Yamaha stagepas 400i ve Stagepas 600i İnceleme

Yamaha stagepas 400i ve Stagepas 600i İnceleme
Yamaha stagepas 400i ve Stagepas 600i
Satın aldığınızda elinize geçecek iki adet hoparlör ve kablosu ve bir amfi güç kablosuyla beraber iki adet şık, zarif ve hafif hoparlör ve portatif karıştırıcıya sahiptir. İsteğe göre çeşitli konfigürasyonlarda pratik ve kolay şekilde hızlıca kurulan kusursuz bir ses çözümü sunar.


Yeni yüksek verimli ve düşük güç kullanan amplifikatörler ile yeni tasarlanan hoparlörler ile yüksek performanslı (DSP) ile bir araya getirerek ortaya çıkan yeni Yamaha stagepas serileri müşterinin huzuruna çıkmıştır. Şehir cereyanı çıkışında önemli bir artış ve ayrıca ses kalitesinde ve güvenilirlikte çok önemli iyileştirmeler sağlar. 


Yamaha stagapas 400i modelinin bu performans artışı ile beraber iPod/iPhone bağlanabilirliği kullanıcıları büyülüyor. Teknolojik dijital yankıları ve stagepas bünyesinde geri beslemeli baskılayıcı, daha da çok yönlü ses müzik orantı değiştirme sistemi denilen Eqolaizer (karıştırıcı) eklenmesiyle birlikte Yamaha stagepas'ın çok daha geniş uygulama ve satış yelpazesinin arz ve talepleri karşılamasına olanak veriyor.


Yamaha stagapas 400i özellikleri nelerdir?
Standart büyüklükteki ve fiyatları performansına göre uygun olan Yamaha stagepas 400i ile Yamaha stagepas 600i özellikleri hemen hemen birbirine çok yakındır. Yamaha stagepas 400i her ortama ayak uydurması için yapılmıştır sayılabilir. Ortama uyar ve kaliteli ses deneyimi verir. 5 saniyede kurulumunun hazır olacağını vaat eden firma bu model için gayet yüksekten konuşuyor. İşletim sistemi deneyimi olmayanların ise 60 saniyede kurabileceğini belirterek taşıma çantası ve ürünün naifliğine dikkat çekiyor. Ürünün taşıma çantası beraberinde geliyor bütün kablolar ve setin barındırdığı eşyalar dışarıdan fiziksel bir darbeye karşı hasar almayacak düzeyde yerleşiyor.


Yamaha stagepas 400i teknik özellikleri nelerdir? 
Yamaha stagepas 400i için 400 Watt, Yamaha stagepas 600i modeli içinse 680 Watt çıkış gücü yerleştirilmiştir. Spx dijital yankı özelliği eklenmiştir. Apple ürünleri için kablolu ve kablosuz bağlantı özellikleri eklenmiştir. Yankı emme ve gürültü emme özellikleri profesyonel ve otomatik kullanım seçenekleri mevcuttur; Kullanıcıya göre seçmek doğru olacaktır. Karıştırıcı modu yenilenmiştir.


Yamaha stagepas 400i fiyatları ne kadardır?
Online alışverişlerde 4000 TL ile 4600 TL arası yelpazesi bulunuyor. Mağazasından alıp kendini riske atmayacak kullanıcıların ise 4800 TL'yi gözden çıkarması gerekiyor. Artan dolar kuru nedeniyle fiyatlarda dalgalanma meydana gelebiliyor.
Etiketler: yamaha stagepas 400i, yamaha stagepas 400i fiyat, yamaha stagepas 400i inceleme, yamaha stagepas 600i, yamaha stagepas 600i fiyat, yamaha stagepas 600i inceleme, yamaha portatif ses sistemi
Ağustos 10, 2018
Listeye dön
Çerez Kullanımı