Mackie CR5BT Yorum ve Özellikleri

Mackie CR5BT Yorum ve Özellikleri

Mackie cr5bt yorum

Multi medya monitör olarak geliştirilen profesyonel ses sistemi Mackie cr5bt yorum ve değerlendirme alan ürünler arasındadır. Tavsiye ürün seçkilerinde bulunan hoparlör sistemi, ikili set olarak satışa sunuluyor. Fonksiyonel kullanım özellikleri ve geniş frekans aralığı ile tüm uygulamalarda şahane kombinasyonlar sunar.

Multimedya oluşturma ve eğlenceli çalışmalar için sağlam kasa özelliklerinde dizayn edilen Mackie monitör, akıllı telefonlar ve cihazlar ile bağlantı ve kullanım özellikleri sunuyor. Bas ve tiz kontrol özelliklerinin yanı sıra volüme kontrol ve kulaklıktan ses kontrol seçenekleriyle alternatif sağlar.


Mackie cr5bt Kullanım Avantajları

Hem ürün tasarımı hem de ses bileşenlerinde üstün nitelik sağlayan Mackie cr5bt monitör seti, sağ veya sol bağlantı seçenekleri sunar. Her iki yönde de kullanılabilen monitör seti, ses kalitesinde ve performansında cazip seçenekler sunar.

Telefonlar, tabletler ve multi medya cihazlardan direkt ve doğrudan bağlantı özellikleriyle, kesintisiz ve sınırsız müzik keyfi sağlar. Bluetooth kombinasyonu ve müzik çalma özellikleri, dilediğiniz her alanda hızlı ve dilediğiniz gibi müzik yapmanıza olanak sağlar.

Performansın en iyi berraklık ve pürüzsüz akışta sağlanması için iyileştirilmiş ses teknolojileri ve özel bileşenler ile imal edilmiştir.


Mackie cr5bt Teknik Formları

Multi medya hoparlör seçenekleri arasında en iyi ürünlerden olan Mackie cr5bt monitör, tasarımı ve ahşap kalitesiyle de en beğenilen modeller arasında yer alıyor. Mackie kalitesiyle donatılan sistem; 50 watt güç kaynağı ve stereo ses sistemiyle müzik keyfini maksimumda yaşatır.

5 inç polipropilen kaplamaları woofer ve 75 inç dome tweeter dizilimi, soğutmalı ipek olarak tasarım edilmiştir. Ultra geniş frekans aralığı ile kalite sunan monitör; 60 Hz ve 20 kHz aralığı ile keyif katar.

Esnek yerleşim opsiyonları ve güç halkasında kullanılan aydınlatılmış panel özellikleriyle muazzam ürünler arasındadır. Ön panelde bulunan ses düğmesi ve açma- kapama kontrol düğmeleri ile kolay erişim ve kolay kullanım opsiyonları sağlar.


Mackie cr5bt Monitör Cazip Yönleri

Akıllı cihazlar ile senkronize çalışma sunması ve tüm teknik cihazlardan kolay bağlantı formları ile keyifli müzik olanağı sağlaması, Mackie cr5bt monitörü cazip kılan özellikleri arasındadır.

Sağ hoparlörde kullanılan cep telefonu bağlantı opsiyonu ve yine ön panelde kullanılan kulaklık giriş seçeneği ile opsiyonel kullanım avantajları sağlar. Kulaklık girişi ile hoparlör sinyal ve ses kontrolü sağlama olanağı sunar.

Üstelik herhangi bir ses kaynağı ile kombine çalışma özellikleri sayesinde, basit bağlantı girişleri sunar. Mackie cr5bt özellikleri, geliştirilmiş ses bileşenleri ile şahane kalite sağlar.

Frekans yönlendirimi en yumuşak ve soft tonlarda yapılan monitör sisteminde, netlik ve ses dağılımı, dengeli ve niteliklidir. Ayrıca pürüzsüz çift bas uzantısıyla, arka panelden farklı bağlantı noktaları sunar.


Mackie cr5bt Tasarım ve Kalite Formları

Monitörün imalatında iç kısım plastik sağlama, dış kısım ise tamamen ahşap modüllerden üretilmiştir. Dayanıklı, sağlam ve şık tasarım özellikleriyle üstün performans sağlar. Set olarak satışa sunulan ve tam donanımlı olarak aksesuarlarıyla paket edilen ürün, cazip fiyat avantajıyla da tercih ediliyor.

Akustik izolasyon pedleri, 1/8 stereo RCA bağlantı kablosu ve iki hoparlör arasında kullanılan kablo ile ekipmanlı olarak satışa sunulan monitör sistemi, Mackie kalitesi ve ses mühendisliğinin özenle sunulan bir formudur.

Bluetooth müzik çalma, bağlantı ve tüm teknik donanımları ile müzik ve ses sistemlerinin muazzam ürünleri arasında yer alıyor. Multi medya uygulamalarında sınırsız müzik keyfi ve birbirinden farklı teknolojik cihazlarla fonksiyonel kullanım olanakları, avantaj sağlar.

Etiketler: mackie cr5bt, mackie cr5bt yorum, mackie cr5bt özellikleri, mackie cr5bt stüdyo monitörü, mackie cr5bt referans monitörü
Mart 08, 2019
Listeye dön
Çerez Kullanımı