Cami sistemleri %90’ı İslam dinine mensup Türkiye nüfusu için önemli bir yere sahiptir. Cenazelerde, kabristanlarda ve mevlütlerde ne kadar iyi bir ses sistemine sahipseniz o kadar randımanlı bir ambiyans yaratırsınız. En arkada oturan insanların bile sizleri duyması ve dualara, temennilere ve hatta namaza senkronize olması mühimdir. Bu mühimliğe hizmet eden ses cihazları kategorisi ise mevlüt anfileri kategorisidir. Bu konuda birçok üretici firma çatısı altında birçok model ismiyle mevlüt anfileri satışa sunulmaktadır. Biz de bu firmalardan sadece birisi olan Bots marka mevlüt anfilerini inceleme altına alacağız.

Bots Mevlit Anfileri

Bünyesinde barındırdığı usb çalar, sd kart desteği, koruma ve taşıma çantalı, ek hoparlör, kuran kursları – yurtlar- camiler için ideal tasarım, şarjlı ve adaptörlü, li – on batarya, el – yaka – headset mikrofon, dvd – vcd – cd – mp3 player destekli, bilgisayara bağlanabilme gibi özelliklerle satışa sunulan Bots mevlüt anfileri sitemizde sizleri bekliyor.

465 TL ila 3.534 TL aralığında seyreden fiyat yelpazesi ile tüm Bots mevlüt anfisi modellerine sitemizden ulaşabilir, ürünler hakkındaki tüm detaylı bilgileri uzman temsilci ve teknik kadromuzdan öğrenebilir, ürünleri sepetinize en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı