Loading..
   < >

   Stüdyo Kulaklık

   Stüdyo kulaklık satış kategorisinde home stüdyo kayıtlarında kullanılan referans kulaklıklar bulunmaktadır. Profesyonel kulaklıkların yer aldığı sayfamızda en ucuz stüdyo kulaklık fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. Kapalı ya da açık tip olan stüdyo kulaklıkları ses kalitesine göre çeşitlenmektedir. Satışa sunduğumuz tüm stüdyo kulaklıkları kullanıcılar tarafından önerilen tavsiye edilen kulaklıklardır. Profesyonel stüdyo kulaklık modellerinde en uygun fiyatlarla, yonkamuzikmarket.com fırsatları sunuyoruz. Kredi kartlarına vade farksız 9 taksit seçeneği, 30 TL üzeri alışverişlerde bedava kargo opsiyonlarıyla, geniş ürün yelpazemizi değerlendirebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına hızlı ve aynı gün kargo avantajlarıyla, Yonka Müzik Market kaliteli alışveriş sisteminden hemen yararlanabilirsiniz.


   Stüdyo Kulaklık Nedir?

   Stüdyo kulaklık, tüm kulaklık türlerinde olduğu gibi kişisel ses dinleme işi yapılan ses çıkış ekipmanıdır. Stüdyolarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş kulaklık modellerine stüdyo kulaklığı denir. Stüdyolar ayrıntılı ses kayıt ve ses düzenleme işlerinin yapıldığı profesyonel ses laboratuvarlarıdır. Stüdyolarda kulaklık iki iş için kullanılmaktadır. Birincisi ses kaydı yapılan vokal ya da enstrüman ile performans sergileyen kişinin kendi sesini ve yaptığı müziği duyması için monitör kulaklık olarak kullanılır. Stüdyolarda stüdyo kulaklığı kullanımının diğer türü ise ses kaydı yapan kişinin kayıt odasındaki sesleri dinlemesi ve işlerin yolunda gidip gitmediğini kontrol etmesi için kullanılır. Stüdyolar oldukça profesyonel bilgi birikimine ve uygulamalara ev sahipliği yapan işletmelerdir. Bu sebepten dolayı yapılan işte ses kalitesinin önemi çok mühimdir. Ses kalitesinin iyi olması ise stüdyo ekipmanlarının kalitesi ve doğru kullanılması ile birebir alakalıdır. 


   Monitör Kulaklığının Önemi

   Stüdyo kulaklığı, stüdyolarda can alıcı öneme sahiptir. Yapılan performans ve işleme aşamasında ses düzeni bu tip monitör kulaklıkları ile dinlenir. Kayıt esnasında kullanılan mikrofonlar çok hassas olduğu için performans yapan kişinin kulaklık kullanması önemlidir. Metronomu ve şarkı altyapısını dinlemek ritmi kaçırmamak adına hayati önem taşır. Bunun yanı sıra hassas mikrofonlar kullanıldığı için dinleme işlemini mikrofon ile etkileşime geçirmemek adına stüdyo kulaklıkları kullanılır. Diğer önemli işlem olarak aranje işlemleri yapılırken sesin en ince ayrıntısına kadar duyabilmek gerekmektedir. Tam bu durumda ses kalitesi yüksek stüdyo monitör kulaklıkları kullanılmaktadır. Bu şekilde yapılan işlemlerdeki en küçük hatalar ya da aksilikler bile kulaktan kaçamamaktadır.


