₺584,80 KDV Dahil
₺765,00 KDV Dahil

 

  

₺632,40 KDV Dahil
₺816,00 KDV Dahil

 

  

₺850,00 KDV Dahil
₺1.108,40 KDV Dahil

 

  

₺1.020,00 KDV Dahil
₺1.380,40 KDV Dahil

 

  

₺1.122,00 KDV Dahil
₺1.428,00 KDV Dahil

 

  

₺1.400,00 KDV Dahil
₺1.875,00 KDV Dahil

 

  

₺1.550,00 KDV Dahil
₺2.240,00 KDV Dahil

 

  

₺1.875,00 KDV Dahil
₺2.500,00 KDV Dahil

 

 

 

₺206,25 KDV Dahil
₺275,00 KDV Dahil

 

  

₺84,37 KDV Dahil
₺112,50 KDV Dahil

 

 

 

₺1.005,72 KDV Dahil
₺1.183,20 KDV Dahil

 

 

 

₺1.190,68 KDV Dahil
₺1.400,80 KDV Dahil

 

 

 

₺1.306,28 KDV Dahil
₺1.536,80 KDV Dahil

 

  

₺1.406,25 KDV Dahil
₺1.875,00 KDV Dahil

 

 

 

₺1.700,00 KDV Dahil
₺2.040,00 KDV Dahil

 

 

 

₺1.496,00 KDV Dahil
₺1.700,00 KDV Dahil

 

 

 

₺1.938,00 KDV Dahil
₺2.380,00 KDV Dahil

 

 

 

₺1.075,08 KDV Dahil
₺1.264,80 KDV Dahil

 

  

₺2.362,50 KDV Dahil
₺3.150,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo

Rack Kabinet

Rack kabinet satış sayfamızda dünya standartlarında imalatı yapılan 12u, 16u, 20u, 26u, 32u, 36u ve 42u olmak üzere standart ölçülerde üretilen rack kabin modelleri yer alır. Her İhtiyaca Uygun Farklı Ölçülerde Rack Kabinetler En Ucuz Fiyatları ile Yonkamuzikmarket.com'da. Rack kabinet siparişi vermeden öce dikkat etmeniz gereken sisteminize uyumlu kabineti seçebilmenizdir. her 1u için 4.5 cm ölçü hesaplayarak yola çıkmanız gerekmektedir. Bir örnek ile açıklayacak olur ise 12u kabinet 12*4.5 cm den 54 cm boy uzunluğuna sahiptir. Bu mantık ile ihtiyacınız olan rack kabinet ölçülerini bulabilir ve size uygun rack kabin siparişini verebilirsiniz. 

Uluslararası standartlara göre tasarlanan ve 19 inç özelliğinde tasarım edilen rack kabinet modelleri, müzik ve ses sistemleri kategorisinde kullanılan ürünlerdir. Bilgisayar, bilişim, yazılım ve veri depolama sistemleri dahilinde kullanılan ve teknolojik cihazların güvenliğini sağlayan kabin sistemleri, istif ve depolama maksadıyla kullanılır.

Farklı ölçülerde dizayn edilen rack kabinet çeşitleri, duvar rafı şeklinde veya ayaklı panel formunda üretiliyor.


Kabinet Önemi

Kabinet, network sistemlerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Sistemi korunması ve muhafaza edilmesi kabinet tarafından sağlanıp daha uzun süreli kullanımlar sunabilmektedir. Formrack ya da kabinet fabrikası diye de arattırılan kabinetler, belirli ölçülerde tasarım edilip üretilmektedir. Bir ses sistemi ne kadar önemli ise kabinet dolabı da bir okadar önemlidir. 


Rack Kabin Kullanım alanları

Evlerde, ofislerde kullanılan bilgisayar sistemlerinin bulundukları yerde daha güvenilir bir konuma gelmesini ve düzenli durmasını sağlayan kabinlere verilen isimdir. Bilgi üreten ve büyük işletim sistemleriyle çalışan alanlarda kullanılan rack kabinler, bilgisayar sistemlerini daha düzenli bir hale getirip dış etkenlerden koruma görevini görürler. Rack kabin ölçüleri 7u, 9u, 12u, 16u, 20u, 26u, 32u, 36u, 42u seçenekleriyle ölçü bazında geniş bir yelpazeye sahiptirler. Rack kabinler ayrıca “server kabin” olarak da anılabilmektedir. Rack kabinlerden ayrı satın alabileceğiniz ve özel olarak rack kabinler için üretilen  2’li ve 4’lü havalandırma-fan sistemi mevcuttur. İsteğe göre rack kabinlere tekerlek takılarak bir yerden başka yere taşınmalarında da önemli rahatlık sağlanabilinmektedir. Genelde elektrostatik boyalarla boyanmakta ve darbelere karşı maksimum mukavemet göstermektedirler. Ölçülerine göre 2 çeşitten oluşurlar. Bunlar duvar tipi rack kabinler ve dikili tip rack kabinlerdir.

