⁠   ⁠

Midex Müzi̇k Aletleri

Müzik, binlerce yıldır insanların duygularını ifade etmek için kullandığı bir araçtır. Midex, enstrümanlar sayesinde insanların seslerini farklı şekilde çıkarmasına yardımcı olur. Stüdyo ekipmanları ve enstrümanlar, Midex’in özel dokunuşu sayesinde aranılan tüm özelliklerin bulunmasına yardımcı olur.


 
 Midex Gitar

 
 Kaliteli bir gitar koleksiyonuna sahip olan Midex, her seviyedeki müzisyenlere uygun olarak tasarlanmıştır. Klasik, akustik, elektrogitar ve bass gitar için birçok seçeneğe sahiptir. Gitarlarla birlikte gitar aksesuarları da satıldığı için insanların aradıkları her ürüne tek bir adresten ulaşmasına yardımcı olur.
 
 Her bütçeye uygun gitarlara sahip olan Midex, yeni başlayanlar ve alanında uzman olanlar için özel setlere de sahiptir. Bu setler, gitarlara uygun olan ekipmanlardan oluşmaktadır. Midex gitar setleri; amfi, kulaklık, gitar standı, gitar teli gibi birçok malzemeyi bir arada sunar. Böylece her parçayı ayrı ayrı almak yerine hem gitarı hem de diğer araçları toplu şekilde almaya yardımcı olur.


 
 Midex Piyano


 Piyanolar, zarif tasarımlara ve üstün ses kalitelerine sahiptir. Ayrıca birçok ebattan oluşan bu ürünler, piyanoya yeni başlayan ve profesyonel olanlar için harika seçenekler sunar. Üstelik Midex üzerinden piyano dersleri de satın almak mümkündür. Çocuklar da yetişkinler de online piyano derslerinden faydalanma hakkına sahiptir.
 
 Dijital piyanolar, kulaklıkla uyumludur ve birçok ses notasına sahiptir. Tuş hassasiyetine sahip olan bu ürünler, çocuklar için de üretilmiştir. Çocukların parmak uzunluklarına ve yeteneklerine uygun şekilde üretilen Midex piyanolarda tuş hassasiyeti de vardır. Üstelik piyanolarla birlikte tabure ve kulaklık gibi birçok tamamlayıcı araç da bulunur.


 
 Midex Keman


 
 Klasik müziğin vazgeçilmez parçalarından biri kemandır. Midex keman çeşitleri, yüksek kaliteli malzemelerden oluştuğu için dayanıklıdır. Uzun süre herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılmaya devam edilir. Müzik yeteneklerini geliştirmeye yardımcı olan keman çeşitleri, titizlikle üretilmiştir. Üstelik Midex’in kampanyaları sayesinde kemanlar oldukça uygun fiyatlara satın alınır.
 
 Yalnızca keman değil, online keman derslerine de Midex üzerinden ulaşabilirsiniz. Online keman dersleri, hem yetişkinlerin hem de çocukların keman öğrenmesine yardımcı olur. Alanında uzman hocaların verdiği dersler sayesinde enstrüman kullanmayı bilenler de yeteneklerini geliştirebilir.
 
 Keman kategorisinde bulunan ürünler yalnızca kemanlar değil, aynı zamanda keman çalarken kullanılan malzemelerdir. Portatif keman standı sehpası, duvar askısı, keman teli, susturucu ve reçine gibi ürünler de vardır. Özellikle tüm parçaları bir arada arayan kişiler için keman setleri bulunur.

 
 Midex Çello


 
 Etkileyici enstrüman çeşitlerinden biri olan çello, birçok farklı özelliğe sahiptir. Midex çello modelleri de yeni başlayanlar ve uzman olanlar için uygun tasarımlarda üretilmiştir. Ürünlerin tamamı kaliteli ahşaplara sahip olduğundan dolayı sıcak ve zengin notalara sahiptir. Titiz işçilikleri dolayısıyla estetik güzellikleri vardır. Ayrıca performans kaliteleri yüksektir ve uzun süre kullanılabilirler.
 
 Midex çelloların tasarımları, mükemmel bir ses projeksiyonuna sahiptir. Müzisyenin, istediği notaları tam olarak çıkarabilmesine yardımcı olur. Uzun yıllar boyunca hiç eskimeden kullanılabilirler. Midex, yalnızca çelloları değil, çello kullanırken gerekli olabilecek birçok müzik aletine de ev sahipliği yapar. Ürünler tek başına alınabileceği gibi set halinde de satın alınabilir.


 

 Midex Ukulele


 
 Sporano, concert, tenor ve ukulele bass gibi birçok ukulele çeşidine sahip olan Midex, ürünlerinin kalitesiyle öne çıkar. Klasik, orta, büyük boy modelleri sayesinde her müzisyen için uygun ürünlere sahiptir. Düşük frekansta zengin tonlar sağladığı için ritim ve melodinin istenilen şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olur.
 
 Zarif tasarımlara ve parlak tonlara sahip olan Midex ukulele çeşitleri, yeni başlayanlar için kullanım kolaylığına sahiptir. Kendini geliştiren kişiler içinse tenor ukulele modelleri öne çıkar. Ürünlerin gövde boyutu arttıkça hitap ettiği kesimler de farklılık gösterir. Ancak her bir ürün özel işçilikle tasarlanmıştır ve uzun süre kullanılmaya elverişlidir.
 
 Ukulele satışının yanında, ukulele sehpası, standı ve diğer stüdyo ekipmanları da Midex tarafından satışa sunulmuştur. Üstelik paket halinde satılan ürünler sayesinde müzisyenlerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm malzemeler bir araya getirilmiştir. Her bütçeye uygun seçenekler sayesinde kullanıcılar diledikleri ürünü satın alarak kullanmaya başlayabilirler.


 
 Midex Org


 
 Led ekranlı, pilli, renkli, farklı tuş sayılarından oluşan Midex org çeşitleri her yaşa ve deneyime hitap eder. Çocuklar için pembe ve mavi tonlarına sahip olan ürünlerin yanında gri, beyaz, siyah gibi herkese hitap edecek ürünler de vardır. Başlangıç için 61 tuş olarak hazırlanan ürünlerin adaptör öğrenim metodu da bulunur.
 
 Org çalmak isteyen kişiler için org satışıyla birlikte özel org ve klavye kullanımı dersi de bulunur. Online dersler sayesinde her yaş grubundaki bireyler org kullanmayı öğrenebilir ve uzmanlığını geliştirebilir. Üstelik uygun maliyetlere sahip olan müzik aletleri ve özel dersler, her bütçeye uygundur.
 
 Yüksek kaliteli ses çeşitleri olan orglar, dijital teknoloji ürünleridir. Bu sayede farklı enstrüman sesleri çıkarabilir, değişik efektler ve tonlar oluşturabilirler. Müzisyenlere sınırsız yaratıcılık imkanı oluşturduğu içinse hem yetişkinlerin hem çocukların vazgeçilmez müzik aletlerinden biridir.


 
 Midex Bateri


 
 Müziğin enerjisini ve ritmini belirleyen bateriler, kendine özgü bir heyecana sahiptir. Midex, bateri tutkunlarına özel tasarladığı bateri modelleriyle öne çıkar. Yüksek kaliteli malzemeleri ve geniş ses aralıkları sayesinde aranılan ürünlerin kolayca bulunmasını sağlar. Üstelik çocuklara özel boyutları sayesinde yalnızca yetişkinlere değil, gençlere ve çocuklara da hitap eder.
 
 Birinci kur ve ikinci kur olarak ayrılan bateri dersleri, Midex üzerinden satın alınmaya uygundur. Özel dersler, müzisyenlerle ve yeni başlayanlarla bire bir ilgilenme imkanı oluşturur. Kişinin potansiyelini, yeteneğini ve becerisini fark etmesini sağlar. Ayrıca müzik alanında uzmanlaşmak isteyenler için yol gösterici özelliklere sahiptir.
 
 Dayanıklı yapılara sahip olan bateriler, geniş ton yelpazesine sahiptir. Çeşitli tonlarla ve efektlerle donatıldıkları için farklı müzik türlerinde kullanılmaya uygunlardır. Kompakt tasarımlara sahip olan ürünler, kolay taşınabildikleri için yolculuklarda kullanılabilirler. Ayrıca kompakt özellikler depolama kolaylığı oluşturduğundan dolayı saklama konusundaki zorlukları ortadan kaldırır.


 
 Midex Dijital Davul


 
 Vurmalı çalgılar, gelişen teknolojiyle birlikte öne çıkmıştır. Müziğin evrimine yön veren bu çalgılardan biri de dijital davullardır. Midex, sahip olduğu dijital davul seçenekleri sayesinde çok yönlü ekipmanlar üretir. Davul setleriyle birlikte aranılan tüm malzemelerin bir araya getirilmesini sağlar. Ayrıca ürünler, geniş ses yelpazesine sahip oldukları için farklı müzik tarzlarında kullanılabilirler.
 