   Stüdyo Kulaklığı Özellikleri

   Stüdyo kulaklığı özellikleri başlığı altında sizlere stüdyo kulaklıklarının teknik ve genel özelliklerinden bahsedeceğiz. Stüdyo kulaklığı ses kabiliyeti açısından diğer kulaklıklara göre çok daha kaliteli ve ayrıntılı ses verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Stüdyoda yapılan işleri en ince ayrıntısına kadar duyabilmek için özel olarak tasarlanan stüdyo kulaklıkları tüm ses kanallarını birbirinden ayırt edebilmeye olanak sağlar. Bu şekilde hazırlanan projeler hatasız şekilde tamamlanabilir. Stüdyo kulaklıkları stüdyolarda monitör kulaklık olarak kullanılmaktadır. bu işlem sırasında kulaklıktan gelen seslerin condenser mikrofon tarafından algılanmaması hayati önem taşır. Bu sayede ses kanalları birbirine karışmaz. Stüdyo kulaklığı özelliklerinden biri de budur. Kulaklık başa takıldığında kişinin kulağına ses verir, dışarı ses çıkışı olmaz. Stüdyo kulaklığı kullanımı bakımından konforlu ve ergonomik olarak tasarlanır. Plastik, metal, kumaş, deri ve suni deri malzemelerden üretilir. Kullanım esnasında kullanıcıya ağırlık yapmaması adına hafif olması önemlidir. Aksi taktirde bir süre sonra ağırlık oluşturarak rahatsızlık verebilir. Stüdyo kulaklığı yapımında kullanılan malzemelerde kulağa takılan kısımlara kulaklık pedi adı verilir. Kulaklık pedi yapımında kullanılan malzemeler terletici yapıda olmamalıdır. Stüdyo kulaklığı kulak içi ya da kafa tipi kulaklık olarak üretilir. Kulak içi kulaklıklar kulak kanalının içine yerleştirilirken kafa tipi kulaklıklar baş üstünde konumlandırılıp kulaklara dıştan yerleştirilir. Stüdyo kulaklığı olarak genellikle kafa tipi kulaklıklar kullanılmaktadır. Kafa tipi kulaklıklar kendi içinde açık, yarı açık ve kapalı stüdyo kulaklıkları olarak ayrılırlar.


   En İyi Stüdyo Kulaklık Çeşitleri

   250 ohm stüdyo kulaklık çeşitleri, tam kapalı veya tek taraf kulaklık modellerine global markalarla, geniş ürün ağı sunuyoruz. Jefe kulaklık modeller, Prodipe profesyonel stüdyo kulaklık çeşitleri, Beyerdynamic ve American Audio gibi sistemlerle, günün her saati alışveriş konforu sağlıyoruz.

   Akg, Alesis, Denox, Gemini ve Bergmann stüdyo kulaklık çeşitlerinde, muazzam kapsamlar ve konforlu teknik özelliklerle, dünya teknolojilerini sunuyoruz. Gemini Dj kulaklıkları, Samson referans kulaklık çeşitlerini ve Superlux kulak içi kulaklık modellerini, en güncel tasarımlarıyla online menümüzden görüntüleyebilirsiniz.


   En Ekonomik Stüdyo Kulaklıklar

   Yonkamuzikmarket.com dijital alışveriş sistemiyle, tüm dünyanın en çok tercih ettiği stüdyo kulaklık modellerini sunuyoruz. Online kategorimizden en popüler, yeni gelen ve indirimli kulaklık seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Şık tasarımları, ergonomik konfor özellikleri, materyal ve tasarım kaliteleriyle, yüzlerce stüdyo kulaklık seçeneğini tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

   Yonka Müzik Market güvenilir ödeme sistemiyle, elektronik kart verileriniz korunarak konforlu alışveriş yapabilirsiniz. Stüdyo referans kulaklık çeşitlerinde, kablolu ve kablosuz modeller, değiştirilebilir kablolarıyla yepyeni kulaklık çeşitlerini, hızlı ve kolay seçeneklerle sipariş edebilirsiniz.


   En İyi Kulaklık

   İnsanların hayatının bir parçası olan kulaklıklar, günümüzde bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hayatımızın her yerinde bulunan kulaklıklar birçok modele ve kullanım seçeneğine sahiptir. Kulaklıklar teknolojinin ilerlemesi ile çeşitli alanlarda kullanılmaya başlamıştır. Örneğin, youtuberlar, yayıncılar, konserler, tiyatrolar, televizyon yayınları vb. sayamayacağımız kadar çok kullanım alanına sahiptir. Peki hayatımızın her yerine gire bu cihazları alırken ne özelliklere dikkat etmeliyiz.


