    Maxword SLC-270BT Optik Çıkış 4.2.2 Kanal Soundbar TV Ses Sistemi + Çift Subwoofer 270W+230W
    Videolu Ürün
    Peşin Fiyata 3 Taksit
    Flaş Ürün, Süper Fiyat! Hemen Satın Al !
    Maxword
    7.990,00 TL
    %13 İndirim
    6.990,00 TL
    • Stok Adeti: 0
    • Ürün Kodu: 25243
    Peşin Fiyatına 3 Taksit 3 x 2.330,00 TL
    12 Taksite Varan Ödeme Seçenekleri
    ÇOK AL AZ ÖDE !
    Seçim Yapabilirsiniz:
    • 6-10 Adet %5 İndirim
    • 11-20 Adet %7 İndirim
    • 21+ Adet %10 İndirim
    ÜRÜNÜN FARKLI VERSİYONLARI
    ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ
    Tüm Özellikler
    Tüm Ürünlerde Geçerli Kuponlar
    Ürünün Videosu
    Maxword SLC-270BT-SW230W Özellikleri
    Soundbar
    5.5 inç Çift Subwoofer
    Bluetooth sürümü: 5.0
    Kanal Sayısı: 4.2.2
    Empedans: 4 Ohms
    Frekans yanıtı: 80-20KHZ
    42'' ve üzeri TV'ler için tasarlanmıştır.
    Optik Çıkışı Mevcuttur (Paket İçerisinde Optik Kablosuda Gönderilmektedir)
    Güç Kapasitesi: 270 Watt (Soundbar) + 230 Watt (Subwoofer)
    Güç Kaynağı: AC 100-240V (18V 2.5A)
    Girişler: Bluetooth, USB Oynatma, Optik, AUX, ARC HDMI
    Soundbar Ebatı: 970×70×80MM
    Subwoofer Ebatı: 180x180x380MM
    Ürün İçeriği
    38 inç Soundbar