 Midex dijital davul seçenekleri, kullanıcıların özel ayarlar yapabilmesini sağlar. Böylelikle farklı müziklere kolayca eşlik etmeye yardımcı olur. Programlama seçenekleri sayesinde çalma özgürlüğü oluşturur ve çeşitli ritimlere uyum sağlamayı kolaylaştırır. Üstelik evde, stüdyoda ya da konser alanında kullanılma şansı vardır.
 
 Vuruş efektleri, kayıt ve projeksiyon kolaylığı, çevreyi rahatsız etmeme gibi özellikleri olan dijital davullar; dinamik ve etkileyici bir performans sergileme imkanı oluşturur. Canlı müziklerde ya da kayıtlarda kullanılabilen ritimler sayesinde yeni başlayanların da kendilerini geliştirmesine yardım eder. Ayrıca Midex’in sunduğu özel ders imkanı, hem çocukların hem yetişkinlerin kendini geliştirmesi konusunda oldukça fayda sağlar.


 
 Midex Kalimba
 


 Yüksek kaliteli ahşabın işlenmesiyle elde edilen Midex Kalimba, doğru ayarlanmış metal klavyelerle üretilir. Temiz ve belirgin ses sunan bu aletler, sıcak ve zengin bir ton elde edilmesine yardımcı olur. Hafif tasarımlar sayesinde kolayca taşınabilir olan bu ürünler, her an her yerde müzik yapmayı sağlar. Estetik ve görsel çekicilik sayesinde göz zevki oluşturarak müziği daha etkili hale getirir.
 
 Midex, kalimba çalmayı öğrenmek isteyenler için online özel dersler sunar. Bu dersler, müzisyenlerin becerilerini geliştirmeyi kolaylaştırır. Ayrıca kişinin kendi melodisini daha yaratıcı şekilde oluşturmasına yardım eder. Geleneksel bir enstrüman olan Midex Kalimba çeşitleri, metal klavye ve ahşap gövde sayesinde aranılan ses notasına ulaşmaya yardımcı olur.


 

 Midex Yan Flüt


 
 Zarafet ve duygusal ifade için en çok tercih edilen müzik aletlerinden biri Midex yan flüttür. Yüksek kalite standartlarına uygun olan bu ürünler, geniş tonal aralıklara ve estetik tasarımlara sahiptir. Zarif tınıları sayesinde derin müzikal deneyimlere yaşama imkanı sunar. Ayrıca müzisyenler, Midex yan flütler sayesinde farklı türlerde müzik yapmaya yardımcı olur.
 
 Birçok enstrüman aletinde olduğu gibi Midex’in de yan flüt için hazırlanan müzik aletleri vardır. Online ders seçenekleri sayesinde hem yeni başlayanlar hem kendini geliştirmek isteyenler için eşsiz bir imkan sunar. Midex kalitesi, ürünlerin uzun süre kullanılabilmesini sağlar. Caz, klasik, pop gibi birçok müziği çalmaya imkan sağladığı içinse birçok müzik alanında tercih edilebilir.


 
 Midex Klarnet


 
 Klarnet, ahşap zanaatının kullanıldığı önemli enstrüman çeşitlerinden biridir. Midex, klarnet modellerini geleneksel ve modern anlayışla birleştirerek eşsiz bir çalgı aleti oluşturur. En yüksek kaliteli malzemelerden üretilen klarnet modelleri, müziğin bilinmeyen notlarına ulaşmaya yardımcı olur. Ergonomik tasarımları sayesinde müzisyenlerin ellerine uygundur ve enstrümanları kontrol etmeyi kolaylaştırır.
 
 Estetik detaylara önem veren Midex, ahşabı işleyerek doğal güzelliklerini öne çıkarır. Müzik tınılarının güzelliğinin yanında göz zevki de oluşturarak sanatçıların ruhunu beslemeye yardımcı olur. Ayrıca doğru şekilde ayarlanan klarnet anahtarları özel şekilde kalibre edilmiştir. Entonasyon ve oynanabilirlik sağladığı için enstrümanın kullanımını kolaylaştırır.


 
 Midex Saksafon


 
 Saksafon, müzik dünyasının uzun yıllardır kullanılan ve en etkileyici olan enstrümanlarından biridir. Midex saksafon modelleri, modernliği ve gelenekselliği birleştirdiği için birçok üründen ayrılır. Ürünlerin tamamı yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir ve ergonomik tasarımlara sahiptir.
 
 Detaylar, estetik tasarımı destekleyerek saksafonların ilham kaynağı haline gelmesini de sağlar. Bulunduğu alandaki görünümünü güçlendirerek yalnızca notaların değil saksafonun kendisini de dikkat çekici hale getirir.
 
 Müzisyenlere kendi yorumunu katma imkanı veren Midex saksafonları, profesyonel performans oluşturmayı da sağlar. Eğitim ve öğrenme imkanları da olduğu için Midex saksafon alırken, saksafon kursları da satın alınabilir. Online kurslar, çalgı aletinin tarihinden başlayarak kullanımını öğretir. Kişilerin kendilerini geliştirebilmeleri için de önemli bir alan oluşturur.


 
 Midex Trompet


 
 Sıcak ses tonları ve estetik tasarımları sayesinde Midex trompet çeşitleri, en sevilen müzik aletleri arasında bulunur. Kaliteli malzemelerden üretilen bu aletler, teknik hassasiyetlere de sahiptir. Modern tasarımları olduğu için müzisyenlerin çağa ayak uydurmasını kolaylaştırır. Gelenekselliği de içinde bulunduran ürünler, çeşitli müzik türlerine ayak uydurmayı kolaylaştırır.
 
 Profesyonel performans sergilemek ya da müziğe yeni başlamak isteyenler için birçok Midex trompet çeşitleri vardır. Saksafonlarla birlikte satılan stantlar ve diğer aletler de set haline getirilir. Kullanıcılar yalnızca müzik aletini değil, ihtiyaç duyabilecekleri diğer ürünleri de tek bir set içinde satın alabilirler.
 
 Güçlü ses notaları ve berrak sesler, Midex trompetlerden istenilen seslerin çıkarılabilmesini sağlar. Kişisel ifade kolaylaşacağı için yeni bir beste oluşturmak da kolay hale gelir. Ayrıca dengeli bir enstrüman olan trompet, müziğin enerjisini ve coşkusunu en iyi şekilde yansıtabilmeye yardımcı olur.


 
 Midex Bongo


 
 Bongolara yeni bir soluk getiren Midex, geleneksel ve modern dokunuşların birleşiminden oluşur. Ürünlerin tamamı yüksek kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun süre kullanılmaya elverişlidir. Hassas imalat ve ayarlarla üretildikleri içinse maksimum performansa ulaşmayı kolaylaştırır. Oynanabilir ayarlar sayesinde kişinin müzik aletini kendisine göre yorumlaması da kolaylaşır.
 
 Genellikle slam meşesi kullanılarak üretilen Midex bongo ürünlerinin yanında, bongo stantları da satılır. Set haline getirilen bu ürünler, müzisyenler için daha kolay bir kullanım imkanı oluşturur. Ergonomik tasarımlara, estetik detaylara ve özel işçiliklere sahip olan bu ürünler; çeşitli ritmik tonlara ulaşmayı da kolaylaştırır.
 
 Dinamik ritim oluşturma yeteneğine sahip olan bongolar, latin ve caz müziği başta olmak üzere birçok tarzda çalma imkanı sağlar. İfade yeteneğini geliştirdiği için sanatçının kendi duygularını en iyi şekilde yansıtmasına yardım eder. Ürünlerdeki ritmik esneklik, dinleyicilerin enerjik ve canlı hissetmesine de katkı sağlar.


 
 Midex Tumba


 
 Modern tasarımlar ve derin tonlarla elde edilen Midex tomba çeşitleri, ritim enerjisine modern bir dokunuş katar. Müzisyenlerin istedikleri ritmi elde etmesini sağlarken dinleyicilerin de müziğin enerjisini hissetmesine yardımcı olur. Üretiminde kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler kullanılırken hassas imalata ve ayarlara yer verilir.
 
 Tumbalar, genel olarak ergonomik tasarımlara sahiptir. Detaylar ve işçilik oldukça estetik şekilde yapıldığı için müzik aletlerinin dış görünümlerini de güzelleştirirler. Dinamik ritim oluşturma yeteneğine sahip olan bu ürünlerde, birçok müzik türüne uygun ritmik olanaklar da vardır. Derin tonları olan bu ürünlerin yanında Midex ekipmanları da satılabilir.


 
 Midex Mızıka


 
 Türk müziğinin önemli çalgılarından biri olan mızıkalar, Midex tarafından daha eşsiz bir yapıya bürünür. Midex mızıka çeşitleri, geleneksel melodileri kolayca oluşturmayı sağlarken modern müziğin tınılarına da erişmeye kolaylaştırır. Ürünlerin her biri özel olarak imal edildiği, ayarlandığı ve ergonomik şekilde tasarlandığı için estetik desenlere sahiptir.
 
 Mızıka çeşitleri geleneksel melodilerin kaybolmasını engeller. Çeşitli ton olanakları sunduğu içinse geniş bir müzikal palet oluşturur. Doğal akustik ses oluşumundan dolayı dinleyiciler de otantik bir müzik deneyimi elde edilir. Ayrıca eğitim materyalleri sayesinde her seviyedeki kişiler için Midex online dersleri vardır.


 
 Midex Stüdyo Ekipmanları


 
 Stüdyo kayıtları, müziğin olduğu gibi duyulması açısından önem arz eder. Midex ekipmanları da prodüksiyonu desteklemek için özel olarak imal edilir. Yüksek kaliteli kayıt ürünleri, mikrofon performansı, kolay kullanım ve özenli işçilik gibi özelliklere sahiptir. Stüdyo ekipmanları arasında ses kartı, midi klavye, yatırım paneli, stantlar ve sehpalar da bulunur.
 
 Teknolojiyle entegre halde olan stüdyo ekipmanları, müziğin dış seslerden korunarak kaydedilmesine imkan tanır. Ayrıca hassas özelliklere sahip oldukları için Midex markasının kalite farkını öne çıkarırlar. Model ve boyutlar, kullanıcı ihtiyaçlarına göre belirlenirken gecikme süreleri de minimuma düşürülür. Böylece profesyonel kayıt için gereken tüm özellikler Midex stüdyo ekipmanlarının içerisinde yer alır.


 
 Midex Stüdyo Mikrofonu


 
 Stüdyo mikrofonları, yüksek hassasiyete sahip olması gereken ürünlerdir. Midex, hassas ve doğru ses kayıtları sunan mikrofon çeşitleri üretir. Bu çeşitler, kayıt ihtiyaçlarına uyum sağlar ve seslerin pürüzsüz şekilde kaydedilerek işlenmesine alan oluşturur. Mikrofonların ergonomik tasarımları ve dayanıklılıkları da sanatçılara kolay kullanım imkanı sunar.
 
 Profesyonel kayıtlara ya da canlı deneyimlere eşlik eden stüdyo mikrofonları, özel ayarlara da sahiptir. Bu ayarlar sayesinde akustik, yankı gibi birçok mikrofon özelliği kullanıma açıktır. Farklı ihtiyaçlara yanıt verdiği içinse hem yeniler hem de profesyoneller tarafından kullanılması mümkün olur.


 
 Midex Ses Kartı


 
 Profesyonel stüdyo performansı yakalamak için gereken önemli malzemelerden biri ses kartıdır. Ses kartları, Midex’in teknolojisiyle birçok özel avantaja sahiptir. Ürünler yüksek çözünürlükte ses kayıtları almak için kullanılabilir. Aynı zamanda düşük gecikme süreleri olduğu için profesyonelliği yakalamayı kolaylaştırır. Üstelik giriş ve çıkış seçenekleri oldukça fazladır. Bu sayede müzisyenlere çoklu kanaldan kayıt imkanı oluşturur.
 
 Ses kartları, USB veya Thunderbolt bağlantı seçeneklerine sahiptir. Bağlantı seçenekleri, temel anlamda ürünlerin kullanımını daha kolay hale getirir. Üstelik yüksek kalitelere ve son model teknolojilere uyum sağlayan Midex ses kartları, aranılan tüm özellikleri bir arada bulundurur. Müziğin en kolay şekilde yönetilebilmesi açısından önem arz eder.


 
 Midex Midi Klavye


 
 Midi klavyeler, Midex’in öne çıkan stüdyo kayıt malzemelerinden biridir. Midex midi klavye seçenekleri, müzisyenlerin yaratıcılıklarını geliştirmelerine ve serbest bırakmalarına imkan oluşturur. Ürünler, yüksek kaliteli malzemelerden yapıldıkları için hassas tuşlara sahiptir. Dokunma hassasiyetleri de olduğu için kontrol düğmelerinin kolay kullanımı, müzik performansının doğrudan arttırılmasına yardımcı olur.
 
