Loading..
   < >

   Mikrofon Standı

   Mikrofon standı fiyatları sayfamızda ayaklı, tripod yapıda profesyonel masa üstü mikrofon standları yer alır. Mikrofon standı satış kategorisinde mikrofon kullanımını kolaylaştıran ve kullanılabilir hale getiren masa üstü ve condenser mikrofon standları yer alır. En ucuz mikrofon standı fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Uygun Ödeme Seçenekleri ile Her İhtiyaca Uygun Mikrofon Standları ve En Ucuz Mikrofon Standı Fiyatları Yonkamuzikmarket.com'da. Hemen hemen her kayıt stüdyosunda mikrofon standı kullanımı önemli bir yere sahiptir. Kullandığınız mikrofonu stand sayesinde sabitlemeniz, kayıt esnasında daha özgür bir mikrofon uygulaması yapabilmenize olanak sağlamaktadır. 


   Mikrofon Stand

   Mikrofon standı, stand ve sehpa ana kategorisinde bulunan, mikrofonların istenilen yön ve yükseklikte sabitlenerek kullanım kolaylığı sağlamak için kullanılan stand modelidir. Mikrofon standı kimi zaman koroların kimi zaman ise sunucuların önünde gözümüze çarpmaktadır. Konuşmacı ya da solistin kim olursa, mikrofonu elimizde tutmak zorunda bırakmayan yardımcı eleman olarak nitelendirilebilir. 


   Mikrofon Standı Özellikleri

   Mikrofon standı özellikleri başlığında bu ürünü genel özellikleri ile tanıyacağız. Mikrofon standı yapımında kullanılan malzemeler genellikle metal ve plastiktir. Taşıyıcı malzemeler metalken birleştirici ya da tutucu malzemeler plastikten üretilir. Mikrofon standı türleri kullanım yerine göre ve kullanım amacına göre farklılık gösterebilir. Masa mikrofon standı masa başında oturarak kullanımlar için kısa olarak üretilir. Boy mikrofon standı tek parçadır ve bükülmez. Ayakta durarak kullanımlar için özel olarak tasarlanmıştır. Akrobat mikrofon standları ise bom kolu sayesinde bükülür ve yatay olarakta kullanım kabiliyetine sahiptir. Neredeyse tüm mikrofon standları uzayıp kısalabilir ve yön değiştirebilir özelliklere sahiptir. Klips parçası gevşetilir ve istenen konuma getirilir. Klips yeniden sıkılarak sabitlenir ve kullanıma hazır hale gelir.

    

   Masa Üstü Mikrofon Standı

   Mikrofon kullanımını masa başında yapan kullanıcılar için masa üstü mikrofon standı önermekteyiz. Diğer mikrofon standlarına göre kullanım sistemi çok daha farklı olan masa üstü standlar daha kısa ve daha kompak bir yapıya sahiptir. Masa üzerinde kullanılan bilgisayar sebebi ile stüdyo kullanıcıları masa üstü standlara oldukça ilgi göstermektedir. En iyi fiyat garantisi ile masa üstü mikrofon standları'na yonkamuzikmarket.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

    

   En İyi Mikrofon Standı

   En iyi mikrofon standını ararken öncelikli hedefimiz ihtiyacımızı karşılayacak ve uzun süre kullanıma dayanacak olan ürünü bulmak olmalıdır. Yapımında kullanılan malzeme kalitesi ve bağlantı noktalarının kalites en büyük göstergesidir. Marka ne kadar önemli olursa olsun en pahalı ürün en kaliteli ürün değildir. Kendini kanıtlama çabasında olan ve kampanyalı bazı ürünler ucuz fiyatlar ile de satın alınabilir. En iyi mikrofon standı en ucuz mikrofon standı fiyatları ile satın alınabilir. Tabii ki bu durum için iyi bir ürün ve fiyat araştırması yapılması gerekir.


   Mikrofon Standı Fiyatları

   Mikrofon standı fiyatları çeşitleri ve özellikleri kadar farklı rakamlar ile piyasada satışa sunulmaktadır. Bu farklı mikrofon standı fiyatlarına sebep olan bazı etkenler bulunmaktadır. Bu etkenler, mikrofon standı markası, modeli, türü, rengi, malzeme kalitesi, menşei ve satıcılardan kaynaklı sebepler olarak sıralanabilir. Aynı özelliklerde ve kalitede olan iki farklı marka ürün farklı fiyatlar ile satışa sunulur. Bunun ana sebebi marka değerlerinin birbirinden farklı olmasıdır. Aynı markanın aynı model iki ürünü farklı mağazalarda farklı fiyatlar ile satılabilmektedir. Bunun sebebi ise satıcılar arasında bulunan rekabet ortamları gibi satıcılardan kaynaklı fiyat farkları olarak açıklanabilir.

    

    

    

   $11.00KDV Dahil
   $13.00 KDV Dahil

    

    

    

   $8.00KDV Dahil
   $11.00 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı