Shure | Shure Ürünleri %50 İndirim

shure
Shure
Illionis Chicago’da 1925 senesinde radyo parçalarının ve kitlerinin tedarikçisi olarak marka ismine kendi soyadını veren Sidney Shure tarafından kurulmuş Amerika menşeili bir ses sistemleri şirketidir. Profesyonel kullanıcıların ve müzik sistemlerinde premium bir deneyim edinmek isteyenlerin başlıca tercihlerinden olan Shure markası dinamik, vokal, profesyonel, gooseneck, enstrüman, yaka, overhead, tom davul, vokal ve konuşma, kick davul, bodypack verici, receiver, headset ve bateri mikrofonları olmak üzere mikrofon çeşitleriyle ve ayrıca da kulakiçi kulaklıklarıyla kurulduğu günden beri Premium çizgisini bozmamış ve kaliteyi kendine vizyon edinmiş köklü bir firmadır.


Özellikle çoğu başarılı sanatçının ve geniş kitlelelere hitap eden vokalistlerin çokça tercih ettiği marka olan Shure; youtuberlar, çeşitli yayın sitelerinde yayın yapan kullanıcılar ve okullarda akademik kariyerine Premium hava katmak isteyen kullanıcıların ilgisini, beğenisini her daim kazanan bir firma olmuştur. Sahne performanslarına önem veren sanatçılar, konferans salonlarında yüzlerce kişiye hitap eden konuşmacılar ve konser alanlarında en arkada yer alan dinleyiciler bile sesimi net ve pürüzsüz duysun isteyenler için vazgeçilmez bir marka olmuştur.


Mp3 çalarlar ve discmanler için de ayrıca kulak içi kulaklık üretimi yapan Shure markası, kulakiçi kulaklıklarında izlediği tasarım dili açısından da transparan tasarım gibi oldukça özgün ürünler çıkarmakta ve talep edilen ücretleri fazlasıyla hak eden sürücüleri kullanmaktadır. Dış seslerden absorbe olma konusunda yalıtımda da büyük işler başaran Shure markası fiyat yelpazesi dolayısıyla üst sınıf Premium kullanıcılarına daha çok hitap etmektedir.
Etiketler: shure, shure ürünleri, shure fiyatları, shure türkiye
Temmuz 10, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı