Loading..
   < >

   Rack Kabinet

   Rack kabinet satış sayfamızda dünya standartlarında imalatı yapılan 12u, 16u, 20u, 26u, 32u, 36u ve 42u olmak üzere standart ölçülerde üretilen rack kabin modelleri yer alır. Her İhtiyaca Uygun Farklı Ölçülerde Rack Kabinetler En Ucuz Fiyatları ile Yonkamuzikmarket.com'da. Rack kabinet siparişi vermeden öce dikkat etmeniz gereken sisteminize uyumlu kabineti seçebilmenizdir. her 1u için 4.5 cm ölçü hesaplayarak yola çıkmanız gerekmektedir. Bir örnek ile açıklayacak olur ise 12u kabinet 12*4.5 cm den 54 cm boy uzunluğuna sahiptir. Bu mantık ile ihtiyacınız olan rack kabinet ölçülerini bulabilir ve size uygun rack kabin siparişini verebilirsiniz. 

   Uluslararası standartlara göre tasarlanan ve 19 inç özelliğinde tasarım edilen rack kabinet modelleri, müzik ve ses sistemleri kategorisinde kullanılan ürünlerdir. Bilgisayar, bilişim, yazılım ve veri depolama sistemleri dahilinde kullanılan ve teknolojik cihazların güvenliğini sağlayan kabin sistemleri, istif ve depolama maksadıyla kullanılır.

   Farklı ölçülerde dizayn edilen rack kabinet çeşitleri, duvar rafı şeklinde veya ayaklı panel formunda üretiliyor.


   Rack Kabinet Çeşitleri

   Ölçülerine göre farklı boyutlarda imal edilen ürünler; 12 U, 16 U, 20 U, 24 U ve 32 U gibi farklı ebatlarda üretiliyor. Metal aksamdan imal edilen ve iç kısımlarında fan soğutma modülleri kullanılan rack kabinlerin tamamı, 19 inç olarak global standartlarda imal ediliyor.

   Bulut depolama sistemleri ve özellikle büyük şirketlerin bilişim depolama çözümlerinde kullanılan rack kabinet sistemleri, tekerlekli veya duvar rafı seçeneklerinde sunuluyor.


   Rack Kabinlerin Özellikleri

   Cam kapaklı tasarımlarıyla dizayn edilen rack kabinet sistemleri, arka panellerinden bağımsız olarak kullanılabilir. Köşe panellerinde sac materyaller kullanılarak tasarım edilen rack kabin sistemleri, sabit raflı veya opsiyonel raflı olarak kullanılabilir.

   Ön kapakları çıkarılarak kullanılabilen ve teknik donanımların ısı dengesini sağlamak üzere dizayn edilen kabinet sistemleri, tekerlekleri çıkarılarak da kullanılabilir. Rack kabin sistemleri, tüm teknolojik cihazların güvenle istif edilmesi için bilişim depolarında kullanılan ürünlerdir.


   Rack Kabin Ölçüleri

   Ebatlarına ve tasarımlarına göre farklılık gösteren rack kabinet sistemleri, Dünya standartları kapsamında 19 inç olarak tasarım edilir. İç derinlikleri, uzunluk ve genişliklerine göre tasarım edilen rack kabinet modelleri, duvar rafı veya boydan raf sistemi olarak kullanılabilir.

   Tekerlekli veya tekerleksiz kullanım seçenekleri, arka panel, yan paneller veya ön paneller çıkarılarak kullanılabilen rack kabin sistemleri, ekstra raflar ile veya raflar çıkarılarak kullanılabilir. Ölçüler ise raf modellerinde; 9 U, 12 U, 14 U veya 16 U gibi seçeneklerde imal edilir.

   Boydan modül kullanılarak tasarım edilen ürünlerde ise 12U, 20U, 24U, 32U gibi farklı ebatlarda, kullanılacak cihaz sayılarına göre kullanım sağlanabilir.


   Rack Kabinet Fiyatları

   Cazip fiyatlarla satışa sunulan rack kabin fiyatları, ebat ve modellere göre farklılık gösterir. Fanlı ve sabit raflı kabinet çeşitleri, çıkarılabilir raf ve ekstra fan modülü gibi ekstra seçeneklere göre kabin fiyatları farklılık gösterir.

   İç kısımlarında kabloların görünmemesi için kullanılan süngerli veya fırça tasarımlı metal boru sistemine göre ürün fiyatları değişiyor. Fan modülleri tekli veya çiftli olarak opsiyonel olarak sunulur. Ürün seçimlerinde ebatlarına göre tercih yapabilir ve kredi kartına taksitli satış avantajlarından yararlanabilirsiniz.


   Rack Kabin Seçimleri Nasıl Yapılır?

   Müzik ve ses sistemlerinde, yerleşik modül kullanımları, bulut depolama sistemleri, yazılım ve bilişim teknolojileri sektöründe kullanımlarına göre rack kabinet sistemi satın alınabilir. Ürün seçimlerinde ebatlara, iç derinlik ve cm özelliklerine göre ürün tercihleri yapılabilir.

   Rack kabinet seçimleri yapılırken, fanlı veya fansız olarak ürün değerlendirmesi yapılabilir. Rack kabin çeşitleri, ön panel, arka panel veya yan paneller çıkarılarak tamamen raf modüllerinde kullanılabilir. Boydan dizilim veya raf olarak kullanım özelliklerine göre ürün seçimleri yapılabilir.

   Rack kabinet tasarımlarında 19 inç standardı bulunur. Yükseklik ve genişlik özelliklerine göre farklı modellerde imal edilen ürünler, online sistem üzerinden değerlendirilerek seçilebilir. Ürün seçimlerinde, kullanım alanı ve amacına göre analiz yapılmalıdır.

   Yazılım ve donanım sistemleri, müzik sistemleri, bilişim ve bulut teknolojilerinde kullanılabilir özelliklere göre rack kabin boyut ve ürün seçimleri yapılabilir. Dijital sistemden kampanyalı fiyat olanakları ve Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo fırsatlarını değerlendirerek seçim yapabilirsiniz.

   raxck kabinet, rack kabinet fiyatları, rack kabin nedir, rack kabinet yüksekliği, duvar tipi rack kabinet
   $280.00KDV Dahil
   $373.33 KDV Dahil
   $680.00KDV Dahil
   $850.00 KDV Dahil
   $760.00KDV Dahil
   $950.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı