Loading..
   < >

   Monitör Hoparlör

   Aktif monitör hoparlör satış sayfamızda sahne içerisinde kullanılan, müzisyenlerin kendini dinlemesi amacı ile tasarlanan profesyonel aktif monitör kabinler yer alır. En iyi ödeme seçenekleri ile en ucuz aktif monitör hoparlör fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Konser alanlarında, canlı müzik sahnelerinde ya da benzeri müzik uygulamalarında dinleyicinin sesleri duyması oldukça önemlidir. Tabii ki dinleyici kadar müzik uygulamacısı da dinleyici kadar kendini duymaya ihtiyacı vardır. Bu sebepten dolayı günümüzde aktif monitör hoparlörün önemi oldukça fazladır.


   Sahne Monitör Hoparlör

   Canlı performanslar için tasarım edilen sahne monitör hoparlör çeşitleri, daha nitelikli ses sunumları ve yüksek performans senkronizasyonu elde etmek için kullanılıyor. Genellikle iki yollu hoparlör sistemi olarak imal edilen sahne monitör hoparlör çeşitleri, marka ve model özelliklerine göre farklı kapsamlarda dizayn ediliyor.

   Titanyum diyaframlı seçkilerle imal edilen sahne monitör sistemleri, amplifikatör tasarımlarına göre farklı kapsamlarda sunuluyor.


   Sahne Monitör Hoparlör Özellikleri

   Yeni nesil amfi sistemi kullanılarak geliştirilen D sınıfı amplifikatör sistemleri, dinamik ekolayzer kombinasyonlarına ve DSP ön ayar uygulamalarına göre farklı özelliklerde imal ediliyor. Müzik uygulamalarının yanı sıra iletişim ve ses uygulamaları, canlı performanslar ve DJ uygulamalarında kullanılabilirlik sağlayan monitör hoparlör sistemleri, tasarım ve malzeme niteliklerine göre de farklı kapsamlar sunuyor.

   Mıc/ Line giriş kombinasyonları, Bluetooth bağlantı, SD, Usb, Mp3 bağlantı özellikleri, XLR ve TRS giriş kombinasyonlarına göre birbirinden farklı tasarım özellikleri sunuluyor. Vidalı ve cıvata bağlantılı sistem gibi farklı kullanım özellikleriyle cihaz nitelikleri sunuluyor.


   Sahne Monitörlerinde Teknik Donanımlar

   Sahne Monitör hoparlör sistemlerinde genellikle 1000 Watt güç kullanılıyor. Mikserler, hoparlör ve müzik sistemlerinin tamamıyla bağlantı edilerek kullanılabilen sahne monitörleri, ses sinyallerini en iyi performansta sunma özelliğine göre dizayn ediliyor. 

   Sürücü kombinasyonları, bas ve tiz opsiyonları, woofer tasarımlarına göre farklı seçkiler sunan sahne monitör çeşitleri, akustik akışlarına ve ses çıkış güçlerine göre model özelliklerini sunuyor. 

   Ekolayzer kapasiteleri, DSP kontrol opsiyonları, sinyal işleme ve dinamik aralık özelliklerine göre farklı niteliklerde ürün sunumları yapılıyor. Ahşap tasarımlar, PP veya ABS tasarımların yanı sıra iç astar özellikleri, çelik ızgara özellikleri ve mıknatıs özelliklerine göre monitörlerin teknik özellikleri belirlenir.

   $516.67KDV Dahil
   $988.33 KDV Dahil
   $600.00KDV Dahil
   $1,234.86 KDV Dahil
   $340.00KDV Dahil
   $425.00 KDV Dahil
   $1,174.75KDV Dahil
   $1,673.44 KDV Dahil
   $1,714.50KDV Dahil
   $2,448.77 KDV Dahil
   $295.80KDV Dahil
   $474.00 KDV Dahil
   $373.32KDV Dahil
   $600.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı