Hafta içi 14:00'a Kadar Verilen Siparişler Aynı gün İçinde Kargolanır. C.tesi verilen Siparişler En Geç P.tesi Kargolanır.
  • 30 TL Üzeri
    Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Garanti
  • Vade Farksız 4
    Taksit İmkanı
  • Hediye Paketi Seçeneği
Benzer Ürünler
Rösler VLA-9 Çocuk Kemanı 8-10 Yaş İçin 1/2 (Yastık ve Yedek Tel Hediye)
Rösler VLA-9 Çocuk Kemanı 8-10 Yaş İçin 1/2 (Yastık ve Yedek Tel Hediye)
Rösler VLA-9 Keman (4/4)
Rösler VLA-9 Keman (4/4)

Rösler VLA-9 Çocuk Kemanı 8-10 Yaş İçin 1/2 (Yastık ve Yedek Tel Hediye)

0,00
Marka : Rösler

Rösler VLA-9 Çocuk Kemanı 8-10 Yaş İçin 1/2 (Yastık ve Yedek Tel Hediye)

Rösler fabrikası tarafından geliştirilen Vla-9 1/2, mükemmel abanoz klavyeye sahip, ladin ön kapağı ile şık bir tasarımı olan keman modelidir. 8-10 yaş grubu için uygun olan bu ürün, başlangıç için ideal bir kemandır. Uygun ödeme seçenekleri ile rösler vla-9 1/2 keman fiyatları ve özellikleri yonkamuzikamarket.com'da sizleri bekliyor. 


Rösler Vla-9 Keman (1/2)

Rösler markası enstrümanlar ve özellik ile kemanlarda birçok yeni adım atarak piyasada konumu aldı. Marka özen ile üretimini sağladığı keman modellerinde, sağlamlık ve kalite açısından müşteri memnuniyetine önem veren sayılı markalar arasında gelmektedir. Günümüzde revaçta olan ürün ile ismini çok andıran rösler vla-9 keman (1/2) model ürün, her türlü talep ve isteğe göre özen ile üretilmiş keman modelidir. Diğer yandan, birçok çeşiti bulunan keman modelinin, hangisinin sizin isteğinize göre daha uygun olduğunu görmek için, alt yan başlıkları takip ediniz.


Rösler Vla-9 Keman (1/2) Özellikleri

Rösler marka vla-9 model kemanın (1/2) boyutlu ürün hakkında bilgi vereceğim. Ürün yarımlık olarak anılan ve 8-10 yaş arası uygun kemal modelidir. Ürünü almadan önce dikkat etmeniz gerek özellikler mevcuttur. Çünkü, piyasada birçok kopyası bulunmaktadır. Örneğin, gövde, burgular, çenelik ve kuyruk bölümleri akçaağaç dan olmalıdır. Diğer yandan, ön kapak ladin ve klavye abanoz tonu olmalıdır. Fiks değişmeyen bu özellikler, orijinal rösler vla-9 keman parçalarının özellikleridir. Eğer bu saydıklarım dışında ürünlere denk gelirseniz, o ürünler orijinal değildir altını çiziyorum.  Bu unsura ek olarak, ürünün yanında koruma için 1 adet keman kutusu, 1 adet fix, 1 adet yay ve reçine olarak paket halinde piyasada satılmaktadır. Son olarak, ürün özen ile üretilmiş olup ses dolaşımı ve ses netliği için en ince ayrıntısına kadar dikkat edilmiş keman modelidir. Örneğin, 8-10 yaş insanlar için özel üretilmiş boyutu, bu boyuta doğru oran ile özen ile üretilmiş diğer parçaları yer almaktadır.  Ve en son olarak, diğer daha derin detay özellikler için ürünü inceleyebilirsiniz.


Rösler Vla-9 Keman (1/2) Fiyatları

Yukarıda bahsettiğim üzere, aynı model ve marka olarak sahte ürünler satılmaktadır. Bunu nasıl anlayacağınız konusunda detay özelliklerini yukarıda anlattım, bunların dışında web satış sitelerde dikkat etmeniz gereken özellikler, site sertifika, garanti ve iade garantileri olacaktır. Eğer daha çok emin olmak istiyorsanız, canlı müşteri hizmetleri bölümünden ulaşabileceğiniz büyük şirketlerden olan www.yonkamuzikmarket.com satış sitesinden, 39 yıla aşkındır devam etmekte olan hizmet ve müşteri disiplinini daha iyi anlamak ve bizzat kendiniz tatmin olmanız için kolay bir şekilde canlı destek butonu ile iletişime geçebilir, ürün hakkında en detay özellikleri alabilirsiniz.


Rösler VLA-9 Keman 1/2 Özellikleri

Gövde : Akçaağaç (Lamine)

Ön Kapak : Ladin ( Lamine)

Klavye : Abanoz Tozu

Burgular , Çenelik , Kuyruk : Akçaağaç

Keman kutusu , Fix (1 adet) , Yay ve Reçine paket içeriğine dahildir.

1/2 ( 8-10 Yaş Grubu İçin )

 

Paket İçeriği

1 Adet Rösler VLA-9 Keman (1/2)

 1 Adet Taşıma Çantası

1 Adet Yay

 

1 Adet Reçine

1 Adet Keman Yastığı

1 Takım Yedek Keman Teli

Çenelik
Var
Keman Yayı
Var (1/2 Keman Yayı)
Reçine
Var
Keman Yastığı
Var
Ebat
1/2 Yarım Keman
Yedek Tel
Var (1 Takım)
SoftCase
Var (Kalın Taşıma Çantası)
Renk
Maun
Garanti
Var (2 Yıl)
Çerez Kullanımı