini inceleyebilir, teknik ve teknolojik özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve ödeme seçenekleri ile hızlı sipariş fırsatından 7/24 kesintisiz olarak yararlanabilirsiniz.

   Çerez Kullanımı