₺2.382,35 KDV Dahil
₺3.420,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.636,47 KDV Dahil
₺4.050,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo

Müzik cihazlarımızdan ses alımını yapabilmek için kullandığımız tüm sistemlerde birçok gereksinim duyulan cihazlar vardır. Bunlar anfiler, power anfiler, mikrofonlar, hoparlörler, ses kartları vb. şekilde çoğalabilmektedirler. Tek tek alımları yapıldığı zaman maliyetleri fazlaca artmakta ve satın alımdan sonra kurulum sırasında kullanıcılarına türlü zorluklar yaşatabilmektedir. Bu yaşanan zorluklara karşı markaların senelerce üzerlerinde uğraştığı ve nihayetinde sonuca ulaştırdığı ürünlere “ taşınabilir portatif ses sistemi” denir. Birçok marka kendi çatısının altında onlarca portatif ses sistemlerini üretmekte ve kullanıcılarının beğenesiyle hizmetine sunmaktadır. Bu markalardan birisi de Lastvoice markasıdır. Gelin sizlerle beraber bu markanın üretmiş olduğu seyyar ses sistemlerine göz atıp, inceleyip, kritikleyelim.

Lastvoice Taşınabilir Hoparlör Sistemi

Elektriksiz 5 saat çalışabilir, dahili şarj edilebilir batarya, usb çalar, mp3 çalar, bluetooth bağlantı özelliği, aux girişi ile akıllı cihazlarınızdan müzik çalma özelliği, uhf bantlı sistem ile 50 ila 100 metre arasında çekim mesafesi, tekerlekli çek çekli sistem, 10 kg ağırlığında, uzaktan kumanda, 400 – 600 watt seçenekleri, su geçirmez sof case kılıf özellikleri ile Lastvoice portatif ses sistemi modelleri satışa sunulmaktadır.

978 TL ila 1.824 TL arasında değişkenlik gösteren tüm Lastvoice taşınabilir hoparlör modellerine sitemizden ulaşabilir, ürünlerle alakalı tüm detaylı bilgiye uzman temsilci ve teknik kadromuzdan ulaşabilir, ürünleri sepetinize en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı