₺3.506,25 KDV Dahil
₺3.898,95 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺3.506,25 KDV Dahil
₺3.898,95 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

Günümüzde ses sistemlerinin gelişmesi ile birlikte birçok marka kendi çatıları altında mikserler olsun, mikrofonlar olsun, hoparlörler olsun yani bir ses sistemi için her ne gerekiyorsa üretmektedirler. Yalnız bir ses sistemi kurmak için bu malzemeleri ayrı ayrı satın almak ve satın alımdan sonra taşınabilirliğini sağlayıp ardından da kurulumunu yapmak büyük eziyet haline dönüşebilmektedir. Tam da bunun için markalar çözüm yollarına gitmişler ve nihai sonuç olarak taşınabilir portatif ses sistemlerini üretmeye başlamışlardır. Kendilerinden anfili sistemleri, entegre 2 ve ya 3 yollu hoparlör varyasyonları ve hemen hemen hepsinin kutusundan çıkan mikrofonlarıyla taşınabilir ses sistemleri kullanıcılarına birçok alanda kolaylıklar sunmaktadırlar. Birçok marka taşınabilir ses sistemleri üretmektedir, bu markalardan birisi de Gold Audio markasıdır. Bu içeriğimizde sizlerle birlikte Gold Audio taşınabilir ses sistemlerini inceleyeceğiz.

Gold Audio Taşınabilir Ses Sistemi

Usb çalar, SD kart okuyucu, taşıma çantası, led ekran, ekstra hoparlör çıkışı ve mikrofon girişi, uzaktan kumandalı, el – yaka ve başlık mikrofonlu seçenekler, siyah – beyaz renk seçeneği, uhf band sistemi, bluetooth bağlantı, bas – tiz – delay – eko ayarı gibi özellikleri bünyesinde barındıran Gold Audio portatif ses sistemi modelleri sitemizde satışa sunulmaktadır.

346 TL ila 2.580 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlarıyla tüm Gold Audio taşınabilir hoparlör modellerine sitemizden ulaşabilir, ürünler hakkındaki tüm detaylı bilgiyi uzman temsilci ve teknik kadromuzdan alabilir, ürünleri sepetinize en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı