Jak kablosu

Günümüz dünyasında ses sistemlerinin her yere yayıldığını düşünecek olur isek bu ses sistemlerinin aralarında ki uyum ve bağlantı için Jak kablosuna ihtiyacımız olduğunu göreceksinizdir. Jak kablosu çok farklı kullanım alanları vardır. Çok basit olarak görünse de jak kablosunu basit bir şekilde satın alamazsınız. Çünkü jack kablolarının üretiminde plastiği, demiri, bakırı bunların hepsi iyi bir ses ve uzun ömürlü kullanım için çok önemlidir. Hemen hemen dünyada jak kablolarının kullanım amacı sayamayacağımız kadar çok vardır. Örneğin, mikrofon kamera, mikrofon hoparlör, gitar hoparlör, gitar anfi, gitar mikser vb. alanda ara aparat olarak kullanılmaktadır. Tabi bunların en yaygın kullanımına bakacak olur isek gitar jak kablosudur.


Jak Kablosu Özellikleri

İlk olarak gitar jak kablosunu ele alalım. Öncelikle, L jak kabloları şu aralar müşterinin aşırı ilgisini çekmektedir. Biliyorsunuz ki jak kabloları genellikle kazarlar anında arıza görmektedir ve ya yuvaya zarar vermektedir. Bu yüzden yaygınlaşan L jak kablosu şu sıralar aşırı revaçta. Diğer yandan, Gitar jak kabloları 6.3 mm ve ya 3.5 mm olarak kullanılır. Ama önemli olan jak kablosunun erkek jak kablosu, dişi jak kablosu olarak ikiye ayrılıyor olması. Dişi jack kablosu genellikle 3.5m jak kablosunun uygun olmadığı koşullarda devreye girer ve taktığınız dişi jak kablosu ile sistemi ihtiyacınıza göre şekillendirip kablo üzerinde kalıcı oynama yapmadan istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Jack kablolarının önemli diğer yanı ise kablonun bakır olmasına özen gösteriniz çünkü bakır tel her zaman daha iyi iletkendir. Ek olarak, jak kısmının kablo ile bağlandığı yere destek bir aparat kullanarak ile giriş kısmının daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmasının sağlayabilirsiniz. Eğer hazır almak istiyorsanız, size tecrübelerime dayanarak önereceğim kuşkusuz en iyi profesyonel ses sistemi mağazası olan yonkamuzikmarket.com’dan satın alabilirsiniz.


Jak Kablosu Fiyatları

Jak kablolarını satın alacaksanız size küçük bir fiyat önerisi yapayım. Aşağı yukarı hazır kabloların 3,5, 10, 15, 20, 25, 30 gibi ve ya isteğe göre yapılmaktadır. Ama benim tavsiyem tüm kablolar için ne olursa olsun 50 metreyi geçmemenizde fayda vardır. Sadece jak ( jack ) fiyatı 7,40 ile 12,50 arasında markaya göre fiyatı oynamaktadır. Hazır jack ( jak ) kablosunun fiyatı ise 34.00 ile 114.00 TL arasında uzunluğa ve markaya göre fiyatı oynamaktadır. Tabi ki marka önemlidir ama iyi araştırma yaparak güvendiğiniz bir siteden daha ucuza alabiliriniz.


Enstrüman Kablosu

Enstrüman kablosu sayfamızda sinyal kablosu olarak da kullanılabilen 6.3 mm gitar jack uçlardan kombine edilen jack ara kablolar yer alır. En ucuz enstrüman jack kablo fiyatları yonkamuzikmarket.com'da. En iyi ses sistemlerini sunan Yonka, en iyi ses sistemi ekipmanlarıyla da şık fırsatlar sunar.

Enstrüman kablosu çeşitlerinde, en uygun fiyat avantajlarıyla birbirinden cazip ürünler sunuyoruz. Günün her anı alışveriş konforu, peşin fiyatına taksit seçenekleri ve 30 TL üzerindeki tüm alışverişlerde bedava kargo fırsatlarıyla, profesyonel kalite sunuyoruz.

Türkiye ve Dünya’nın her noktasına hızlı ve aynı gün kargo avantajlarıyla, kaliteli enstrüman kablolarını online menümüzden değerlendirebilirsiniz.


En İyi Enstrüman Kabloları

Lastvoice enstrüman kablosu çeşitlerinde, jak ve XLR girişli kombinasyonları muazzam fırsatlarla satın alabilirsiniz. 3 m, 6 m, 10 metre veya 100 metre toptan satış seçkileriyle, ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Yonkamuzikmarket.com dijital alışveriş sisteminde, global markaların en sağlam ürünlerini, en çok satın alınan ürünlerini tek tıkla satın alabilirsiniz.

Accu- Cable, Gold Audio, Hepa- Merz ve Kirlin ses sistemlerinde %100 orijinal ürün garantisi ve perakende satış seçeneğiyle dilediğiniz ebatlarda ürün seçkileri sunuyoruz. Roxtone enstrüman kabloları ve Sommer Cable çeşitlerinde, farklı niteliklerde ve hazır kablo seçeneklerini kolaylıkla değerlendirebilirsiniz.

İndirimli fiyatlarla toptan ve perakende satış sistemleri Yonka Müzik Market kalitesiyle size özel sunuluyor. Tek tıkla ve günün her anında sipariş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.


Jak Kablosu Fiyatları

Yonkamuzikmarket.com sisteminde, en iyi marka ve modelleri inceleyebilir, aynı gün kargo avantajlarından yararlanabilirsiniz. Jak kablo çeşitleri, enstrüman kablosu çeşitlerinde yüksek kalite standartları ve güvenilir ödeme ağıyla hizmet veriyoruz.


İstediğiniz uzunlukla veya 100 metre makara tasarımlarını sipariş edebilir, XLR ve jak giriş kombinasyonlarıyla jak kabloları sipariş edebilirsiniz. Profesyonel kalitede ürün tasarımları, indirimli fiyatlar, satış öncesi ve sonrası destek sistemleriyle, Türkiye’nin en güvenilir markası olarak faaliyet gösteriyoruz.

Tüm ödeme çeşitlerinde, kişisel veri ve bilgileriniz korunarak keyifli alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Whatsapp sipariş sistemleri, telefonla ve online erişim ağlarıyla profesyonel ses sistemlerinden, en cazip sunumlarla yararlanabilirsiniz.

Yonkamuzikmarket.com sistemi, mobil uyumlu yazılımlar ve güvenilir ödeme yöntemleriyle donanım edilmiştir. Dilediğiniz her an sistemimize giriş yapabilir, üyelik kaydı oluşturarak %15’e varan ekstra indirim seçkilerinden yararlanabilirsiniz.

Çerez Kullanımı