   En iyi Kulaklık Özellikleri

   En iyi kulaklıklara genel bir göz gezdirdiğimizde, kulaklıklar çeşitli alanlara göre modeller mevcuttur. Örneğin, kulak içi kulaklık, stüdyo monitör kulaklık, dj kulaklık, referans kulaklık, ın ear kulaklık, stereo kulaklık, mikrofonlu kulaklık, dinamik kulaklık, boyunbandı kulaklık, edition kulaklık, headset kulaklık ve yayıncı kulaklığı modelleri mevcuttur. Bu kulaklıklar kullandığınız her mekana ve sisteme göre üretilmektedir. Dj kulaklık modeli frekans aralığı oldukça geniş ve sesi net duyabileceğiniz modelidir. İki kanalda da oldukça net ses alabileceğiniz kulaklık modelidir. Stereo kulaklık, ürünü çalıştırdığınız andan itibaren sesi iki kanalda farklı ölçüler ve frekanslarla yollar ve müzik keyfini ikiye katlar. Günümüzde çok tutulan yayıncı kulaklığı ise dış sesi yani gürültüyü tamamen saf dışı ederek mikrofon kalitesi ve gücünden dolayı sizi ayrı bir dünyada yolculuk ettirebilir. Stüdyo monitör kulaklığı ise ses kaydı ve ya müzik yaparken sesinizi duyup istediğiniz gibi yöneteceğiniz sesi en net kulaklık modelidir.


   En İyi Kulaklık Fiyatları

   En iyi kulaklıkların hepsine göz attığımızda, her bütçeye ve her modele uygun kulaklığın olduğunu gördük. En iyi kulaklık almak istiyorsanız önce, garanti kapsamı, firmanın güvenilir olması, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri çok önemlidir. Bu yüzden sizin için yaptığımı araştırmalar sonunda, en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile www.yonkamuzikmarket.com ‘dan satın alabilirsiniz


   Stüdyo Kulaklığı Fiyatları

   Stüdyo kulaklığı fiyatları başlığı altında stüdyo kulaklık fiyatlarını belirleyen özelliklerden bahsedeceğiz. Stüdyo kulaklığı fiyatları piyasada onlarca hatta yüzlerce farklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Stüdyo kulaklık fiyatlarında bu kadar fiyat farklılıklarına sebep olan bazı etkenler vardır. Bu etkenler, stüdyo kulaklığı markası, stüdyo kulaklığı modeli, stüdyo kulaklığı ses kalitesi, ses frekans aralığı, stüdyo kulaklığı empedans değerleri, stüdyo kulaklığı menşei, stüdyo kulaklığı açık ya da kapalı olma özellikleri ve stüdyo kulaklık satıcıları arasında oluşmuş bulunan rekabet ortamları olarak sıralanabilir. İki stüdyo kulaklığı düşünelim. Bu kulaklıklar birbirinden farklı marka ve modelde ama özellikleri ve ses kalitesi birbirine denk olsun. Bu iki stüdyo kulaklığı fiyat bakımından birbirinden farklı olarak karşımıza çıkacaktır. Bu fiyat farklığını stüdyo kulaklığı fiyatı üzerinde marka etkisine örnek olarak gösterebiliriz. Aynı marka ve model stüdyo kulaklığını iki farklı satıcıdan farklı fiyatlar ile satın almanız durumu da mümkündür. Bu durumu ise stüdyo kulaklığı fiyatı üzerinde rekabet ortamının etkisine örnek olarak gösterebiliriz. Bu başlık altında bahsettiğimiz durumları göz önünde bulundurarak iyi bir piyasa ve stüdyo kulaklığı fiyatları araştırması yapmanız durumunda en ucuz stüdyo kulaklığı fiyatı ile karşılaşmanız mümkündür.

    

    

    

   $50.00KDV Dahil
   $100.00 KDV Dahil

    

    

    

   $62.10KDV Dahil
   $90.00 KDV Dahil

    

    

    

   $43.00KDV Dahil
   $54.00 KDV Dahil

    

    

    

   $91.00KDV Dahil
   $181.00 KDV Dahil

    

    

    

   $88.00KDV Dahil
   $115.00 KDV Dahil

    

    

    

   $125.92KDV Dahil
   $167.89 KDV Dahil

    

    

    

   $182.37KDV Dahil
   $243.16 KDV Dahil

    

     

   $254.74KDV Dahil
   $358.95 KDV Dahil

    

    

    

   $160.00KDV Dahil
   $230.00 KDV Dahil

    

    

    

   $154.00KDV Dahil
   $232.46 KDV Dahil
   Çerez Kullanımı