 Birçok modele, özelliğe ve boyuta sahip olan midi klavyeler, müzisyenlerin ihtiyaç duydukları tüm bileşenleri bir arada bulundurur. Kolay ve pratik kullanımları, müzisyenlerin istedikleri melodilere daha kolay şekilde erişmelerine imkan sağlar. Ayrıca kontrol düğmelerinin fazla olması, alışılagelmiş müzik melodilerinin dışına çıkmayı kolaylaştırır. Bu sayede sanatçının kendi duygu ve düşüncelerini daha yaratıcı şekilde aktarmasına yardım eder.


 
 Midex Yalıtım Paneli


 
 Stüdyo ortamlarının dış seslerden korunması çok önemlidir. Dış ses ne kadar fazla olursa, müziğin içine karışan gürültü de o kadar çok olur. Bu nedenle kayıt yapılacak alanın mutlaka yalıtım malzemeleriyle kaplanması gerekir. Midex, ürettiği yalıtım panelleri sayesinde stüdyo ortamlarına dışarıdan ses gelmesini engeller. Müzisyenlerin ve solistlerin sessiz bir alanda çalışarak kayıt yapmasını kolaylaştırır.
 
 Midex yalıtım panelleri, akustiği düzenlemeye yardımcı olur. Akustik düzenlemesi ne kadar iyiyse, kaydedilen müziklerin kalitesi de o kadar fazladır. Üstelik paneller taşınabilir özelliklere sahiptir. Modüler tasarımlar da panellerin farklı stüdyo koşullarında da kullanılabilmesini sağlar. Bu nedenle bir kez alınan yalıtım panelleri, daha sonra başka bir stüdyoda yeniden kullanılmaya uygun olabilir.


 
 Midex Pikap Plak Çalar


 
 Analog ses deneyimlerini modern hale getiren Midex pikap plak çalar modelleri, oldukça kaliteli malzemelere sahiptir. Yüksek kalitedeki pikap iğneleri, hızlı dönme özelliklerine de sahiptir. Klasik pikap plak çalar modellerini teknolojiyle buluşturan Midex, ürünlerine bluetooth bağlantısı gibi özellikler ekler. Ayrıca USB çıkışları sayesinde diğer kayıt cihazlarına entegre edilmesini kolaylaştırır.
 
 Dayanıklı ve uzun ömürlü olan pikap plak çalarlar, iğneler çok uzun süre dönse bile çizik oluşturmaz. Bu durum, müziğin kesintisiz ve kaliteli şekilde dinlenmesine yardımcı olur. Üstelik teknolojik entegrasyon sayesinde pikaplar yalnızca plaklarla değil, diğer teknolojik aletlerle birlikte de kullanılabilirler. Müzik stüdyolarına görsel bir şölen katmak için de tercih edilebilirler.


 
 Midex Gramofon


 
 Nostaljik müziği modern hale getiren Midex gramofon modelleri, analog seslerin büyüsünün kaybolmasını engeller. Dinleyicilere sıradan müzik deneyimlerinin daha dışında bir müzik dinletisi yaşatır. Tasarımları, malzeme kalitesi, iğne ve kartuş modelleri, hızlı dönme özellikleri gibi etkenler de ürünlerin uzun süre kullanılmasına imkan tanır.
 
 Zaman yolculuğunun bir adımı olan Midex gramofonlarda vinil kalitesi oldukça yüksektir. Bu da, dinleyicilerin orijinal kayıtları dinliyormuş gibi hissetmesini sağlar. Ayrıca koleksiyonerler de yalnızca hobi olarak tercih edenler de Midex gramofon seçeneklerinden faydalanabilir. Ürünler bluetooth entegrasyonuna sahip olduğu için geniş bir müzik yelpazesi de sunar.

₺3.623,00 KDV Dahil
₺4.190,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺4.484,00 KDV Dahil
₺5.355,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺1.995,00 KDV Dahil
₺2.235,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺2.625,00 KDV Dahil
₺3.070,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺3.510,00 KDV Dahil
₺4.205,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺22.008,00 KDV Dahil
₺25.694,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.990,00 KDV Dahil
₺5.990,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Çok Satan
₺6.990,00 KDV Dahil
₺7.990,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.082,00 KDV Dahil
₺1.302,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Yıldızlı Ürün
₺2.541,00 KDV Dahil
₺3.066,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
₺5.490,00 KDV Dahil
₺6.490,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺88,00 KDV Dahil
₺144,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.