Xlr Jak

Yonka Müzik market, en ucuz XLR jak çeşitlerini sunar. İndirimli ve çok uygun fiyat seçenekleriyle XLR jak girişli kablo çeşitlerini veya aksesuarların tamamını satın alabilirsiniz. Stok dahilinde aynı gün kargı, 30 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde bedava kargo opsiyonlarıyla hızlı sipariş fırsatından faydalanabilirsiniz.

Yonkamuzikmarket.com dijital sistemiyle, Türkiye’nin her bölge ve her şehrine hızlı kargo fırsatları sunuyoruz. Size özel fırsatlardan ve üstün hizmet kalitesinden hemen yararlanmak için online kategorimizden tüm ürünleri değerlendirebilirsiniz.


Yonka XLR Jak Çeşitleri

Uluslararası tedarik ağımız ile en iyi markaları ve en kullanışlı ürün seçeneklerini sunuyoruz. Online kataloğumuzda yer alan ürünler arasında; Accu-cable ürün çeşitleri, Gold- Audio ürün çeşitleri ve Lastvoice XLR jak çeşitleri bulunuyor.

Enstrüman kabloları, ses sistemi kabloları, ışık ve efekt sistemi kablo çeşitleri gibi binlerce ürün çeşidine hızlı ve kolay şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Roxtone Xlr jak çeşitleri, Mito kablo ve jaklı ürünlerle dilediğini tüm ürünlere hızlı erişim sağlayabilirsiniz.


En İyi XLR Jak Kombinasyonları

Lastvoice ses sistemleri kalitesiyle imal edilen aktif hoparlör sinyal kablosu çeşitlerinde 30 metre, 20 metre veya 25 metre gibi alternatifler sunuyoruz. XLR jak bağlantılı kablo çeşitlerinde profesyonel ve konforlu kullanım elde edebilirsiniz. 10 metre ve 15 metre aktif hoparlör kablosu çeşitleri, 5 metre dişi Xlr erkek jak kombinasyonlu ürün seçeneklerini, online fırsatlarla değerlendirebilirsiniz.

En ekonomik fiyat seçenekleri, kampanyalar ve esnek ödeme seçkileriyle yonkamuzikmarket.com dijital sistemini sunuyoruz. Sti şase tipi metal kilitli gitar jakı çeşitleri, Latvoice Canın erkek xlr jak çeşitlerini ve dişi Xlr jak çeşitlerini, 7/24 sipariş edebilirsiniz.


Online Yonka, Online Kalite

Profesyonel hizmet kalitemiz ile 30 yıldır sektörel kalite sunuyoruz. En iyi fiyatlar ve en iyi ürün tasarımlarıyla, ses sistemi kablo çeşitleri, hazır kablolar, XLR ve jak çeşitleriyle eksiksiz bir menü sunuyoruz. 

3 pinli mini XLR jak çeşitleri, mikrofon kablosu ve xlr+jak kombinasyonları, mono jaka dönüştürücü metal aparat seçeneklerini en iyi fiyatlarla, Yonka Müzik Market sisteminden sipariş edebilirsiniz. Bedava kargo fırsatlarından mutlaka yararlanın.

 

 

 

₺9,86 KDV Dahil
₺17,40 KDV Dahil

 

 

 

₺9,86 KDV Dahil
₺17,40 KDV Dahil

 

  

₺10,44 KDV Dahil
₺17,40 KDV Dahil

 

  

₺10,44 KDV Dahil
₺17,40 KDV Dahil

 

  

₺11,60 KDV Dahil
₺20,30 KDV Dahil

 

  

₺11,60 KDV Dahil
₺20,30 KDV Dahil

 

  

₺9,28 KDV Dahil
₺17,40 KDV Dahil

 

  

₺9,28 KDV Dahil
₺17,40 KDV Dahil

 

 

 

₺32,16 KDV Dahil
₺35,73 KDV Dahil

 

 

 

₺37,27 KDV Dahil
₺41,41 KDV Dahil
Çerez Kullanımı