Tavan Hoparlörleri ve Tavan Hoparlörü İçin Anfiler

Tavan Hoparlörleri ve Tavan Hoparlörü İçin Anfiler
Tavan hoparlörü
Tavan Hoparlörü olarak üretilen hem alçak hem de yüksek tonlarda mükemmel bir ses kalitesi ile firma tarafından sunulan en iyi hoparlör çeşitlerinden birisidir. Bazı hoparlörler de sesin tam olarak anlaşılmadığından ve benzeri bazı durumlardan dolayı birçok kullanıcı şikâyet ederken bu firmanın mühendisleri hoparlör tasarımında bu soruna oldukça dikkat edip en iyi şekilde tasarımın gerçekleştirmiştir. Tavan hoparlörü kadar tavan hoparlörü için anfi de oldukça önemlidir. Ve birbiri ile uyumlu olmalıdır.


Frekansında herhangi bir titreme görülmezken yük koruması yüksek alçıpan hoparlör montajına uygun olarak birçok çözüm ile birlikte mağazalara, barlara, restoranlara ve spor merkezlerinin her birine ayrı ayrı bulunduğu mekana göre ses kalitesi ayarlanır. Firma tarafından tavan hoparlörü üretimi gerçekleştirildikten sonra daha geniş özelikli tavan hoparlörleri tasarımları yapıldı. Bu doğrultuda firma tarafından gömme hoparlör gibi çeşitlerle genişletildi.


Tavan Hoparlörünün Sağladığı Avantajlar Nelerdir?
Bu hoparlörlerin kullanılmasında birden fazla avantaj da yer alıyor. Gerek kolay kurulumu ile gerek rahatsızlık verici kablolarıyla gerek EVAC uyumluluğuyla gerekse de ekonomik durumlardan dolayı birçok avantaja sahiptir. Gömme hoparlör olarak da tabir edilebilen bu hoparlörler dar bir alanda veya asma tavanlarda fark etmeksizin kurulumları oldukça basittir.


Alçıpan hoparlör modelleri, montaj halkaları ile beraber kutudan çıkarıldıktan sonra oldukça kısa süre içerisinde kurulumu gerçekleştirilebilir. EVAC’a da oldukça uyum sağlayan bu hoparlörler acil durumlar için de sesli tahliyeler yapabilmeye uygun olarak üretimi gerçekleştirilmiştir. Birçok özelliği barındırmasının yanında kurulum kolaylığı bir tarafa ekonomi olarak da gayet uygunluk sağlıyor. Ayrıca birçok hoparlörde yer alan kablo kirliliği de bulundurmayan bu hoparlörler birçok kişi tarafından da oldukça sevilmiş durumdadır.


Tavan Hoparlörünün Genel Özellikleri
Bu hoparlörler hem yüksek hem de alçak ses de isteğe göre her türlü ses kalitesi oluşturabiliyor. Birçok ses uygulamasına da açık olan bu hoparlörler kaliteye uygunluk gösterebiliyor. Isıya da oldukça dayanıklı olan hoparlörler acil durum anonsları için de oldukça uygundur.


Tavan Hoparlörleri Nerelerde Kullanılabilir?
Ses kalitesi her türlü ortama uyum sağlayabilen bu ürün daha çok spor merkezleri ve sağlık merkezlerinde kullanılırken bunların yanı sıra birçok otelde, restoranda, mağazada, dükkânda kolay kurulumu ile her yerde kullanabilmek mümkündür.
Etiketler: tavan hoparlörü, tavan hoparlörü fiyatları, tavan hoparlörü için anfi, alçıpan hoparlör, gömme hoparlör, alçıpan tavan hoparlör
Ağustos 07, 2018
Listeye dön
Çerez Kullanımı