Loading..
   < >

   Pop Filter

   Pop filter satış sayfamızda stüdyo mikrofon filtresi olarak kullanılan ve oluşturulan sesin sünger ile filtre edilmesini sağlayan mikrofon filtreleri yer alır. Bir çok mikrofon uygulamasında ihtiyaç haline gelen pop filterler oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. En ucuz pop filter fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. En İyi Mikrofon Filtreleri, En ucuz pop filtreler uygun ödeme seçenekleri ile Yonkamuzikmarket.com'da


   Pop Filter Tavsiye

   Kondenser kayıt mikrofonları için kullanılan pop filtre çeşitleri, ses kalitesinin yükseltilmesi için kullanılan ses sistemi ürünleridir. Rüzgar önleyici modül olarak kullanılan pop filtre çeşitleri, performansın yükseltilmesi için kullanılıyor.

   Pop filter tavsiye ürünleri arasında özellikle Lastvoice modelleri yer alıyor. Ayaklı mikrofon standlarına kolay şekilde monte edilebilen ürünler, estetik tasarımları ile hemen her stüdyo mikrofonuna uygundur.


   Pop Filtre Nedir, Ne İşe Yarar?

   Ses uygulamaları ve müzik uygulamalarında kullanılan, stüdyo mikrofonları için ekipman olarak dizayn edilen ürün, ses kalitesinin en berrak ve pürüzsüz şekilde iletilmesi için kullanılıyor. Gürültü giderici ve ses karakteristiğine olumlu katkı sağlaması üzerine kullanılan pop filtreler, masa üstü mikrofonlarda da kullanılır.

   Youtuber mikrofonlarında kullanılan ve set içeriklerinde bulunan pop filtreler, ses akışının vokal etkilerinden arınması için kullanılır. Stand olarak kullanılabilen pop filtre çeşitleri, condenser mikrofonların yardımcı ürünü olarak bilinir.


   Pop Filtre Nasıl Kullanılır?

   Mikrofon standı veya sehpasına eklenerek kullanılan pop filtreler, podcast mikrofonları veya tavan modüllü mikrofonlarla kullanılabilir. Ayaklı mikrofon stantlarına ilaveten kullanılabilen pop filtre çeşitleri, shock mount aparatları ile kullanılır.

   Shock mount ekipmanları, mikrofon standlarından kaynaklanan titreşimlerin giderilmesi ve ses akışının etkilenmemesi için kullanılan ses sistemi ekipmanlarıdır. Mikrofon tutacaklarına sabitlenerek kullanılan pop filtre çeşitleri, vidalama sistemiyle kullanılır. Mikrofon standlarına bağlantı edilerek kullanılan shock mount ürünleri ile farklı opsiyonlarda kullanılan ve ızgara tasarımında kullanılan filtrelerdir.


   Pop Filtre Kullanım Avantajı

   Dış seslerin yok edilmesi, vokal sesine odaklanarak gürültülerin giderilmesi için kullanılan filtre çeşitleridir. Özellikle cızırtı veya hışırtı olarak nitelendirilen seslerin iletilmesinde, oluşan hava basıncı nedeniyle mikrofona yüklenme etkisi ortadan kaldırılır.

   Pop filtre yüksek ses veya farklı frekanslardaki ses iletimlerinde, patlamaların önlenmesi ve ses akış kombinasyonlarının en ideal biçimde iletilmesi için kullanılır. Ses iletimindeki farklı etkenlerin ortadan kaldırılmasını ve performansın en kaliteli biçimde kayıt edilmesi, sunulması için kullanılır.

   Pop filtre ayrıca, vokal etkilerinin giderilmesi koku oluşmaması ve partiküllerin mikrofon iç aksamında geçmemesi ve metalik yapıların bozulmaması için kullanılır.


   Pop Filtresinin İdeal Kullanım Faktörü

   Pop filtrenin mikrofon standına kurulumu, sunum yapacak kişinin enerjisine bağlı olarak uygulanır. Ses uygulaması veya müzik uygulamalarında göre ses performansının hangi enerjide sunulacağı önem kazanır. Stand bağlantıları, yapılacak olan sunumlara göre mesafe belirlemesiyle yapılır.

   Yüksek sesle sunum yapıldığında, pop filtre mikrofondan daha uzak bir mesafeye yerleştirilmelidir. Ancak sakin ve normal ses akışı ile yapılan uygulamalarda, mikrofon mesafesi en yakın konumda yapılmalıdır. 


   Mikrofonlara Göre Pop Filtre Seçimleri

   Kondenser mikrofonlar ile kullanılan pop filtre çeşitleri, Youtuber mikrofonlarında, podcast mikrofonlarda, dinamik mikrofonlarda kullanılır. Çoğu mikrofon modelinin iç kısmında kullanılan pop filtre çeşitleri, stüdyo kullanımlarında genellikle standa monte edilerek kullanılır. Masa mikrofonları, el mikrofonları gibi kullanılan mikrofonlara göre pop filtre seçimleri yapılabilir.


   Pop Filtre Fiyatları

   Birinci sınıf ham maddeden imal edilen Lastvoice pop filtre çeşitleri, çift katmanlı süzgeç tasarımları ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Spiral uzunluğu 34 cm olan pop filtreler, vidalı montaj sisteminde tasarım edilir.

   Pop filtre fiyatları, marka tasarımlarına ve materyal özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Pop filtre çeşitleri, set içerikleri ile daha ekonomik fiyat avantajları ile sunuluyor. Kondenser mikrofon setleri içerisinde aksesuar olarak satışa sunulan pop filtre çeşitleri, tekil ürün sunumlarında oldukça cazip fiyatlarda sunuluyor. Kampanyalı fiyatları ve taksitli satış avantajlarıyla konfor ve kalite sağlar.

   $13.00KDV Dahil
   $15.00 KDV Dahil
   $30.00KDV Dahil
   $40.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı