Loading..
   < >

   Youtuber Mikrofonun Önemi

   Youtuber ekipmanları içerisinde yer alan youtuber yaka mikrofonu, youtuber mikrofon önerisi ve en ucuz youtuber mikrofonu fiyatları Yonkamuzikmarket.com'da. Son zamanlarda youtube uygulamasının hayatımıza daha çok girdiğini ve youtube'ye eklenen videoların hayatımızda önemli yer tuttuğunu görebilmekteyiz. 


   Youtuber Yaka Mikrofonu

   Stüdyo kayıt ekipmanları dahilinde geliştirilen Youtuber yaka mikrofonu çeşitleri, tek kardiod sistemleriyle dizayn edilen ve yüksek performansa katkı sağlayan donanımlardır. Condenser mikrofon olarak bilinen Youtuber yaka mikrofonları, stüdyo kayıtlarında kullanılmak üzere tasarım edilen ve berrak ses akışı sağlayan mikrofonlardır.

   Youtube yaka mikrofonu tavsiye noktasında web sayfamızda en çok önerilen youtuber yaka mikrofonlarına yer vermekteyiz. 


   Youtuber Mikrofon Çeşitleri

   Stüdyo kayıt kategorisinde imal edilen ve kondenser mikrofon olarak sunulan ürünlerin tamamı, tercihe göre Youtuber mikrofonu olarak kullanılabilir. Ev stüdyo sistemleri veya profesyonel stüdyo ekipmanları gibi kategorilerde sunulan mikrofon çeşitleri, genellikle 48 V phantom kapasitesinde dizayn edilir.

   Youtube kayıtları için telefon mikrofonu niteliğinde imal edilen çok sayıda ürün seçeneği bulunuyor. Mobil yayınların ve kayıtların yapılabilmesi için geliştirilen mikrofonlar, farklı özellikler ve fiyat seçeneklerinde opsiyonel olarak sunuluyor.


   Youtuber Mikrofonu BM 800

   Dünya’nın hemen her ülkesinde en çok tercih edilen Youtuber mikrofonu olan Bm800 kondenser mikrofonlar, tek diyafram özelliğinde vokal odaklı tasarlanan sistemlerdir. Arka plan gürültü susturucu tasarımları ve ses pürüzsüzlüğünü en doğal ve net şekilde sunabilen mikrofon çeşitleridir.

   Bm800 mikrofonlar, çelik alaşımlı metal gövdeleri ile sağlam ve dayanıklı olarak üretiliyor. Mikrofon başlıklarında kullanılan ızgara tasarımları genellikle altın rengi tasarımları ile şıklık sunan ürünlerdir.


   Bm800 Teknik Özellikleri

   Frekans aralığı 20 Hz ve 20 kHz aralığında imal edilen mikrofon çeşitleri, 45 dB hassasiyet oranları ile yüksek performans sağlayan mikrofon çeşitleridir. Rüzgar önleyici mikrofon tasarım özellikleri ve titreşim önleyici ekipmanı ile stüdyo kayıt mikrofonları arasında, uluslararası popülariteye sahip ürünlerdir.

   Bm 800 kondenser mikrofonlar, 3 metre uzunluğunda kabloları ile tasarlanan ve ergonomik yapıları ile tüm kayıtlarda avantaj sağlayan mikrofon çeşitleri arasında yer alır. Çinko alaşımlı gövdeden oluşan Bm800 mikrofonlar, altın kaplama çelik ızgarası ile şık ve kalitelidir.


   Youtuber Mikrofon Kullanım Avantajları

   Youtuber mikrofonu olarak bilinen ve pek çok marka tarafından tasarlanan mikrofon çeşidi, kaliteli ses sunumu ve dayanıklı tasarım özellikleriyle en çok kullanılan ekipmanlar arasındadır. Bm800 mikrofon çeşitleri, kasa ve gövde tasarımlarında kullanılan sağlam fontlar ile uzun ömürlü kullanım sağlar.

   Fiyat avantajı ile en çok satın alınan ürünlerden biridir. Bm800 kondenser kayıt mikrofonu, ses kalitesi ve verimli ürün yapısı ile avantaj sağlayan ürünlerden biridir. Kondenser kayıt mikrofonu, 3 metre kablosu ile rahat kullanım sağlar.


   Youtuber Mikrofon Fiyatları

   Genellikle set olarak satışa sunulan Youtuber mikrofon fiyatları, en ekonomik ürün seçenekleri arasındadır. Farklı markaların sunumları ve model farklılıklarına göre farklı fiyat seçkilerinde sunulan ürünler, kredi kartına taksitli satış avantajları ve bedava kargo fırsatları ile hemen her Youtuber’ın tercih ettiği mikrofonlar arasındadır.

   Stüdyo kayıtları için global markaların imal ettiği kondenser mikrofonlar ise model özelliklerine göre farklı fiyatlarla sunuluyor. Profesyonellik içeren ürün gruplarının yanı sıra amatör kullanımlar için geliştirilen ürün seçenekleri bulunuyor.

   Hem Bm800 mikrofon fiyatlarını hem kondenser mikrofon fiyatlarını, online sistemler üzerinden inceleyebilir, kampanyalı olarak sunulan ürünlerle avantaj sağlayabilirsiniz.

   Tek diyafram veya çift diyafram özelliklerinin yanı sıra ızgara modülleri ve gövde yapıları ile uzun ömürlü kullanım avantajları sağlayan mikrofon çeşitleri, indirimli ürün seçenekleri ve en çok satın alınan ürün seçenekleri ile alternatifli olarak sunuluyor. Mikrofon ekipmanları arasında kablo, tripod ayaklık, mikrofon süngeri ve shock mount bulunan setler ile ekonomik avantaj sağlayabilirsiniz.

   Çerez Kullanımı