⁠   ⁠
₺672,00 KDV Dahil
₺830,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%18 İndirim
%18İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Sınırlı Stok
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
₺1.040,00 KDV Dahil
₺1.250,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺830,00 KDV Dahil
₺998,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
₺1.848,00 KDV Dahil
₺2.132,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.722,00 KDV Dahil
₺2.058,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺1.901,00 KDV Dahil
₺2.216,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
₺945,00 KDV Dahil
₺1.134,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.610,00 KDV Dahil
₺5.481,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
Çok Satan
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Videolu Ürün
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Çok Satan

Youtuber Mikrofon ile Youtube İçeriklerinizi Üretmeye Hemen Başlayın

Youtuber mikrofon denildiğinde youtube video çekimi için kullanılan mikrofonlar akla gelmektedir. Youtuber kişilerce kullanılan bu mikrofon tipi, sesi uzaktan algılayabilmektedir. Oldukça net ve anlaşılır bir ses üretmesi ile bilinen youtuber mikrofonlar bazı kesimlerce youtube mikrofonu ya da bilgisayar mikrofonu diye de bilinebilmektedir. Youtube çekimlerinin olmazsa olmazlarından olan youtuber mikrofonları el ve yaka tipi olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır.

 

Youtuber Mikrofonun Önemi

Youtuber ekipmanları içerisinde yer alan youtuber mikrofonu, bu ekipmanlar içerisinde ki en önemli ürünlerin başında gelmektedir. Kuşkusuz ki mikrofon olmadan diğer ekipmanlar bir işe yaramayacaktır. Hassas ses algılayabilme özelliği sayesinde bu mikrofonlara youtuber eki gelmiştir.

 

Youtube Mikrofonu Ses Algılaması

Youtube mikrofonu, youtube ürünleri içerisinde yer alan önemli bir üründür. Youtube çekimleri için kuşkusuz ki özel bir mikrofon geliştirilmiştir. Bu mikrofonun adına youtube mikrofonu diyoruz. Youtube yayınlarında sesi uzaktan algılayabilmesi ve istenilen performansı sunabilmesi adına youtube mikrofonları önemli bir yere sahiptir.

 

Youtuber Mikrofon Çeşitleri

Stüdyo kayıt kategorisinde imal edilen ve kondenser mikrofon olarak sunulan ürünlerin tamamı, tercihe göre Youtuber mikrofonu olarak kullanılabilir. Ev stüdyo sistemleri veya profesyonel stüdyo ekipmanları gibi kategorilerde sunulan mikrofon çeşitleri, genellikle 48V phantom kapasitesinde dizayn edilir.

Youtube kayıtları için telefon mikrofonu niteliğinde imal edilen çok sayıda ürün seçeneği bulunuyor. Mobil yayınların ve kayıtların yapılabilmesi için geliştirilen mikrofonlar, farklı özellikler ve fiyat seçeneklerinde opsiyonel olarak sunuluyor.

 

Youtuber Mikrofonu BM 800

Dünya’nın hemen her ülkesinde en çok tercih edilen Youtuber mikrofonu olan Bm800 kondenser mikrofonlar, tek diyafram özelliğinde vokal odaklı tasarlanan sistemlerdir. Arka plan gürültü susturucu tasarımları ve ses pürüzsüzlüğünü en doğal ve net şekilde sunabilen mikrofon çeşitleridir.

Bm800 mikrofonlar, çelik alaşımlı metal gövdeleri ile sağlam ve dayanıklı olarak üretiliyor. Mikrofon başlıklarında kullanılan ızgara tasarımları genellikle altın rengi tasarımları ile şıklık sunan ürünlerdir.

 

Youtube Mikrofonu Teknik Özellikleri

Frekans aralığı 20 Hz ve 20 kHz aralığında imal edilen mikrofon çeşitleri, 45 dB hassasiyet oranları ile yüksek performans sağlayan mikrofon çeşitleridir. Rüzgar önleyici mikrofon tasarım özellikleri ve titreşim önleyici ekipmanı ile stüdyo kayıt mikrofonları arasında, uluslararası popülariteye sahip ürünlerdir.

Bm 800 kondenser mikrofonlar, 3 metre uzunluğunda kabloları ile tasarlanan ve ergonomik yapıları ile tüm kayıtlarda avantaj sağlayan mikrofon çeşitleri arasında yer alır. Çinko alaşımlı gövdeden oluşan Bm800 mikrofonlar, altın kaplama çelik ızgarası ile şık ve kalitelidir.

 

Youtuber Mikrofon Kullanım Avantajları

Youtuber mikrofonu olarak bilinen ve pek çok marka tarafından tasarlanan mikrofon çeşidi, kaliteli ses sunumu ve dayanıklı tasarım özellikleriyle en çok kullanılan ekipmanlar arasındadır. Youtuber mikrofon çeşitleri, kasa ve gövde tasarımlarında kullanılan sağlam fontlar ile uzun ömürlü kullanım sağlar.

Youtuber mikrofonlar, fiyat avantajı ile en çok satın alınan ürünlerden biridir. Bm800 kondenser kayıt mikrofonu, ses kalitesi ve verimli ürün yapısı ile avantaj sağlayan ürünlerden biridir. Kondenser kayıt mikrofonu, 3 metre kablosu ile rahat kullanım sağlar.

 

Youtube İçin Mikrofon Önerisi


Youtube için mikrofon önerisi, yotuber mikrofonu olarak adlandırılan piyasada birçok youtube mikrofon markası ve modeller mevcuttur. Tabi ki, diğer mikrofonlarda olduğu gibide, bu işin gereksinimleri farklı olduğu için video mikrofonu olarak adlandırılan modeller de mevcuttur. Diğer mikrofonlardan farklarına gelecek olursak, kullanım alanlarının sonsuz olmasıdır. Nedeniyse, her türlü ortam aktif olarak kullanabileceğiniz mikrofonlar mevcut olduğu için diyebiliriz. Bu noktada, video çekmek için mikrofon modelleri araştıranlar için yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle, bu başlık adı altında, youtube mikrofon önerisi, video mikrofonu ve genel olarak youtuber mikrofonu başta olmak üzere genel bir kategoriden bahsedeceğiz. Ancak, bildiğiniz üzere, mikrofon youtuber olarak adlandırdığımız yayıncılar için oldukça büyük bir ihtiyaçtır. Bunun için, piyasada birçok yotube mikrofonu markası olduğunu göz önüne aldığımız zaman, belli başlı profesyonelliğe göre her bütçeye uygun modelleri bu kategoride vardır. Örnek vermek gerekirse, Lastvoice condenser mikrofon ile başlayıp, Akg condenser mikrofon modellerine kadar uzanan geniş çaplı bir örnek havuzu oluşturabiliriz. Tabi ki, arada farklı markalarda mevcuttur. Mesela, Boya yaka mikrofonu, Hepa Merz yaka mikrofonu ve diğer yaka mikrofonları olmak üzere, her kullanım alanına göre farklı kategoriler oluşmaktadır. Bu noktada, tavsiyelerde bulunacak olursak, saydığımız markalar her nasıl ki makalede yer alıyorsa, bu markaların belli bir şeyi başarmış demektir diyebiliriz güven gibi. 


Video Mikrofonu Denilince Akla Neler Gelmelidir? 


Bu soru hakkında biraz aydınlatıcı açıklamalar yapmak isterim. Video mikrofon olmadan amatör bir çekim olacağını hepimiz biliyoruz. Tabi ki, video için sadece telefon kullanımı belli bir seviyede yeterli olacaktır. Ancak, hepimiz kabul etmeliyiz ki, profesyonellik ne kadar artarsa, ihtiyaç yani gereksinimlerde aynı orantıda artmaktadır. Şimdi, kullanım alanına göre genel kategorilerde örnekleme yapmak gerekirse, açık hava mikrofonu aratma oranı bu kategoride yüksek olan mikrofonlar arasında başta gelmektedir. Peki bunlar nelerdir? Yotuber mikrofonu için en çok tercih edilen modeldir. Nedeniyse, genellikle telefon mikrofonu ve kamera mikrofonu olarak satılmaktadır. Yapısal olarak, yaka mikrofonu ile aynı kasaya sahip olan bu ürünler, normal cami hocalarının amfiye bağlayıp kullandığı modellerden farklıdır. Bu fark, frekans ve enerji ihtiyacı olarak telefon veya kameraların karşılayabileceği seviyede olmasından kaynaklanmaktadır. Ek olarak, condenser yapısı ve süngeriyle beraber, her hangi bir gürültü ya da rüzgar gibi olaylarda büyük bir profesyonellikle ana sese odaklanmasını sağlayan bir modeldir. Diğer yandan, yukarıda bahsettiğim üzere, condenser mikrofon modelleri de kendi alanların yerini göstermektedir. Youtube mikrofon önerisi için yazdığımız bu makalenin güzide ürün olan ve youtuber mikrofon fiyatları için yaptığımız araştırmada kendini profesyonelliği ile gösteren bu modeller, kapalı alan mikrofon tavsiye için en başta condenser mikrofonları yer alacaktır. Nedeniyse, Youtube gibi büyük bir platformda, her türlü sektörün yer aldığını söyleyebiliriz. Örneğin, amatör ses kayıtları, youtube yayıncılarının anlık yaptığı kayıtlar ve sanatçıların başlattığı canlı yayınlar gibi.


Ekstra, youtuber mikrofonu için daha anlaşılır bir makale yazmak için bir den fazla başlıklar içinde yazdığımız bu makalede, yayıncı mikrofonu ve youtuber mikrofonu bir arada bulunmaktadır. Nedeniyse, her ikisinin de benzer alanlarda kullanım alanı olduğu için diyebiliriz. Tabi ki, youtuber mikrofonunu daha çok olmasının nedeni, daha fazla ve farklı kullanım alanları olduğu içindir. Ancak, küçük bir profesyonel stüdyo gibi sabit bir alanda youtube mikrofonu kullanacaksanız, standart yayıncı mikrofonu yani masa tipi condenser mikrofonlar kullanabilirsiniz.

 

Youtuber Mikrofon Fiyatları

Genellikle set olarak satışa sunulan Youtuber mikrofon fiyatları, en ekonomik ürün seçenekleri arasındadır. Farklı markaların sunumları ve model farklılıklarına göre farklı fiyat seçkilerinde sunulan ürünler, kredi kartına taksitli satış avantajları ve bedava kargo fırsatları ile hemen her Youtuber’ın tercih ettiği mikrofonlar arasındadır.

Stüdyo kayıtları için global markaların imal ettiği kondenser mikrofonlar ise model özelliklerine göre farklı fiyatlarla sunuluyor. Profesyonellik içeren ürün gruplarının yanı sıra amatör kullanımlar için geliştirilen youtuber mikrofon seçenekleri bulunuyor.

Hem youtuber mikrofon fiyatlarını hem de youtuber yaka mikrofonu fiyatlarını, yonkamuzikmarket.com sitemiz üzerinden inceleyebilir, kampanyalı olarak sunulan ürünlerle avantaj sağlayabilirsiniz.

 

Youtuber Mikrofon Hakkında Merak Edilen Soru ve Cevaplar

 

Youtuber Mikrofonu için Ne tür Özellikler Aramalasınız?

Youtuber mikrofon olarak bir den fazla bulabileceğiniz internet dünyasında, tıpkı diğer youtuber insanlar gibi belli başlı noktalara dikkat ederek büyük bir kategoriyi küçük bir hale getirebilirsiniz. Mesela, nere kullanacağınızı belirlemeniz bu konuda önemli bir rol oynamaktadır. Açık alan mikrofon modellerinde fark edeceksiniz ki, ses kalitesi veya diğer özellikler gündelik konuşmayı alıcıya iletmek içidir. Ancak, profesyonel stüdyo mikrofonları içinse gereksinimler oldukça farklılaşmaktadır. Örneğin, ses kalitesi ve konfor arandığı için yaka mikrofonu veya el mikrofonu yerine, sabitlenebilir condenser mikrofon gibi modelleri daha çok tercih edilmektedir. Tabi ki, bunlara ekleyebileceğimiz daha birçok özellik yani gereksinim mevcuttur, fakat yaptığınız işin profesyonelliğini ölçecek olursanız, en iyi youtuber mikrofonu ya da en pahalı youtuber mikrofonu almak gibi bir düşünceye gerek kalmayacaktır, çünkü gereksinimi en ucuza da tamamlayabilirsiniz, orta seviye bir mikrofon modeliyle de.


Ürün Ne Kadar Sürede Kargolanır?

Bu siteden aldığınız yayıncı mikrofonu veya video mikrofonu gibi birçok üründe dahil olmak üzere, çalışma saatleri içerisinde ayın gün kargo garantisi vermekteyiz. Daha sonra, kargonun elinize ne zaman ulaşacağını düşünecek olursanız, tamamen kargo şirketinin size verdiği garantili süreç bu soruya cevap olarak uygun olacaktır. Fazla bilgi veremememiz sebebiyse, yaşamış olduğumuz pandemi süresi neticesiyle, yoğunluktan dolayı aksaklıklar normal olarak oluşmaktadır.

 


Ürün Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

 

 

Youtube mikrofon modelleri için tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi 4 ay vade farksız taksit, havale ve site üzerinden tek çekim işlemleriyle dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ek olarak, 12 ay taksit imkanı sağlayan internet satış sitemizde, müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye getirmek için arayıp dilediğiniz ürünler hakkında bilgi alabilir, bizle irtibata geçerek de sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Yonka Elektronik A.Ş. olarak web sitesi deneyiminizi iyileştirmek için yasal mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanmaktayız. Sitemizde kalmanız halinde çerez erişimine izin vermiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.