₺119,00 KDV Dahil
₺156,40 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Ücretsiz Kargo

₺88,06 KDV Dahil
₺91,80 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Yeni Ürün

₺129,00 KDV Dahil
₺196,86 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

₺50,16 KDV Dahil
₺61,20 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Yeni Ürün

₺102,00 KDV Dahil
₺170,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo

₺169,00 KDV Dahil
₺187,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

₺169,00 KDV Dahil
₺204,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo

Mikrofon Standı

Mikrofon standı, mikrofon kullanımını kolaylaştıran, mikrofonu sabitleyip daha özgürce kullanım sergilemenize olanak sunan stand modelidir. Kullanımı ve kurulumu oldukça basit olan bu ürün, sahne de ya da kullanım yapacağınız farklı alanlarda işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Şarkı söyleyeceksiniz, şiir okuyacaksınız, okulunuzda tören programı gerçekleştireceksiniz ya da caminiz de hutbe de dua okuyacaksınız. Ve bu icrayı gerçekleştirirken elinizde bazı notlar var ve bunları tutmak zorundasınız. İşte tam bu noktada mikrofon standı devreye girmektedir :) Mikrofonunuzu koydunuz standa, boyunuza göre de tripod koldan ayarınızı yaptınız. Sonrasında sunumunuzu ya da konuşmanızı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ayakta kullanım için örnekler versek te bazı kullanıcılar oturarak da mikrofon kullanımı yapabiliyorlar. Otururken de stand kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir tripod yapısı sayesinde istediğiniz yüksekliğe ayarlayıp kolayca sabitleyebilirsiniz. 


Mikrofon Standı Tripod Yapısı

Mikrofon standları, tripod yapısı sayesinde uzayıp kısalabildiği gibi ayarlanabilir kol yapısı ile de sağa sola 180 derece kişiye özel ayar yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Bazı mikrofon standlarında çift tripod özelliği de bulunmaktadır. Bu tip ürünler de hem soliste hemde enstrümana uzatabileceğiniz kullanışlı bir stand uygulaması yapabilirsiniz. Alt akrobat kısmı bir başka deyişle 3 ayak kısmı sayesinde düz olmayan engebeli zeminler de de kullanabileceğiniz mikrofon standları, aynı zamanda düz yuvarlak tabla sistemi ile de çalışabilmektedir. Boy mikrofon standı diye adlandırdığımız bu ürünler çoğunlukla ayakta kullanılmakda ve zemin seçmektedir. Kullanılan zeminin düz olması önemlidir. Genelde camilerde kullanılan boy standlar zaman zaman ayakta şarkı söyleyen sanatçılar tarafından da kullanılmaktadır. 


Mikrofon Standı Özellikleri

Mikrofon standı özellikleri başlığında bu ürünü genel özellikleri ile tanıyacağız. Mikrofon standı yapımında kullanılan malzemeler genellikle metal ve plastiktir. Taşıyıcı malzemeler metal iken birleştirici ya da tutucu malzemeler plastikten üretilir. Mikrofon standı türleri kullanım yerine göre ve kullanım amacına göre farklılık gösterebilir. Masa mikrofon standı masa başında oturarak kullanımlar için kısa olarak üretilir. Boy mikrofon standı tek parçadır ve bükülmez. Ayakta durarak kullanımlar için özel olarak tasarlanmıştır. Akrobat mikrofon standları ise bom kolu sayesinde bükülür ve yatay olarakta kullanım kabiliyetine sahiptir. Neredeyse tüm mikrofon standları uzayıp kısalabilir ve yön değiştirebilir özelliklere sahiptir. Klips parçası gevşetilir ve istenen konuma getirilir. Klips yeniden sıkılarak sabitlenir ve kullanıma hazır hale gelir.


Masaüstü Mikrofon Standı

Mikrofon kullanımını masa başında yapan kullanıcılar için masaüstü mikrofon standı önermekteyiz. Diğer mikrofon standlarına göre kullanım sistemi çok daha farklı olan masa üstü standlar daha kısa ve daha kompak bir yapıya sahiptir. Masa üzerinde kullanılan bilgisayar sebebi ile stüdyo kullanıcıları masa üstü standlara oldukça ilgi göstermektedir. En iyi fiyat garantisi ile masa üstü mikrofon standları'na yonkamuzikmarket.com sitemizden ulaşabilirsiniz.


En İyi Mikrofon Standı

En iyi mikrofon standını ararken öncelikli hedefimiz ihtiyacımızı karşılayacak ve uzun süre kullanıma dayanacak olan ürünü bulmak olmalıdır. Yapımında kullanılan malzeme kalitesi ve bağlantı noktalarının kalitesi en büyük göstergesidir. Marka ne kadar önemli olursa olsun en pahalı ürün en kaliteli ürün değildir. Kendini kanıtlama çabasında olan ve kampanyalı bazı ürünler ucuz fiyatlar ile de satın alınabilir. En iyi mikrofon standı en ucuz mikrofon standı fiyatları ile satın alınabilir. Tabii ki bu durum için iyi bir ürün ve fiyat araştırması yapılması gerekir.


Mikrofon Standı Fiyatları

Mikrofon standı fiyatları çeşitleri ve özellikleri kadar farklı rakamlar ile piyasada satışa sunulmaktadır. Bu farklı mikrofon standı fiyatlarına sebep olan bazı etkenler bulunmaktadır. Bu etkenler, mikrofon standı markası, modeli, türü, rengi, malzeme kalitesi, menşei ve satıcılardan kaynaklı sebepler olarak sıralanabilir. Aynı özelliklerde ve kalitede olan iki farklı marka ürün farklı fiyatlar ile satışa sunulur. Bunun ana sebebi marka değerlerinin birbirinden farklı olmasıdır. Aynı markanın aynı model iki ürünü farklı mağazalarda farklı fiyatlar ile satılabilmektedir. Bunun sebebi ise satıcılar arasında bulunan rekabet ortamları gibi satıcılardan kaynaklı fiyat farkları olarak açıklanabilir.

Çerez Kullanımı