₺128,44 KDV Dahil
₺144,06 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺160,82 KDV Dahil
₺172,87 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺214,79 KDV Dahil
₺231,20 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

 

  

₺280,00 KDV Dahil
₺375,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺375,00 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim

 

  

₺270,00 KDV Dahil
₺350,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim

 

 

 

₺330,00 KDV Dahil
₺413,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim

 

  

₺280,00 KDV Dahil
₺375,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺375,00 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺88,40 KDV Dahil
₺136,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo

 

  

₺54,00 KDV Dahil
₺66,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo

Ses Kablosu

Müziklerden, oyunlardan veya filmlerden zevk almak için en önemli entegre edilecek ses kablolarıdır. Ses sistemlerinde, sesleri çok yüksek kaliteden dinlemek istiyorsanız buda çok iyi ses kablosu çeşitlerinden geçmektedir. Dahası piyasada ve internet aleminde pek çok modelin her bütçeye uygun kaliteli ses kablosu modelleri bulunmaktadır. Çeşitli stereo ses kabloları, ses kablosu modelleri, dijital ses kabloları ve fiber optik kablolar kaliteli, soft ve temiz sesler duyabilmeyi sağlamaktadır.


Ses Kablolarının Kaliteli Ses İçin Önemi
Geçmişten günümüze bakıldığında olağan dışı hoparlör ile ses kaynağı mükemmel olsa dahi kablolar kötü ise diğerlerinin hiç bir önemi kalmıyor, çünkü sesler olduğundan az yada düşük olabiliyor. Bakıldığında iyi bir ses kablosu olmadığı zaman mükemmel bir ses elde etmek imkansızdır. Yalnızca ses için üretilmiş ve maksadı sesin kaliteli şekilde kullanıcılara ulaşmasını sağlamak olan ses kablosu modelleri bu yüzden çok önem arz etmektedir. Ayrıca normal kablolardan çok daha farklı ve özel kaplamalar ile üretilmektedir. Ses cihazlarında, profesyonel stüdyolarda, konferans salonlarında, platformlarda, sahne uygulamasında, evlerde ve ofis kablo tercihi önemlidir. Ses kabloları genel anlamda gizli 10 numara gibidir, varlığı görünmez ama geri planda en iyi görevi üstlenen birimdir. Ses kablosu sipariş etmeden önce dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi hiç kuşkusuz bağlantı noktalarının uyumlu olmasıdır. Bu yüzden hoparlörün, ses kaynağının hangi türden bağlantı noktasına ait olduğu bilinmesi önem teşkil etmektedir.


Ses Kablosu Çeşitleri
Ses verilerini herhangi bir araç olmadan başka cihaza aktaran Aux kablosudur. Aux kablosunu seçerken bağlantı türleri ile cihazın uyumlu olmasına dikkat etmek gerekmektedir.   Farklı bölgelerde kullanılan bir diğer tür jak kablosudur. DVD player, kamera ve fotoğraf makinesi gibi ürünlerin TV’ye bağlanabilmesi için çok önemlidir. Sesin çok daha yüksek ve hızlı kalitede aktarımını sağlayan kablo fiber optik kablosudur. Görüntü ve ses sistemlerini birbiri ile bağlamak için kullanılan RCA kablosudur. Ses kaynağı ile her hangi bir cihazı bir birine bağlayan ve çok yüksek kalitede ses aktarımını sağlayan optik ses kablosudur. Bu yüzden iş, ofis, ev veya her hangi bir mekanda çok kaliteli müzik dinleme farklılığı sunmaktadır.


Ses Kablosu Satın Almadan Önce Ne Yapmalıyız
Ses kaynağının girişleri üzerine bilgi sahibi olmak çok önemlidir, ayrıca bütçeyi iyi ayarlayın ve fiyat araştırması yapmakta fayda var, kablo boyunu çok iyi hesaplayınız ve son olarak satın alırken internette araştırma yapıp kullanıcıların deneyimlerinden ve yorumlarından faydalanın.
Ses Kablosu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ses kablosunu alırken veya kullanırken hoparlörün bağlantı noktalarını bilmek buna ilaveten daha uyumlu kablo seçmek gerekmektedir. Kablonun kaliteli olması ses için çok önemlidir. Kablo alırken kaplamasına yani kablonun kaliteli olmasına dikkat edilmeli ve ses kablosu seçilmelidir. Amacınızı iyi belirleyin ve ne üzerinde kullanacaksanız ona göre kablo seçin. Kablolar hakkında hiç bir fikriniz yoksa alacağınız veya sipariş edeceğiniz yere sormanız da fayda vardır.


Ses Kablosu Fiyatları
Ses kablosu modelleri, çeşitli isteklere göre cevap vermektedir. Doğal olarak kabloların farklılıklarına göre ve kalitesine göre farklılıklar göstermektedir. Aux ara kablolar çok daha uygun ücretlerde satışa verilmekte iken, hoparlör seslendirme kablosunun fiyatları ise ona göre çok daha yüksek olabilir. Buna göre kullanılan malzeme ve çeşitliliğe göre de fiyatlar yükselmekte ve düşmektedir. Kabloların boyutunu fazla istedikçe fiyatlarda ona göre yükselmektedir. En başta bahsettiğimiz gibi kablo alırken cihaz ile uyumlu olması çok önemlidir. Hoparlör ve mikrofon kablolarında en çok önemli detay boyu arttıkça, metre uzadıkça ücreti de artmaktadır. Ses kablosu modelleri cihazınıza uygun kabloları seçerek çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.

 

Profesyonel Ses Sistemi kablolar

Günümüz ses sitemleri biliriz ki cihazların uyumu önemli olduğu kadar, sisteme çektiğiniz kabloda bir o kadar önemlidir. Bu yüzden, eğer ses sistemi alacaksanız, kaliteli kablo seçmenizi öneririz. Çünkü, kablolar ses sisteminin yapı taşıdır. Eğer kablo seçimini doğru yapmazsanız, ses sisteminiz ne kadar kaliteli olur ise olsun ses sisteminiz çalışmaz ve ya gerçek performansı alamazsınız.


Kablo Özellikleri

Ses sistemi kablolar, her alana göre farklı içerik ve biçimde üretilmektedir. Aldığının kabloların ses sistemine uyumlu olduğuna emin olmalısınız. Örneğin, ses sistemi cızırtı, performans eksikliği ve ya daha büyük sıkıntılara neden olabilir. Kablolar hoparlör kablosu, mikrofon kablosu, AUX (ara kablo) ve ya hazır enstrüman kabloları gibi bir çok alanda inceleyebiliriz. Kabloların en dikkat etmemiz gereken noktası kablonun bakır olmasıdır. Bildiğiniz üzere bakır ses sistemlerine en uygun maddedir. Tabi ki, İletken olduğundan dolayı. Kablolar hazır kablo olmak üzere enstrüman, hoparlör, stüdyo ses sistemi yani genel olarak tüm ses sistemlerinde dahildir. Bu yüzden kablo alırken sisteme uzaklığa dikkat etmelisiniz. Çünkü kablo ne kadar kaliteli olursa olsun kablonun uzunluğu bir mesafeden sonra ses sistemini etkilemektedir.


Kablo Fiyatları

Kablo fiyatları çok geniş bir alana sahiptir. Kablo fiyat araştırması yaparken tüm etkenler önemlidir. Çünkü malzemesi sayılabilecek kadar az olan bu ürün, elinizde ki ses sistemi ne kadar iyi olursa olsun sadece kablo hatası ile herşey mahvolabilir. Bu yüzden, kablo fiyatlar metre ve kaliteye göre artmaktadır. Kablo fiyatlarına genel bir bakış atacak olur isek kesin bir fiyat aralığını olmadığını göreceksiniz. Ama uygun ödeme seçeneği ve uygun fiyatlarla en iyi ses sistemi kablolarına www.yonkamuzikmarket.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

Çerez Kullanımı