 

Server Kabini

Server kabini server dolabı için oldukça mühimdir. Server dolabı tasarımı server kabini özelliklerine göre üretilmektedir. Genelde duvar tipi kabinetler ile entegre edilen server kabini, farklı ölçülere göre dizayn edilebilmektedir. 


Duvar tipi rack kabinler istenildiği zaman ek kabin monte edilebilmesiyle, fan sistemi kurulması gerektiği zaman kolayca montaja olanak sağlamasıyla ve ön-yan cam kapaklı tasarım seçenekleriyle kullanıcılarına ergonomik bir deneyim sunmak için tasarlanmış kabinlerdir.


Dikili tip rack kabinet seçenekleri ise holding, fabrika, endüstri ve yahut havalimanı gibi büyük işletim sistemleri gerektiren yerlerde daha çok kullanılırlar. Yan ve arka kapakları sökülebilir ve daha sonra eğer talep olursa kolaylıkla fan sistemleri kurulabilir. Temperli cam teknolojisiyle devrilmeye ve darbeler karşı sağlam durabilmektedir.


Rack Kabinlerin Özellikleri

Cam kapaklı tasarımlarıyla dizayn edilen rack kabinet sistemleri, arka panellerinden bağımsız olarak kullanılabilir. Köşe panellerinde sac materyaller kullanılarak tasarım edilen rack kabin sistemleri, sabit raflı veya opsiyonel raflı olarak kullanılabilir.

Ön kapakları çıkarılarak kullanılabilen ve teknik donanımların ısı dengesini sağlamak üzere dizayn edilen kabinet sistemleri, tekerlekleri çıkarılarak da kullanılabilir. Rack kabin sistemleri, tüm teknolojik cihazların güvenle istif edilmesi için bilişim depolarında kullanılan ürünlerdir.


Rack Kabinet Fiyatları

Cazip fiyatlarla satışa sunulan rack kabin fiyatları, ebat ve modellere göre farklılık gösterir. Fanlı ve sabit raflı kabinet çeşitleri, çıkarılabilir raf ve ekstra fan modülü gibi ekstra seçeneklere göre kabin fiyatları farklılık gösterir.

İç kısımlarında kabloların görünmemesi için kullanılan süngerli veya fırça tasarımlı metal boru sistemine göre ürün fiyatları değişiyor. Fan modülleri tekli veya çiftli olarak opsiyonel olarak sunulur. Ürün seçimlerinde ebatlarına göre tercih yapabilir ve kredi kartına taksitli satış avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Rack kabin fiyatları 420 TL ila 3862 TL arasında değişkenlik göstermekte ve her bütçeden kullanıcıya hitap etmektedir. En uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle rack kabin ve rack kabinet seçenekleri sitemizde siz değerli müşterilerimizi bekliyor…


Rack Kabin Seçimleri Nasıl Yapılır?

Müzik ve ses sistemlerinde, yerleşik modül kullanımları, bulut depolama sistemleri, yazılım ve bilişim teknolojileri sektöründe kullanımlarına göre rack kabinet sistemi satın alınabilir. Ürün seçimlerinde ebatlara, iç derinlik ve cm özelliklerine göre ürün tercihleri yapılabilir.

Rack kabinet seçimleri yapılırken, fanlı veya fansız olarak ürün değerlendirmesi yapılabilir. Rack kabin çeşitleri, ön panel, arka panel veya yan paneller çıkarılarak tamamen raf modüllerinde kullanılabilir. Boydan dizilim veya raf olarak kullanım özelliklerine göre ürün seçimleri yapılabilir.

Rack kabinet tasarımlarında 19 inç standardı bulunur. Yükseklik ve genişlik özelliklerine göre farklı modellerde imal edilen ürünler, online sistem üzerinden değerlendirilerek seçilebilir. Ürün seçimlerinde, kullanım alanı ve amacına göre analiz yapılmalıdır.


Yazılım ve donanım sistemleri, müzik sistemleri, bilişim ve bulut teknolojilerinde kullanılabilir özelliklere göre rack kabin boyut ve ürün seçimleri yapılabilir. Dijital sistemden kampanyalı fiyat olanakları ve Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo fırsatlarını değerlendirerek seçim yapabilirsiniz.

raxck kabinet, rack kabinet fiyatları, rack kabin nedir, rack kabinet yüksekliği, duvar tipi rack kabinet
Çerez Kullanımı