Org Sehpası Fiyatları, Robot Org Standları

Org Sehpası Fiyatları, Robot Org Standları
Org Sehpası, Robot Org Sehpası, Org Standı
Genellikle çoğu taşınabilir klavye bir stant ile birlikte satılmıyor, bu nedenle org standı seçmek gerekiyor. Rahat bir kullanım sağlaması açısından kaliteli bir org standı tercih etmenin önemi büyüktür. Ama neyse ki rahat kullanım olanaklarına sahip olan birçok org standına piyasada yer veriliyor. Bu nedenle stant tiplerini tanıyarak seçim yapmanız en güvenilir ve kaliteli standı bulmanıza olanak tanıyacaktır. standı 


X Tipi Org Standı
X tipi stantlar, dünyanın dört bir yanında bulunan müzisyenler arasında en çok kullanılan stant modelidir. Standın ayakları, X şekilli bir açıda olduğu için bu ad ile anılırlar. Bu stand tipi düşük maliyetlidir ve sağlam yapıdadır. Her türde orgu destekli bir şekilde taşıyabildiği için tercih edilirler. Kolay ve hızlı kurulumu sayesinde yükseklik ayarı da kullanıcının isteğine göre yapılabilir ve çoğu X tipi org standında beş ayarlanabilir pozisyona yer verilir. Bu beş ayarlanabilir pozisyon kullanıcının ister ayakta, isterse de oturarak orgu kullanabilmesine olanak tanır. Standart ve küçük yapılı orglar için uygundur, bu yüzden satın alırken orgun ağırlığı ve boyutunu taşıyabileceği konusunda emin olmanız gerekir.


Mixer Tipi Org Standı
Bu org stantları genellikle X tipi stantlara göre daha pahalı olurlar. Daha ağır, stabilize ve kenar desteğiyle kullanım gerektiren büyük orglar için uygundur. Mixer tipi stantlar ağır yük stantları sınıfında yer alırlar, bu yüzden maksimum ağırlık taşıyabilecek kapasitede tasarlanırlar. Orgu oturarak kullanan kullanıcılar için ideal bir seçim olacaktır.


A Tipi Org Standı
A tipi org stantlar, hem ayakta hem de oturur pozisyonda org çalan kişiler için uygun bir yükseklik sağlarlar. Bunu sağlamak için standa bir çerçeve eklenmiştir. Bu çerçeve ekstra olarak destek sağladığı için, daha hafif ve sabit bir kullanım sunarlar. Bu nedenle bu org sehpası türü, hafif org sehpaları arasında kategorilendirilir. Nispeten kullanımı daha düşüktür, fakat küçük veya orta ağırlıktaki orglar için tercih edilebilir.


Z Tipi Standlar
Bu türdeki standların ayak kısımları Z biçimlidir, bu nedenle Z tipi stand olarak adlandırılırlar. Orgun bu stant ile her iki taraftan da kullanılabiliyor olması, bu stant modelinin en büyük avantajı olarak görülür. Yükseklik genellikle kullanıcıya göre ayarlanabilir, bu nedenle ayakta veya oturur şekilde kullanabilmek mümkündür. Yüksekliğin ayarlanması kolay kullanımlı bir mekanizmayla sağlanır. Ayrıca kapladığı alan bakımından bakıldığında, bu model küçük alanlardaki kullanımlar için son derece uygundur. Kullanım olanaklarının avantajları nedeniyle Z tipi stantlar da yüksek kullanıcı kitlesine sahiptirler.


Özel Stand Türleri
Belirli bir orga göre tasarlanan stantlar bu kategoriye aittirler. Bu stant türü özel üretim olacağı için son derece pahalı olurlar. Orgun marka ve modeline göre değişkenlik gösteren yapısını kolay kavrayacak şekilde üretilirler. Bu stant tipi pahalı olmasına karşın, kullanım kolaylığı sağlaması ve kaliteli olması nedeniyle profesyonel müzisyenler tarafından tercih edilir. Ayrıca pahalı bir org ve ekipmana sahipseniz, tercih edebileceğiniz model özel stant tipi olabilir. Org, bu stant tiplerinde kilitli olarak tutulabiliyor ve bu da klavyenin dış etkenlerden minimum oranda zarar görmesini sağlamış oluyor.


Robot Org Standı
Robot org stantları, genellikle ağır orglarda tercih edilen bir tiptir. Bu türün tasarımına ayarlanabilir kollar, açılır ve kapanır ayak sistemleri, ekipmanları taşıyacak ekstra aparatlar ekleniyor. Bu yüzden robot org sehpası profesyoneller tarafından tercih ediliyor. Bazı türlerinde iki veya üç org taşıma imkanı bulunması, çok sayıda org sahibi olan kişiler tarafından tercih edilmesine neden oluyor.
Etiketler: org sehpası, org sehpası fiyat, robot org sehpası, org standı, org sehpası fiyat, mikrofonlu org sehpası, ultimate org sehpası
Ağustos 24, 2018
Listeye dön
Çerez Kullanımı