⁠   ⁠
₺7.854,00 KDV Dahil
₺9.408,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.890,00 KDV Dahil
₺3.490,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Yıldızlı Ürün
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Yıldızlı Ürün
₺2.890,00 KDV Dahil
₺3.490,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Yıldızlı Ürün
₺525,00 KDV Dahil
₺651,00 KDV Dahil
₺819,00 KDV Dahil
₺935,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺629,00 KDV Dahil
₺734,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Videolu Ürün
₺525,00 KDV Dahil
₺651,00 KDV Dahil
₺33.201,00 KDV Dahil
₺40.026,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺609,00 KDV Dahil
₺735,00 KDV Dahil
₺33.201,00 KDV Dahil
₺35.963,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺56.564,00 KDV Dahil
₺64.554,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺35.658,00 KDV Dahil
₺42.609,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺9.881,00 KDV Dahil
₺11.823,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺8.085,00 KDV Dahil
₺9.681,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺7.182,00 KDV Dahil
₺8.610,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺6.290,00 KDV Dahil
₺7.529,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺6.290,00 KDV Dahil
₺7.529,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün

Lastvoice Ses Sistemleri Hoparlör ve Mikrofonlar

Müzisyenlerin duygu ve düşüncelerini özgürce yansıtabilmeleri için doğru enstrümanları seçmesi gerekir. Ürünlerin işçiliği, malzeme kalitesi, kayıt kalitesi ve canlı müzik sırasında sorunsuz çalışması gibi durumlar da oldukça önemlidir. Bu konuda Lastvoice, müzisyenlerin tüm ihtiyaçlarını tek bir ürünle karşılar.


 
 Lastvoice Taşınabilir Ses Sistemleri


 
 Taşınabilir ses sistemleri, istenen her ortamda ve her zaman diliminde müzik dinlenmesine yardımcı olur. Hafif tasarımlara sahip olan bu ürünler, aynı zamanda kolay tasarımlara sahiptir. Kullanıcı dostu özellikleri sayesinde ürünler açık hava etkinlikleri ya da kapalı mekanlarda tercih edilebilirler. Basit bir arkadaş gezisinde ya da geniş çaplı organizasyonlarda Lastvoice taşınabilir ses sistemlerini kullanmak mümkündür.
 
 Arabaya, eve ya da mekana uygun ölçülere sahip olan taşınabilir ses sistemleri, çok fazla alan kaplamaz. Müziğin kalitesini bozmadan dinlemeyi sağladığı için dinleyicilere büyük konfor sunar. Ayrıca kullanılmayan ses sistemleri çok fazla yer kaplamadığından dolayı kolayca saklanabilirler.


 
 Lastvoice Kablosuz Mikrofon


 
 Sınırsız hareket özgürlüğü sunan Lastvoice kablosuz mikrofonlar hem sahnede hem stüdyoda rahat şekilde gezinme imkanı oluşturur. Yüksek malzeme kalitesi sayesinde kristal bir netlik sunar. Konuşmacılar ve müzisyenler, ses kalitesinde bozulma yaşamadan sahnede yer alabilir. Ayrıca performansların en iyi şekilde sergilenebilmesine yardımcı olur.
 
 Ergonomik tasarımlardan oluşan kablosuz mikrofon çeşitlerini Lastvoice markasından satın almak mümkündür. Bu mikrofonlar, sesin özgürce ifade edilmesini sağlar. Ayrıca mikrofonlar istenilen zamanlarda açılıp kapatılma özelliklerine sahiptir. Darbeye karşı dayanıklı tasarımları ve gürültü engelleme özellikleri, mikrofon kullanıcısının sesinin olumsuz etkilenmesini de engeller.


 
 Lastvoice Stüdyo Mikrofon


 
 Profesyonel ses kayıtları için en çok tercih edilen ürünler Lastvoice stüdyo mikrofonlardır. Lastvoice stüdyo mikrofonları, en üst düzeyde ses kalitesine sahiptir. Bu sayede konuşmacılar ya da müzisyenler, kendi seslerini ya da enstrümanların seslerini kaliteli şekilde kaydederler. Yüksek hassasiyete sahip olan bu ürünler, çevrenin sesini minimuma indirdiği için mikrofon kullanıcısının sesini baskılayacak gürültüleri yok eder.
 
 Müzisyenlerin ve ses mühendislerinin aradığı ürünler, Lastvoice stüdyo mikrofonlardır. Bu mikrofonlarla ses en doğru şekilde kaydedilir. Üstelik kablolu ve kablosuz modelleri sayesinde kullanıcıların tercih edebileceği birçok ürün bulunur. Neme ve suya dayanıklı olan mikrofon modelleri, sahip oldukları metal bileşenler sayesinde çok uzun süre kullanılabilirler.


 
 Lastvoice Hoparlör


 
 Güçlü bir ses performansı sunan Lastvoice hoparlör çeşitleri, oldukça net bir müzik deneyimi yaşatır. Ürünler, her türlü etkinlikte tercih edilebilir ve geniş alanlarda bile sesin kusursuz şekilde yayılmasını sağlar. Üstelik hafif ve taşınabilir oldukları için şehirlerarası yolculuklarda ya da mekan içindeki konum değişikliklerinde olumsuz etkilenmezler.
 
 Partiler, konserler, düğünler ya da diğer alanlarda kullanılabilir Lastvoice hoparlörler, müziğin gücünü en iyi şekilde yansıtır. Konuşmacıların ve solistlerin seslerini anlık olarak iletir ve herhangi bir aksamaya neden olmaz. Üstelik dayanıklı yapıları sayesinde uzun süre kullanılabilirler. Kullanılmadıkları durumda serin ve kuru ortamlarda yıllarca muhafaza edilebilirler.


 
 Lastvoice Amfiler


 
 Güçlü tonlara ve etkileyici performanslara sahip olan Lastvoice amfi çeşitleri, sahne ya da stüdyo ortamına uygun şekilde tasarlanmıştır. Müzisyenler, Lastvoice amfi seçenekleri sayesinde seslerini en iyi şekilde ifade ederler. Her amfi modelinde özel ton kontrol seçenekleri bulunur. Ürünlerin dış yapısı son derece dayanıklıdır ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilirler.
 
 Lastvoice amfi seçenekleri, özel tasarım devrelere sahiptir. Bu devreler sayesinde kullanıcılar temiz ve net bir sese sahip olur. Kişisel olarak şekillendirme yapılabildiği içinse duygu ve düşüncelerin rahatça aktarılmasını sağlar. Üstelik farklı müzik aletleriyle entegre şekilde çalışabilirler. Taşınabilir ürün modelleri sahne dışında kullanılmaya uygun olduğu için kolay bir kullanıma sahiptir.


 
 Lastvoice Mixerler


 
 Profesyonel ses mühendisliğine uygun şekilde tasarlanan Lastvoice mixer seçenekleri, müzik prodüksiyonunda ses kontrolü yapılmasına yardımcı olurlar. Ürünler canlı performanslarda da kullanılabilirler ve ses kontrolünü kolaylaştırırlar. Giriş çıkış seçenekleri oldukça fazla olduğundan dolayı cihazlar farklı şekillerde kullanılabilirler. Bu da her sanatçıya ya da müzik türüne uyum sağlamalarını kolaylaştırır.
 
 Mixer seçenekleri, efekt kontrolü sağladığı için dinleyicilere saha etkileyici bir müzik dinletisi yapmaya yardımcı olur. Üstelik müzisyenler, kullanıcı dostu arayüz sayesinde kendi seslerini de kontrol edebilirler. Hem amatörlere hem profesyonellere uygun olan ürün seçenekleri sayesinde, müzikleri detaylandırmak ve daha etkileyici hale getirmek mümkündür.
 
 Yüksek ses kalitesine, malzeme çeşitlerine ve işçiliğe sahip olan Lastvoice mixerler, müzik dünyasında çok önemli bir yer edinmiştir. Her bir mixer modeli, kullanıcılara ihtiyaç duydukları özellikleri sunar ve istenen sese ulaşmayı kolaylaştırır. Efektler, ses şekillendirme ve farklı enstrümanları entegre etme özellikleri de mixerlerin daha iyi bir performans sergilemelerini kolaylaştırır.


 
 Lastvoice Mikrofon ve Hoparlör Kabloları


 
 Önemsiz gibi dursa da doğru bir ses akışı için kaliteli mikrofon ve hoparlör kablolarını tercih etmek gerekir. Temiz ve güvenilir ses akışını sağlamaya yardımcı olan Lastvoice mikrofon ve hoparlör kablo seçenekleri, müzisyenlere önemli bir deneyim sunar. Hem dinleyicilerin cızırtılı ses duymasını engeller hem de müzisyenlerin seslerini en iyi şekilde aktarabilmelerini sağlar.
 
 Ses ekipmanlarının güvenilir bağlantılara sahip olması, sahne ya da kayıt sırasında oluşabilecek aksiliklerin de önüne geçer. Lastvoice ürün seçenekleri, hem stüdyolarda hem de canlı performanslarda meydana gelebilecek sorunları engeller. Dayanıklı malzemelerden üretilen mikrofon ve hoparlör kulaklıkları, uzun süre kullanılabilme özelliğine de sahiptir.


 
 Lastvoice Standlar


 
 Stant seçeneklerine sahip olan Lastvoice, müzisyenlerin birçok ekipmanını kolayca konumlandırabilmesine yardımcı olur. Mikrofonlar, çalgı aletleri, notalar ve diğer ekipmanlar Lastvoice stantlar sayesinde güvende kalır. Her biri dayanıklı ve esnek olan bu ekipmanlar, aynı zamanda çalışmaları pratik hale getirir. Cihazların kurulumunu kolaylaştırırken sahne sırasında malzeme arama gibi sorunları da engeller.
 
 Müziği destekleyen stant seçenekleri, Lastvoice sayesinde daha güvenilir hale gelir. Stantların kullanımı sahne, ev ya da stüdyo ortamlarında daha hijyenik bir atmosfer de oluşturur. Düzenli çalışma alanları sayesinde müzisyenler yalnızca kendi müziklerine odaklanır.
 
 Ayrıca ayarlanabilir yükseklik seçenekleri, katlanma özellikleri ve sağlam yapıları sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. Lastvoice stantlar taşınabilir yapıda oldukları için yolculuklarda da herhangi bir aksaklık yaşanmasının önüne geçer.


 
 Lastvoice Mikrofon Standı


 
 Performansınızı korumak ve mikrofonu daha rahat kullanmak için Lastvoice mikrofon standı seçeneklerinden yardım alabilirsiniz. Ayarlanabilir yükseklik ve katlama gibi özellikleri bulunan bu ürünler, aynı zamanda esnek pozisyonlamaya sahiptir. Müzisyenlerin sahne performanslarını daha rahat şekilde sergilemelerine yardımcı olur. Ayrıca kablolu mikrofonlarda oluşabilecek kablo karışma sorununun önüne geçer.
 
 Her bir Lastvoice mikrofon standı, müzisyenlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Bu ürünler canlı performanslarda sergilenen enerjinin korunmasına yardımcı olur. Ayrıca dayanıklı ve güvenilir malzemelerden yapılan imalatlar, sahnedeki potansiyelin ortaya çıkarılabilmesini sağlar. Ürünlerin tamamı düşmeye ve çarpmaya dayanıklı olduğu için uzun süre kullanılabilirler.
 
 Sahne performansının yanı sıra, stüdyo kayıtlarında da en çok kullanılan nesnelerden biri mikrofon standıdır. Bu ürünler, müzisyenlerin mikrofonu daha kolay şekilde kullanmasını sağlar. Dolayısıyla müzik sırasında yalnızca müziğe odaklanmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda her mikrofona uygun tutuşları sayesinde farklı markalarla bir arada çalışma imkanı da oluşturur.


 
 Lastvoice Hoparlör Standı


 
 Hoparlörleri uygun pozisyonda tutmak, alınabilecek ses kalitesini doğrudan arttırır. Özellikle ses düzeyini ayarlarken bir hoparlör standı kullanmak daha iyi sonuçlar alınmasını sağlar. Lastvoice tarafından tasarlanan hoparlör stant modelleri, seslerin en iyi biçimde duyurulmasına yardımcı olur. Böylece dinleyiciler, sesi en doğru açıdan alır ve herhangi bir ses kaybı oluşmaz.
 
 Lastvoice hoparlör standı seçenekleri, ayarlanabilir yükseklik özelliğine sahiptir. Bu ürünler, ses sitemlerinin performansını arttırmak ve sahneyi daha iyi kullanmak için oldukça önemlidir. Ayrıca sesi iyi şekilde yönlendirerek dinleyicileri tatmin etmek adına doğru bir hoparlör standı tercih edilmelidir.
 
 Sağlam yapılardan oluşan bu ürünler, esneklik ve taşınabilirlik özellikleri sayesinde tek bir alanda kullanılmaz. Farklı mekanlara uyum sağlayabilirler ve çeşitli hoparlörlerle birlikte kullanılabilir. Yüksek dayanıklılığa sahip olan bu ürünler, aynı zamanda unutulmaz ses deneyimlerini yaşarken önemli bir rol üstlenir. Ses kaybını engeller, ses açısını ayarlar ve sesin tüm mekana yayılmasına yardımcı olur. Açık hava etkinlikleri, konserler ve diğer etkinlikler için de kullanılabilirler.


 
 Lastvoice Org Standı


 
 Klavyeli enstrümanlara özel bir destek sunan Lastvoice org stantları, ayarlanabilir yapılara sahiplerdir. Org çalan müzisyenin en rahat pozisyonu yakalamasına yardımcı olur. Ev, mekan ya da dış ortam fark etmeksizin her alandaki ihtiyaçları karşılar. Ayrıca ürünler, ergonomik yapıları sayesinde tüm orglarda kullanılmaya uygundur. Uzun süre kullanılabilecekleri içinse sonradan masraf çıkarma özellikleri yoktur.
 
 Enstrümana özel destek sunan Lastvoice org stantları, enstrümanların daha güvenli şekilde kullanılmasına da yardımcı olur. Bu ürünler, çalgı aletlerinin kullanımını daha pratik hale getirir. Ayrıca müzisyenin yalnızca müziğe odaklanabilmesi açısından oldukça önemlidir.


 
 Lastvoice Nota Standı


 
 Notaları güvenli şekilde taşımak isteyenler, nota standı kullanabilirler. Lastvoice nota stantları, diğer stantlara göre daha şık tasarımlara sahiptir. Ürünlerin üzerinde bulunan detaylar estetik bir görünüm oluşturduğu için müzik yaparken daha güzel bir görüntü oluşturur. Melodileri taşımak için kullanılan bu destekler, kaliteli materyallerden üretildiği içinse kırılma ya da bozulma gibi bir durum söz konusu değildir.
 
 Nota stantlarının çekici tasarımları, müzikle birleştiğinde ortamda hoş bir ambiyans oluşturur. Ayrıca müzisyenlerin kendi performanslarına odaklanması açısından önemli bir rol üstlenir. Notaların düzenli şekilde yerleştirilmesi, çalma esnasında oluşabilecek karmaşaları da engeller. Lastvoice nota stantları, işlevsellik açısından da oldukça önemlidir.
 
 Saksafon, müzik dünyasının uzun yıllardır kullanılan ve en etkileyici olan enstrümanlarından biridir. Midex saksafon modelleri, modernliği ve gelenekselliği birleştirdiği için birçok üründen ayrılır. Ürünlerin tamamı yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir ve ergonomik tasarımlara sahiptir.
 
 Detaylar, estetik tasarımı destekleyerek saksafonların ilham kaynağı haline gelmesini de sağlar. Bulunduğu alandaki görünümünü güçlendirerek yalnızca notaların değil saksafonun kendisini de dikkat çekici hale getirir.


 
 Lastvoice Gitar Standı 

 


 
 En değerli ve özel gitarların güvenli şekilde sergilenmesine yardımcı olan Lastvoice gitar stantları, depolama için de kullanılabilen ürünlerdir. Dayanıklılıklarıyla öne çıktıkları için düşme ya da kırılma gibi sorunlar oluşmaz.
 
 Gitarlar, tamamen güvenilir bir standa yerleştirildiğinden dolayı herhangi bir ciddi hasar almazlar. Ayrıca kullanışlı tasarımlara sahip olan bu ürünler, farklı gitar modellerine uygun olarak üretilirler. Tüm gitar çeşitlerini tek bir stantta kullanmak mümkündür.
 
 Enstrümanlar için bir durak belirlemek oldukça önemlidir. Lastvoice gitar stantları da bu ihtiyaçları gidermek için üretilen ürünlerdir. Koruma ve güven gibi unsurların yanında şık bir duruşları da vardır. Böylece yalnızca evde değil, stüdyoda ya da sahnede de tercih edilebilirler.
 
 İdeal çözümlere sahip olmalarının yanı sıra, kolay taşıma ve saklanabilir olma özellikleri vardır. Bu sayede kullanılmayan ürünler uzun süre muhafaza edilebilir ya da araba yolculuklarında Lastvoice gitar stantları tercih edilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.